Konrad Jakub Arped-Friedman
Komentarze
"Sarmacki Orzeł Może".
Pozabierali moje gospodarstwa, znacjonalizowali siłą :/
Można wiedzieć ile zostało oddanych głosów czy poznamy tylko wyniki procentowe?
A ja nie pójdę!
Bo nie mogę :<
Serduszko leci, a jak.
Za taką mamonę i tylko 3 linijki tekstu chyba warto sobie zadać trud :>
Za taką mamonę i tylko 3 linijki tekstu chyba warto sobie zadać trud :>
Wiwat Książę!
Pozdrowienia z GiSu
No to zabierać d... w troki i do terningów!
No za późno wróciłem do KS, nie mogę głosować w referendum :<
Mocarz działa znakomicie.
Serdzecznie dziękuję Wasza Książęca Mość!
Na pierwszej stronie czytam "Jeden dzień oczyma pesymisty", opublikowano w Gazecie Teutońskiej i byłem przekonany, że to angloviasty. :>
No i elegancko, tak miało być!

Teraz trzymam kciuku za finał!
Odpowiedzi były troszkę źle dobrane.
Nie było np "Nie, nie mam na to czasu".
Jak na razie nie brałem żadnego udziału, ale nie było takiej opcji do wyboru która by mi pasowała (o braku czasu). Stąd nie brałem udziału w badaniu.
Cytuję:
Konrad, porównaj sobie http://gws.wandystan.eu/img/mapa.png

No to wiem, już 3 miesiąc będzie szedł jak tu siedzę, znam ogólną geografię :)
Ale nie widziałem jeszcze na oczy ani jednej mapki samej Awary ze skalą, porównanie względem reszty mam ale wielkość "bezwzględna" wciąż nie jest mi znana.
Przydałaby się skala na tej mapce, nie wiem (jako wciąż młodziak) jak duża jest ta wyspa :)
Błąd w tekscie: "Notatki dwoódcy"

Ogólne tekst ciekawy, ale wszystko z internetu a dane realne, zero mikronacyjnej fabuły. No chyba, że gdzieś niedoczytałem i są tam własne teksty.
Tymczasem Sz. P. Młynek Kawowy:
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/zglaszam-to-do-prokuratury-pl-000000

Czekam na dalsze losy tej sprawy, zapowiada się całkiem śmieszny proces :D
Chyba muszę rozpocząć rozgrywki od następnego sezonu ;)
No fajnie fajnie, poza miastem nie ma zanieczyszczenia nieba poprzez oświetlenie generowane przez domy budynki i samochody.

Chociaż i tak w Czarnolesie nie jest tak źle jak w Gordzisku, mniej światła pochodzenia miejskiego :)
Biorę udział, bezapelacyjnie.
Bravo Girls Sarmat edition?

Ok.

D
roga redakcjo!
Mój pępek jest wypukły i brzydki. Zupełnie mi się nie podoba! Większość moich koleżanek w Czarnolesie ma śliczne, wklęsłe pępuszki. W lecie noszą krótkie topy, a ja ukrywam brzuch pod długimi T-shirtami importowanymi z Wandystanu, mimo że jestem całkiem zgrabną dziewczyną. Co mogę zrobić, by poprawić wygląd swojego pępka?
Proszę tylko o poważne odpowiedzi.
Agata, 17 lat.
No i elegancko!

PS. Temat muzyczny to dzieło autorskie czy wzorowane na jakimś utworze?
@up

Ja to zrobiłem, nie takie rzeczy widziałem w necie. Jak na trollpastę to słabe.