Laurẽt Gedeon I
Komentarze
@KonradFriedman
Traktat z Sarmacją — nie jestem zwolennikiem prowadzenia publicznych rozmów z Sarmacją, tak samo jak na etapie negocjacji przedstawiania gotowych propozycji które już mamy. W ten sposób się rozmów dyplomatycznych nie prowadzi. Możemy zbierać publicznie pomysły, zastanawiać się czego chcemy, przedstawić dokument już gotowy, na końcu go jakoś głosować w referendum — ale negocjacje wszystkich razem pospołem, i przedstawianie kilkudziesięciu kolejnych wersji umowy, to pomysł chybiony politycznie.

Serio mam pokazywać gotowy dokument, żeby coś Wam udowodnić? Trzeba pamiętać, że poza satysfakcją, nie zyskamy tym nic, a jedynie stracimy. Nie będę tłumaczył czemu i zdam się na inteligencję rozmówców. Po prostu, w ten sposób się tych spraw nie załatwia.
WKM, niby gdzie coś WKM proponował pokazać?
@KonradFriedman
Cytuję:
@MaHi na litość boską, opanujcie czytanie ze zrozumieniem na stopniu podstawowym, bo wypadałoby to już znać po takim czasie.

Zalinkowałem do postu na forum, z dnia 8 marca, gdzie jak byk zadałem pytanie, czy chcecie się zapoznać, razem z Premierem, z projektem umowy, pod podanym warunkiem. Do tego czasu nie usłyszałem odpowiedzi.
Proszę mi pokazać to miejsce zalinkowane gdzie padła ta propozycja.
@KonradFriedman
WKM tak to sobie można niestworzone rzeczy pisać, a my nie rozmawiamy o jakiś bzdetach. Skoro konkretnie 8 marca WKM mi coś proponował to pomijając wyśmienita pamięć coś mi w tym nie gra. Poza tym kto uwierzy w to, że nie chciałem zapoznać się z kluczowym aktem prawnym dla Baridasu. To jakiś żart?
@KonradFriedman proponowałem, bo niby gdzie?
@KonradFriedman To może WKM wskaże to tajemnicze miejsce w którym się 8 marca zapoznałem!
Wasza Królewska Mość Kanclerzu!
Z racji tego, że WKM jest Królem Baridasu może tak przed podpisaniem wypadało by zapoznać społeczeństwo Baridasu z tekstem umowy, a której mowa w artykule? czy poza WKM widział ją ktoś?
Cytuję:
Przede wszystkim, należy podpisać i ratyfikować umowę między Sarmacją a Baridasem. Tekst po stronie baridajskiej jest już skończony, należy więc przejść na etap konsultacji z rządem, czy raczej Sejmem. Szczegóły ukażą się wraz z rozpoczęciem ścieżki zawarcia umowy.
@MarcelideBO Mam taką nadzieję, że uda mi się jeszcze zrobić coś pożytecznego ;)
Bardzo ciekawa relacja :)
Wasza Książęca Wysokość niestety niż demograficzny oraz spadek aktywności nam nie sluży, ale jak tylko można to trzeba robić swoje i się nie poddawać przeciwnościom losu. Ważne by się nie poddawać i nie brać jeńców ;)
Gratuluję pomysłu i zarażony pływaniem jak tylko bedę mógł to piszę sie na następne :)
Pomysł pierwsza, a w zasadzie ekstraklasa ;)
Brakowało mi już tych jakże wymownych grafik :)
Jeśli mogę w czymś pomóc to proszę pisać na PW ;)
@Sorcha Chętnie skorzystam, bo czuję się zmęczony tym wszystkim.
Cytuję:
r filmik specjalnie jest przygotowany nieprofesjonalnie i beznadziejnie :D
Cytuję:
@AFvTD w sumie to liczy się dystans do otoczenia i samego siebie, a tak w ogóle to świetny opis lenna. Liczę na dalsze opisy, a poza tym chętnie zajrzę na kawę ;)
Rytuały i rum "El Presisente" to coś co w Ciuad de Bravo najlepiej działa na ciało i duszę :)
Cytuję:
W naszej opinii, warunkiem dopuszczenia strony Bialeńskiej do udziału w życiu politycznym Sarmacji, jest wyzbycie się niepodległości i uznania międzynarodowego. Niedopuszczalne jest dla nas, żeby istniały dwa równe podmioty prawa międzynarodowego, gdzie jeden ma prawo do udziału w rządach drugiego, a drugie co najwyżej sprawuje ogólną opiekę, bez możliwości wpływu na jego życie polityczne.
Pod tym się podpisuję jako obywatel Księstwa Sarmacji i uważam, że sprawę Bialenii trzeba postawić jasno w ramach referendum oraz liczę na same konkretne pytania do społeczeństwa, które jasno wskażą preferencje Sarmatów.
Zapowiada się niezły dramat, a ja chętnie przeczytam ciąg dalszy, bo jestem ciekaw jaj akcja się rozwinie. Gratuluję i również czekam na ciąg dalszy :)
@Albert @Sorcha to prawda. Historia zawsze winna być obecna w naszym życiu. #wartopamiętać :)
Świetne zestawienie z bieżących wydarzeń :)
Coś sobie przypomniałem. Dostałem wtedy od Roberta pomnik w prezencie ;)
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)
Nie ma to jak piwniczka w Els. Dobrze wspominam tamte czasy i cieszy mnie, że pojawiają się nowe trunki drogi przyjacielu :)
La Libertad de Banano i oby tak dalej :)
Wygląda bardzo apetycznie :)