Julian Fer at Atera
Komentarze
Panie Generale, I Dywizja Modułowa Sił Szybkiego Reagowania w akcji
WKM, I Dywizja Modułowa Sił Szybkiego Reagowania jest podjęła już stosowne działania, a informację o nich przekażę za chwilę.
WKW,

być może to sceptycznie zabrzmi, ale mam nadzieję, że gdy[ url=http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?p=317012#p317012] pomysł [/url] z "Podziałem funkcjonalnym, nie terytorialnym" nie wypali np. ze względu na granice państw i ich terytoruium. bo nie bardzo wiem co WKW ma na myśli to wszystko wróci do stanu poprzedniego.

Próbować zawsze warto, ale roztropnie i najlepiej zacząć od centrali. Nasze kraje wspólnoty nie powinny mieć ściśle narzuconych zasad. Tak myślę.
@JanuszekvHP dokładnie, bo przesyłkę już odebrałem :)
@AJPiastowski było by świetnie, bo zdążyłem popróbować tego wybornego trunku, ale ja płaciłem tylko za jedną partię ;)
@AJPiastowski Nie chomikuje kasy, ale na 5 sztuk jeszcze mnie stać. Zaraz zrobię przelew. Jeśli chodzi o tekst to określę się po ogłoszeniu wyborów na Króla Baridasu, bo trzeba to opić bez względu na ich wynik :)
@AJPiastowski jeśli oferta dla Baridasu jeszcze aktualna to dzisiaj będę przejazdem i mogę zabrać wraz z cudownym lekiem :)
Całkiem ciekawie opisane te wydarzenia z giełdy :D
Bardzo twórcze, inspirujące i ciekawe ;)
Krótko, treściwie i na temat. To mi się podoba :)
To dobry znak, że w Baridasie coś chyba jednak drgnęło :)
Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje. Szkoda tylko, że autor nie zamieszcza grafik przez IMG, bo zdjęć nie widać: http://prntscr.com/p9eg1h :(
Czekam na ciąg dalszy ;)
Świetne i aż się ciśnie na usta. Gdzie te dymki z tekstem? Komiks w takim wydaniu to może być strzał w dychę ;)
Panie Generale!

Wyniki mojego konkursu prześlę przez PK ;)
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)
Jestem pod wrażeniem, a przy okazji zapytam oficjalnie, czy prace na zlecenie da się załatwić? Jeśli tak to proszę o kontakt poprzez PK, a jutro się odezwę ;)
Brawo! Życzę sukcesów na murawie :)
Program depiratyzacji pisze się, a działania zostały podjęte :)
Trudno powiedzieć, ale gdyby się tak dokładnie przyjrzeć z głową opartą o grunt! To każdy zobaczy chyba coś innego, więc kto wie :)
Cel szczytny. Tylko chwalić :)
Dziękuję wszystkim za wsparcie sarmatnicy Seniora. Poza tym z przykrością muszę stwierdzić, że z naszego okazałego rodu da sie znaleźć tyko 3 osoby :(
Nie sposób się nie zgodzić z Panami Generałami :)
Cóż tu rzec - piękne ;)
Na zachętę :)
Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)
FvS geniusz wytwarzania pustej, ale jednak aktywności, którego osoba skłania urzędników do pracy, bo za bardzo nie ma komu innemu. Ciekawe, ale jak pożyteczne? Historia podsumuje.
Jak widzę to większość aktywności zapewnia FvS ;)