Laurẽt Gedeon I
Komentarze
@AFvTD
Cytuję:
Mówił również WKM, że zostaną zaproponowane konkrety, których niestety nie widzę. Jeżeli dogadywanie się od strony WKM oznacza postawienie stronnictwa republikańskiego w sytuacji: "Nic więcej wam nie dam, o republice to sobie możecie pomarzyć", to raczej nie będę chciał z Waszą Królewską Mością siadać do jednego stołu. Osobiście - jestem gotowy na ustępstwa, jeżeli również WKM ustąpi. Innego wyjścia nie widzę.
"...NIc więcej wam nie dam..." to dość du że nadużycie. Zaproponowałem drogę, ale nie na zasadzie, że Wam coś znów narzucę, bo to nie można było uznać ani za kompromis, ani z chęć dogadania. Mam nadzieję, że ostateczny kompromis wypracujemy wspólnie i tyle. Cieszy mnie zaś gotowość do ustępstw. Sam jestem gotowy i czytając te słowa, które pozwolę sobie znów zacytować"...Osobiście - jestem gotowy na ustępstwa, jeżeli również WKM ustąpi. Innego wyjścia nie widzę..." ciekaw jestem co druga stoma zaproponuje
Cytuję:
Jedna uwaga. Sarmacja nie nadaje się na imperium z kartonu. Czemu? Bo wszędzie wokół nas jest woda! ;)
Cięty, wesoły sarmacki język i poczucie humoru. Podoba mi się :)
Tak trzymaj, a z każdym następnym razem będzie lepiej i ciekawiej :D
Prawda, tylko prawda, sama prawda, czy tyż prawda, a w tym granat. Resztę sam już autor dopowiedział, a ja do tego ognia nie wrzucę drugiego, bo atom też nie pomoże. Słowa uznania należą się za wkład pracy. Trzymaj się Heniu ;)
Niech powaga i diuczość sprzyja Księciu :)
Jak widać prawdziwy Baridajczyk potrafi zasnąć wszędzie :)
Piękne i twórcze :D
Jeśli chodzi o republikę to sama zmiana dla zmiany to trochę mało. Gdyby miało skończyć się tak szybko jak zainteresowanie narracją gospodarczą to gra nie warta świeczki. Zmiana króla w prezyddenta to żadna zmiana, bo obecny ustrój daje obywatelom tyle samo praw co republikański :)
Na ulicach pustki, a demonstranci robią zakupy w supermarketach. Zamisat republiki widać puste pułki :)
Dawno nie czytałem nic z tego gatunku. Gratuluję wywiadu :)
Niech lepszy wygra :)
Powodzenia. Trzymam kciuki :)
Brakowało mi już tego "r" :) Mam nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi :)
Gratuluję i trzymam kciuki :)
Bardzo twórczo i ciekawie, a i Hippogriffowie się mnożą. Tylko się cieszczyć :)
Baridas przedostatni. Świat się kończy :(
Szczęśliwego Nowego Roku, a w nim weny twórczej :)
Jak zwykle ciekawe zestawienie bieżących informacji w dobrym stylu :)
Dzięki za relację :)
Ciekawie napisane. Proszę kontynuować :)
Siły komponentu morskiego dzięki lotnoskowcowi zwiększą swą mobilność :)
Przepad tytułów nie wnosi nic do sprawy ogólnej aktywności. W zabieraniu czegoś na co sobie inni zapracowali jest dla mnie tak samo dziwne i niedorzeczne jak poprzedni sarmacki przepad. Ja się pod tym nie podpiszę.
To bardzo dobry pomysł, by zasady zostały opisane, bo teraz gospodarka się rozkręci na dobre, a mam taka nadzieję. Sam też zamierzam dołączyć jak tylko jakoś ogarnę pozostałe sprawy urzędowe i mam nadzieję, że organizator wybaczy mi ta zwłokę ;)
JWP Markizie!
Szanowni!


Cieszę się z tak obszernej relacji dotyczącej wydarzeń związanych z koronacją i bardzo za nią dziękuje. jakoś udało mi sie złożyć niezbędne wnioski do NIA i mam nadzieję, że wszystkie osoby odznaczone zostaną dodane do profili.

Gdybym kogoś z Sarmatów i Baridajczyków, którzy zamieścili choć jedną wypowiedź w czasie koronacji na #baridas pominął to bardzo proszę o kontakt.

Wszystkim obecnym jeszcze raz dziękuję :)
Bardzo mi miło, że znów mogę poczyta UMC, bo już mi trochę go brakowało :)
Na wykopsliskach w Gidenie znalazłem jeszcze takie cacko:
r9eZ46fi.png
Ja oczyściłem to pod wierzchnią warstwą była taka:
vz7r2SWR.png
Taka może być, czy mam szukać bilon? :)
vh6NoRVC.png