Laurẽt Gedeon I
Komentarze
Dziękuję bardzo.
W wyszukiwarce aktów prawnych trzeba wpisać "emisji znaczka". Inne nieprecyzyjne określenia np, emisja znaczka, znaczek nie radzą sobie. W ogóle myślę, że prawo dobrze było by posegregować tomami jak np. w programie LEX w realu.
Kiedy wyszedł ten znaczek? Nigdzie nie widziałem dat emisji. Jeśli ktoś je zna proszę o info, bo interesuję się tym tematem.
Ciekawe! Bardzo ciekawe!

Przy okazji śpiewania. Ktoś jeszcze używa tego śpiewnika:http://bip.sarmacja.org/dokumenty/
Wszystkie propozycje znajdą się w nowościach?
Nie widziałem odpowiedzi na to pytanie, więc ponawiam.

PS. Ogólnie też uważam, że fajne zestawienie :)
Fajny wywiad :)
Zdecydowanie w odcinkach, a do późniejszego czytania w PDF też się przyda.
Genialne. Dużo łatwiej znaleźć rzeczy które można przeoczyć.
Tyle już napisano, że ciężko coś dodać poza sercem.
Pozdrawiam
Fajne zestawienia. Ciekawe głosy Sarmatów.
Zastanawiam się czy i moje propozycje Was zainteresują choć są trochę skrajne to może DJ je kiedyś puści w obieg.
Trochę zakręcone ( chyba duży natłok myśli, a krew w żyłach gorąca).
Zwolnił bym tempo pisania i spokojnie przeczytał przed publikacją.
Fajna fabuła, dreszczyk emocji rzeczywiście jest.
Powodzenia
Fajne opowiadanko. Niezłe przesłanie o chciwości ( może komuś da do myślenia ). Rozumiem znaczki zbierane przez lata mają teraz swą wartość, ale ciułać kasę - niedługo trzeba będzie w skrypcie wykonać modyfikację, żeby dodać nowe zero ( o ile pamiętam gdzieś o tych dodawanych zerach już czytałem). Tak samo z tytułami - dla mnie dziwne, bo ile tematów na raz można ogarniać. Na razie jestem nowy. Czytam, czytam...... czytam ( prawo też ). Daje sobie 2 tygodnie na wyciągnięcie wniosków.
Miło słyszeć, że społeczność się rozwija.:)
Pomysł niezły. Szczególnie dla nowych, czy szansa - okaże się.
Niestety muszę wstrzymać dalsze publikacje, bo niestety na razie znam się tylko na realu. Ten świat dopiero poznaje i nie chcę czegoś palnąć.
Dzięki za wsparcie :)
Niezły tekst. Dobra ręka do trzymania pióra.
Kiedy będzie ciąg dalszy :)
MaHi
Jeśli cały czas ma być IES. Dla mnie nazwa jest ok - przynajmniej mówi po co to komu. Co innego inny skrót !!!!
Instytut Eszcze Samowystarczalny

PS. Kzystof Czułguł-Chan - bardzo zmyślnie.
Sergiusz Aksetil - bee....zalatuje mądrością cenzury, a nic nie wymyślił. Po co kibic z dala się....
Miłego:)
To tylko wstępniak dla sprawdzenia czytelnika.
Dołączam się - brawa.