Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
Komentarze
Juniorez - aż mi gałki z orbit wyleciały...
> Dywaguj nad przewrotem w państwie
> Nie przejmuj się, że czyta Cię cała bezpieka
@kaxiu taka cicha rewolucja zajmie szmat czasu i zapewne (w razie sukcesu) wywoła spore kontrowersje, a co za tym idzie z pewnością przysporzy nam nieprzyjaciół.
Dotrwałem i to bez oszukiwania. Co do sprawy pazurów teutońskiego lwa... Skoro nie ma żadnych solidnych argumentów ku niepodległości to może by tak doprowadzić do zamiany miejsc? Tak wedle powiedzenia: Teraz zmiana - ptak dziobie bociana. Wyobrażacie sobie Królestwo Teutonii składające się z Macierzy, Sarmacji, Baridasu i Sclavinii? :D

Skoro nie możesz pokonać Centrali to stań się Centralą.
Ja proponuje w takim razie przerwać milczenie na temat Nowszej Teutonii. Każdy złotogrodzki przedszkolak wie, że Grodenau jest rdzennie teutońskim miastem.
Pojebanyś, Janie. Bardzo smaczny artykuł.
Ze starożytnością na Pollinie to mi się kojarzą tylko Tyrencja i Luminat Wiosennej Róży. Jak ja się staro poczułem pisząc to. ;d
Artykuł zdecydowanie niegodny serca. Jihymedzie, o fabryce narkotyków rodem z Republiki Południowego Zamurza można tyle napisać, że głowa mała! Toć wystarczy trochę wyobraźni (lub LSD).

Polecam przeczytać mój artykuł o gmachu parlamentu w Ruhnhoff. Może nieco Cię naoliwi.
@ZdrajcaNarodu nie moja wina, że obaj wyglądamy jakbyśmy nigdy żyletki na oczy nie widzieli.
Gdyby Wasz Majestat potrzebował portret na zamówienie (real) to zapraszam na priv. :D

A jeśli chodzi o inne aspekty to ta ciężarna służka to nie moja robota...
Pikne! Obyś nie stracił zapału. Rozumiem, że pismo autorskie? ;)
Dziękuję za nadania, ale moim zdaniem trochę za dużo tych wsi otrzymałem. ;)
Wystarczy, że nasz Król wda się ze smokiem w dyskusję o tym jakie to życie jest beznadziejne, że i tak wszyscy umrzemy itp. Bidul dostanie depresji powiesi się na własnym ogonie. :/
@Vanderlei za to prawdziwi Teutończycy BCAA i kreatynę.
At, dałbyś Waszmość pokój z tą inkursją na moją familię, bo słuchać hadko.
*pieszczenie
@Hugo rolą Księcia będzie pieszczanie trupienki kiedy już Kanclerz zrobi swoje. :*
@Salvadore w jakim świecie Ty żyjesz? Nasze macki sięgają daleko poza granice Księstwa. ;) Postarałem się o to.
No cóż, Imperium Thornorum musi się rozrastać.
Zapomniałem dodać do rotatora. Wybacz babciu... :'(
@JohnRasmusen wyczuwam koncepcję wprowadzenia dedykacji do Twoich komiksów. ^^
@christosza @KonradFriedman @rybczak wielkie gratki dla Was! :)
Ku chwale cesarskiego dziedzictwa Wasza Wysokość!
Tak swoją drogą, nie wiem na ile jesteście obeznani w zbiorach TIH-u, ale przy okazji pisania tego artykułu zawarłem w nim wzmianki historyczne z pocztu władców Enderasji, pocztu władców Cesarstwa i Kroniki Vladimira. Zmarnować się nie zmarnowało.
Gdybym zniekształcał każdą fotografię gumką to po odejściu od monitora miałbym taki burdel w oczach, że szkoda gadać. :D Dodałem po prostu poszarpaną krawędź. ;)
@Arsa, @John
Serio zamiast wytknąć im błędy i podsunąć rady mogące je zniwelować wolicie urządzać tutaj kolejny Kurvenhauz?
Kole dupy ciemno. Tak można skomentować program, w którym brak jakiejkolwiek informacji o sposobach realizacji postanowień w nim zawartych. Jedynie w dodatkowych punktach "coś" widać. Krytyka może i okrutna, ale dosadna. W Księstwie wciąż działają osoby o wiele bardziej doświadczone w polityce, z którymi moglibyście skonsultować swój program przed publikacją. Archiwa prasowe zawierają całą masę starych programów, na których można się luźno oprzeć pisząc własny. Dlaczego z tego nie korzystacie?