Orjon von Thorn-Surma
Komentarze
Warto przy tym zaświadczyć, iż nie każdy ma możliwość kontaktu z swoim rozmówcą innymi kanałami niż przez PK. Mail może być nieaktywny, a druga osoba może (choć nie musi) chronić swoją prywatność i nie poda linka np. do swojego FB. Na IRCa też nie każdy wchodzi.
A pracy w Sarmacji na razie się nie podejmuję, bo jestem obywatelem i ministrem spraw zagranicznych państwa obcego. :) Więc środków na koncie brak, a opodatkowanie jeszcze bardziej zuboży mnie. I nie tylko mnie, ale też innych nieobywateli na przykład. Warto byłoby się zastanowić przynajmniej nad zmniejszeniem opłaty do 25 lub 30 lt, jeśli już ta ma być.
Na Zdrapkę zmarnowałem mniej niż na MikroLoterię. ;)
Ehh, to dobry sposób na przepieprzenie całego majątku... :(
Liczę na łut szczęścia i kupuję!
Ostatnio włożyłem 20 tysi i nic. Szczęście mnie omija. ;)
Na Mikro marnuję liberty od roku, czas z tym skończyć! ;)
(niech ktoś to połączy z poprzednim, przypadkowo)
Poprzednim razem też wygrały dwie osoby i mi się nie udało. ;-)
@Robert,

może to jakieś ukryte nawiązanie do forumowego Naczelnika, który przekazywał wiadomości userów z LDKS na forum? :P
Ostatni raz coś kupię. Na więcej nie liczcie. ;)
Z początku myślałem, że będzie to troszkę mniej skomplikowane, ale cóż... Będzie ciekawie. :)
Ojciec, lecimy razem?
Przy takim obrocie spraw w wielu przypadkach może być istna loteria. No może oprócz La Palmy. ;)
A później biadolenie, że nie ma na nic pieniędzy... Taak bardzo prawdziwe. ;)
Cytuję:
24 kwietnia będzie obchodzony w Surmenii jako Dzień Sklerozy. To już oficjalne.
Jeszcze stosownego aktu prawnego uchwalającego nowe święta państwowe nie wydano. :P
Cytuję:
Mówi, że zapomniał ustawić taktykę, a fakty są tylko takie, że dostał na dupsko 0:5!
Potwierdzam. Niestety przed batami nie uciekłem, bo wszystkie drogi zostały zamknięte tuż przed meczem. :D
Cytuję:
Sarmacja była bezlitosna.
Niestety... ;(
Ale 3. miejsce udało się zdobyć!
Może spróbuję, a co! ;)
Spóźnione, ale gratulacje. :)
Jest to dobry urzędnik, współpraca z nim była dla mnie czystą przyjemnością.
Na pewno będzie ciekawie. :)
Helios Togeria czuwa zawsze i wszędzie!
Na pewno pomoże ten poradnik wielu początkującym (w tym i mojej skromnej osobie) :)
Świetny!
Taka musiała być droga postępowania w obecnej sytuacji. Przeżyliśmy już wiele takich afer i myślę, że nie ustaną one, ale zmniejszą się wydatnie w kolejnych latach.
Przynajmniej moi piłkarze parkiwanie mają dopracowane idealnie. :D
Ciekawie było!
Dobre! :D
Tak się zdziwiłem, co tu się stało... :D
Aż żałuję, że to już koniec! :(
Można liczyć na jakiś sequel?
Jestem pełen podziwu dla autora, świetna seria! :)
2. Beznadziej wicehrabia Angloviasty
Moja skromna kiesa też pójdzie. :)
5 tysi już przelewam!
WOW!

No nie powiem... ale zawsze tam, gdzie jest Juliette, tam jest lepsza jakość. :D
Dziękuję! :)
Zgodnie z Kodeksem Rodu składam przysięgę:
Ja, Orjon Surma (nick na FC: Orjon) swym honorem i krwią przysięgam wierność i lojalność Domowi i Rodowi von Thorn i akceptuję Kodeks Rodu wraz z konsekwencjami z niego wynikającymi. Co uczynię policzone zostanie na chwałę lub wstyd Rodu, na mym honorze zasługą lub plamą po wsze czasy będzie."