Eddard Noqtern
Komentarze
Klikam w program, pojawia się:
Nie ma takiego artykułu lub nie można wykonać związanej z nim operacji.
@RemigiuszL
Nie wątpię że i tak znaleźli by się chętni.
Bardzo się cieszę, że dochodzi do współpracy Bialenii z Sarmacją. Hasseland i Bialenia znów razem! :D
Cóż mam nadzieję, że to będą emocjonujące wybory. :)
W punkt, Panie Wojciechu. Zgadzam się w 100%.
Cóż, Rada powinna zastanowić się nad większą przejrzystością swych działań, a skupić powinna się na zachęcaniu Sarmatów do większej aktywności na polu centralnym.
Ja oczywiście zagłosuję ZA Bialenią w Sarmacji. Nie widzę innej opcji, niż powitanie Bialeńczyków! :)
130 lat!
@RCA To chyba naturalne, że w społeczeństwie pojawiają się różne, często nawet skrajne głosy. Nie wiadomo jednak jaka opinia by wygrała, gdybyśmy zadali w referendum pytanie o przejście na republikę, ale wydaje się, że taka opcja zdecydowanie by nie przeszła.
Ciekawa sytuacja, kiedy Kanclerz optuje za silną monarchią, a Książę za zniesieniem jej.
Udanego urlopu życzę WXM, a WKW udanej regencji! :)
Fajny materiał. Ciekawym pomysłem byłoby zastąpienie flag z logo na te mikronacyjne.
Jeśli zaś chodzi o skrócenie czasu do 48 godzin - dla mnie nie był to dobry pomysł. Akurat byłem wtedy poza Polską i nie mogłem oddać głosu... Dziś już bym mógł to zrobić.
Gratulacje dla nowego Kanclerza! :) Powodzenia!
Czy nie uważasz zatem, że to trochę skok na głęboką wodę? Jak sobie poradzisz?
Eriku, chciałem zapytać jakie masz doświadczenie poza Sarmacją? Jakie ważne funkjcje pełniłeś?
Cóż, 4 kadencje w największej polskiej mikronacji to naprawdę spore osiągnięcie. Gratulacje dla kanclerza należą się zdecydowanie. Wielkie brawa!
Zapraszam do udziału! https://kiwiirc.com/client/irc.mizure.net/#sarmacja
Mocne trzecie miejsce Kugarii i słabe piąte Dreamlandu. Zmiany w "wielkiej trójce" to już fakt?
Cieszę się, że Księstwo podjęło działania w sprawie konfliktu bialeńskiego. Powinniśmy się jednak zastanowić, czy von Thorn jest rzeczywiście Prezydentem - czy może po prostu się nim bezprawnie obwołał?
No dobra, ale czy poza samą dyskusją coś z deklaracji WXM wyninkie? Będą jakieś działania?
Jednak zgadzam się, że dyskusja na temat zmian jest potrzebna i dobrze, że WXM ją zainicjował.
Jako młody obywatel nie do końca zgadzam się z przedstawioną ideą. Nie wiem jak było wcześniej, ale wiem że tragedii nie ma. Jest cisza bo są wakacje. Dużo robi się w samorządach, ale mało w centrali - to prawda. Ale moim zdaniem jest to wina słabego rządu, którego aktywności nie widać. Być może pewne zmiany są potrzebne. Może warto spłaszczyć system głosowania. Jednakże jestem przeciwny rewolucji i zmienianiu Księstwa w Rzeczpospolitą.
No, no... Robi się coraz ciekawiej. Myślę, że jeśli wszystkie informacje się potwierdzą warto będzie otworzyć w tamtym miejscu Muzeum Historii Razurii wraz ze skansenem.
Drobna uwaga: poprawna forma to "metro w Angemont"
@HochErik Nikt o zdrowych zmysłach. ;)
Czekam na więcej informacji w tym temacie. Zapowiada się ciekawie!