Laurẽt Gedeon I
Komentarze
Całkiem fajny parowóz!
Zgłoszenia tutaj :http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=116&t=14570. Liga ruszy jak się trochę chętnych zbierze ( tyle wiem od Pana Mateusza ).
Panie Mateuszu. Liczyłem na trochę większe rozwinięcie tematu. Będę kibicował inicjatywie. Z tego co czytam Sarmaci nie osiągają jakiś rewelacyjnych wyników w lidze v-świata.

Panowie może był by to element treningu do ligi v-świata!
W rzeczy samej kawał dobrze wykonanej pracy doświadczonego Pisarza.
Szkoda, że brak komentarzy!
Fajna inicjatywa.
“Nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej. Więc jest beznadziejnie”. Hm coś w tym jest, choć nie jest tak źle.
Fajny artykuł o wyczuwalnym pogodnym klimacie.
Gratuluję determinacji. Będę obserwował wszystkie działania w tej sprawie. :)
Czołem Panie Sierżancie!

Pańska skromność jest porażająca. Będę czerpał wzór ze swego Dowódcy.

Salut!
Kpiny to artykuły na medal, bo nagrody rozdaje się według swoistego "widzimisię", a 10 i więcej serc to lipa.

PS: Żenua i szkoda słów
Przedstawiona powyżej informacja według mnie jest niepełna.
Proszę podać ilu mieszkańców tych państw aktywnie uczestniczy w ich życiu tj. pojawia się przynajmniej raz na kilka dni. Według mnie dramat.

PS. W obecnych czasach najpotężniejszą z broni jest aktualna informacja.
Gratulacje. Czy pociąg pancerny też będzie. :)
Cytuję:
To także nie to. Brak obywatelstwa to brak aktywności. Inaczej: skutek braku aktywności. Posiadać obywatelstwo - to jest bardziej wygoda ;) Nowi mieszkańcy nie mają obywatelstwa nie dlatego, że tak im wygodniej. Dlatego, że nie pozwala im jeszcze na to prawo.

Chyba się nie zrozumieliśmy. Wiem, ile młody mieszkaniec oczekuje na obywatelstwo. Wcale nie mówiłem, że będę kandydować. Chciałem poznać opinie mieszkańców. Szkoda,że nie przeniósł Pan rozmowy na forum.
Ostatnia rzecz, żeby było jasne - nie zrezygnuję z Baridasu. Jeśli nie można na mocy obowiązującego prawa, bądź zmiany tego prawa mieć podwójne obywatelstwo to też nic się nie stanie. Jeśli chodzi o społeczeństwo to studiuje naszą krainę i nie będę pisał ile wiem, bo to nie o to chodzi.

Uważam, że dalsza z Panem dyskusja nie wniesie nic nowego, ani nic dobrego i tylko się "ciśnienie" podnosi, a ja nie mam zamiaru doprowadzić do niesnasek

Miłego wieczoru : )
Bravo Bully! Dawno chyba nie pisałeś i dobrze, że wracasz.
Życzę wytrwałości, bo to nie jest prosta sprawa ( no i brak czasu - to problem większości z nas) :)

Nie oceniam treści!
Nie chodzi o to co by się popstrykać. Osobiście uważam, że jest mało obywateli w tej prowincji, czyli dużo obowiązków.

Uważam, że Księstwa nie stać na "bezdomność", a bardzo wielu mieszkańców z długim stażem nie ma obywatelstwa, bo tak wygodniej ( ja jestem w stanie zrozumieć "nowych", którzy się dopiero rozglądają).

Dyskusję proponuję przenieść do wątku w GiS, bo nie chce, żeby mnie ktoś posądził, że nabijam sobie kasę za tantiemy!

Pozdrawiam :)
Cytuję:
Przykład? Bo nie kojarzę takiej osoby, która byłaby Obywatelem GiSu i innej prowincji. To, że gdzieś są ujęci w liczniku wypowiedzi, nie oznacza, że są mieszkańcami czy obywatelami GiSu :)

Kwazi. jego chyba wszyscy znają :7KA2rQlZ.png. Za pozostałe uwagi dziękuję. Proszę kandydować! Jest to duże wyzwanie w sytuacji GiS. Nie ma czego zazdrościć. pełno roboty ( to dlatego tam piszę).
Wydaje mi się, że inni obywatele prowincji powinni się wypowiedzieć w sprawie mojej kandydatury. Widziałem, że niektórzy mają podwójne obywatelstwo. Jeśli jest to dopuszczalne - wezmę tą decyzję pod uwagę gdyż mam ojca w Baridasie.
To druga sprawa, bo w tej chwili jestem obywatelem Baridasu.
Mi to jeszcze nie w głowie ( za krótko tu jestem ), ale trochę się dziwie!
Jeśli chodzi o listę! Uważam, że poziom jej prezentacji idzie w górę.
Bravo! :)
Ach te Kobiety! Każda ma swoje zdanie. :)
Co przecięte zostało sklejone. Dzięki :D
Jednak okazuje się, że to ledwo przeciętny wywiad!
Dobra robota! Naprawdę ciekawie zrobione.
Kultura, historia, pamięć to podstawy każdej społeczności. Dobrze coś od czasu do czasu przy jakiejś okazji przypomnieć.
Ktoś chyba nie wytrzymał ciśnienia i zasercował wszystkie komentarze!!!
Nie o przesadne chwalenie chodzi tylko o zachętę i tylko na początku.
Wiem (Hmm) może trochę mało, ale sami zobaczcie ilu nowych mieszkańców chce coś pisać i nie krytykujcie ich jak Bully, bo to przykre. Polecam zaczytać : http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=116&t=14496