Laurẽt Gedeon I
Komentarze
Wszystkiego najlepszego Marszałku, slawa i chwała Ci na wieki :)
Kantonów w Baridasie jest tyle ile było w 2002 roku, a ja w ilości nie widzę problemu.

Być może problemem jest ilość zajętego miejsca na serwerze, bo nie wiem.

Ważne jest to ile mamy działów, czy to, że sprawy są jakoś logicznie poukładane.

Jaki w końcu był cel tej reformy?
Normą w Sarmacji staje się bałagan :(
Bardzo interesuje zestawienie wydarzeń :)
WKW, bardzo ciekawe spostrzeżenia. Według mnie sprawę warto uregulować.
Fajne. Czegoś takiego nie widziałem. Też zapytam kto to?
Pozytywne myślenie to więcej niż połowa sukcesu. Serdecznie pozdrawiam Zamurzaka i życzę wielu sukcesów :)
Powodzenia, cierpliwości, samozaparcia i dużo wolnego czasu, a tak przy okazji to żeby sprawowanie urzędu dawało choć odrobinę satysfakcji :)
@Yenn Co racja to racja :)
@Yenn No chyba że tak :)
Różne rzeczy mogę negocjować, ale z wyłączeniem Awary Południowej.
Wielkie dzięki, bo ten wyraz poparcia byl mi chyba potrzrbny :)
Witam dodatkowych medyków, którzy mają szczere chęci służyć pomocą medyczna na ewentualnym polu walki :)
Cytuję:
A leków, środków opatrunkowych i mobilnych jednostek medycznych, w tym wyposażenia szpitala polowego, to logistyk nie przewidział? Wstyd!
@BvTJ Można też napisać, że zabrali igły, guziki i nici :) Jeśli Szanowny chce w komentarzach wymienić wszystko co było by potrzebne wraz z detalami to proszę się nie powstrzymywać ;)
Bardzo dobrze zorganizowany i przemyślany transport zapasów.
Jaśnie Wielmożny Komendancie,

proszę dalej podejmować kolejne działania dla poprawy ochrony naszych granic.
W uzupełnieniu informuję, że w związku z dokonaniem napraw dotyczących zliczania aktywności regionalnej na FC Baridasu właśnie zakończyłem bieżącą weryfikację.
Wasza Książęca Mość!
Szafy pancerne zostały otwarte i w chwili obecnej trwa planowanie operacyjne, które doprowadzi do uzyskania wymaganej gotowości bojowej jednostek KSZ. Ponadto rozważana jest sprawa dotycząca ewentualnego wprowadzenia powszechnej mobilizacji i powołania rezerwistów.
(-) gen. dyw. Laurencjusz MaHi at Atera
Zastępca Hetmana - Dowódca Wojsk Bojowych
Wasza Książęca Wysokość,

powiem tylko tyle, że jestem skłonny poprzeć to działanie, o którym WKW pisze, a ja zacytuje pod kilkoma warunkami:
Cytuję:
Autentycznie chciałbym, aby ktoś mi wyjaśnił bez zacięcia, co jest złego w — moim zdaniem i zdroworozsądkowym, i jedynym wykonalnym — rozwiązaniu polegającym na tym, że najpierw ustali się działy odgórnie, za to według spójnej koncepcji, a po paru tygodniach dokona się ewaluacji i albo wprowadzi korekty, albo wybierze na odpowiedni urząd kogoś, kto przywróci w stu procentach to, co było wcześniej/mamy obecnie.
Spróbować zawsze można, ale:
1. Czy ten proces da się w razie czego odwrócić i przywrócić stan obecny?
3. O ilu działach i podpiętych do nich poddziałach WKW myśli?
2. Czy nasze kraje będą miały przynajmniej 3 dni, żeby można było to przetrawić tj. w ramach przyznanego limitu jakoś sobie swój kraj umeblować zgodnie z bieżącymi potrzebami, ale w ramach limitu?
@Helwetyk Wasza Książęca Mość,
widzę juz jakąś nić porozumienia. Do ilości ustalonej odgórnie można się dostosować i trzymać jakiś limit, ale każdy kraj musi od nowa sobie wszystko poukładać i tego będę się trzymał, no bo chyba WKW nie chce nam wszystko poukładać, a jakąś wizję trzeba wypracować, a potem dać czas by każdy z krajów przemyślał jak ma się dostosować do tego drzewa. OK :)
@Helwetyk WKW, moja wizja jest jednak trochę inna. jeśli trzeba to wszystko przebudować to budowniczy:

1. Przedstawia swoją wizję tj. na przykład standardowy szablon dla wszystkich krajów naszej wspólnoty. Pod tym pojęciem rozumiem jakiś przykład drzewa strukturalnego identycznego dla wszystkich krajów wspólnoty, a każdy kraj sam decyduje jak ma poszczególne działy nazwać. Liczę, że oryginalne logotypy zostaną zachowane.

2. Narzuci swoją wizję bez żadnych konsultacji z nikim i podzieli sobie wszystko po swojemu.

Którą wizję WKW wybiera, bo ja pierwszą? Poza tym nie komisje tylko Namiestnicy powinni się określić jak WKW przedstawi jakąś propozycję, bo cała akcja z marszu i bez żadnych konsultacji wypacza sens naszego istnienia. Nie róbmy nic na siłę :)
Wasza Książęca Wysokość,
jak widać to nad nowym podziałem działów trzeba się mocno zastanowić i ich podział jakoś wspólnie zaplanować, bo ich ilość jest powalająca.
Bardzo ciekawa kolekcja, a może tak szaty królewskie, bo jakoś nie zdążyłem jeszcze ich sobie uszyć :)
Wszystkiego najlepszego i powodzenia :)
Wszystkiego najlepszego i powodzenia :)
Poprawa układu tekstu bardzo dobrze wpływa na ogólny wizerunek :)
@AJPiastowski Teutonica to przedni trunek. Chętnie skorzystamy :)
Cytuję:
Protestuję, bo uważam że tak trzeba. Gdy władza nic nie robi, to trzeba o sobie przypomnieć.
Może oprócz samego strajku warto samemu zrobić choć kilka rzeczy, a jak się uda to może aktywność podskoczy :)