Tomasz Mancini
Komentarze
Rotryzm w Sarmacji.. O temperaturze, o mores..
@Piccolomini ja to się już raczej na 100% wypaliłem
Wymarzony finał Tetonia - Baridas. Mam nadzieję, że do niego dojdzie.
Pięknie, ale czcionka daje mi tak po oczach, że ledwo przeczytałem. Chyba rzeczywiście czas iść do okulisty.
Te całe gadanie o promocji po tylu latach w wielu mikronacjach doprawdy stało się męczace... Umierajmy, ale powoli!
Jaśnie Oświecony Panie, latynizacja alfabetu teutońskiego to XVI wiek, więc wtedy możemy podejrzewać,że używano do tego czasu pisma runicznego.
@RCA Wasza Książęca Mość, to tylko taki żarcik kosmonaucik był ;)
Już nie mogę się doczekać utarczek pomiędzy Księciem, a wicehrabią Arpedem-Friedmanem XD
@Zombiakov bo to tak naprawdę dublowanie organów... Choć ogólnie popieram rozpoczęcie porządnej, merytorycznej dyskusji nad rolą kanclerza w naszym systemie i relacji pomiędzy nim, a Księciem
Słusznym pomysłem jest powrót do wyboru kanclerza przez Sejm. W tym systemie, który mamy obecnie, bezsensowne są wybory bezpośrednie...
@Rihanna a jak Jaśnie Oświecona zapatruje się na problem edukacji wyższej? Czy będzie jakoś ona rozwijana? Czy będą dotacje? Czy Sarmacja stanie się wiodącym ośrodkiem naukowym w mikroświecie?
Takich powrotów nam trzeba!
Ironia @piwniczak wzięta na serio :D. Te wybory naprawdę zapowiadają się ciekawie.
Jak Hans+ zamierza "rozwijać etniczność? Proszę o podanie przynajmniej trzech konkretnych rozwiązań.
Jakiś sensowny program w końcu! Aż chce się nabijać aktywność i wracać po utracone obywatelstwo
@peterwest trochę ogólne kwestie... I Sclavinia co będzie miała z samej debaty? Zapytam więc o konkret - co by Poważany Pan zaoferował naszej Akademii? Jaką rolę widzi Pan dla niej, nie tylko w Sclavinii, ale w całej Rzeczypospolitej?
@GuedesDeLima w sumie chciałem zadać to samo pytanie, bo z tekstu mowy nic takiego wyciagnac sie nie da
@Zhao to tym lepiej! Btw Wielmożny Wicehrabia posługuje się mandaryńskim może?
@MarcelideBO mam nadzieję, że wniosek będzie pozytywnie rozpatrzony, a i że mój zapał za szybko się nie ostudzi ;)
Tak się zachwyciłem, że aż się zgłosiłem!
Gaudeo Robertum de Thorunium vicisse. Vivat Dux Sarmatiae! Vivat Robertus Fredericus! Vivant Nationes!
Najpiękniejszy!
Zapowiada się ciekawie :D
Śmiać się, czy płakać - oto jest pytanie!
Aż dam dotację! Raz się żyje :D
Nie ma wersji brevior?