Ignacy Popow-Chojnacki
Komentarze
Ochh, ten uczuć, gdy DDW odpali się wspaniała kreatywność sarmacka. Dlaczego?! Płaku, płak.
Wow, cieszę się, że w końcu będę miał czym jeździć. Achh, moment! I tak mam swój wspaniały samochód i nie zamienię go na nic innego. Ale przynajmniej miasto to odciąży, za dużo tego smogu, precz, precz!
Aż pozazdrościć takiej konsularnej żony. Na szczęście i ja mam tyle dobrego, że ostatnio wypieczone babeczki trafiły w moją delikatną buźkę. :3
Skończcie Obywatelu Płata z tymi swoimi żalami w formie artykułu, od tego typu zapytań służy NIA, a w przypadku braku wiedzy nt. działalności rotatora IES. Odsyłam raz pierwszy i ostatni. https://pl.wikipedia.org/wiki/Artyku%C5%82_prasowy
Rozróby podczas zmiany ustroju?! Cóż za bzdury, przecież tak wcale nie było! Były vivaty, radość, imprezy...
Ktoś tutaj nie oglądał "The Crown" - jeżeli nie oglądał, to jak nauczył się królować?!
A Carmen zostanie zgnieciona czerwonym pudłem "The King" z oficjalnymi dokumentami państwowymi.
Bardzo serdecznie dziękuję Waszej Książęcej Mości za docenienie. Nawet artykuł się załapał na medal. :D
Muszę z przykrością poinformować, że nie jest to artykuł. Takie krótkie "poradniki", czy inne teksty należy pisać na forum centralnym. To z pewnością artykuł nie jest.
Myślę, że warto czasami popracować nad interpunkcją, czasami nie ma dużych liter, a czasami są tam, gdzie ich być nie powinno. Ale doceniam pracę, proszę kontynuować. Czekam w przyszłości na coś dłuższego. A! Jeszcze warto pobawić się formatowaniem, wyśrodkowanie i te sprawy. ;)
Trzeba wspomnieć, że czarną.
A takie piękne z rowera miałeś i... echhh, tato! Wspaniale, jak zawsze. :D
Super - mam nadzieję, że wytrwam do końca. Pozdrowienia dla synka, haha! Oby wyrósł na takiego Rolanda! :D
Kurcze, grałbym, gdyby nie to, że podatki za brak aktywności wyżarły mi konto jak jakieś głodne myszy! Pff... pomyśleć, że kiedyś sam je ściągałem.
Nie tylko ja nie ogarniam jak to działa?! UFf! Już się bałem, że ze mnie wyjątkowy debil. Gospodarka nie moja sprawa, ale fajnie, że jest wydawać pieniądze na coś innego.
Miło, że zawsze kanclerz ośmiela się nagrywać życzenia i inne ważniejsze wypowiedzi. Życzę kanclerzowi tego samego, co kanclerz życzył nam. Co do samej atmosfery - bez przesady, przecież większe konflikty są mało spotykane. :)
Och, nie! Prześwietny Panie, ja wiem, że studiowanie kodeksu sprawiedliwości to rzecz- czasochłonna, no ... nie wątpię, ale postarałem się i polecam Prześwietnemu przeczytać chociaż art. 44, a może unikniemy paru sekundowych wiadomości, które kują w oczy! A nie, może lepiej nie zmieniać natury Prześwietnego! :D
Czytam, czytam, czytam komentarze i oto
Cytuję:
Dodruk?! Calkiem na leb upadliscie?!
wciskam ctrl+f i patrzę
Cytuję:
się racjonalnym dodrukiem.
. Mam ogólnie nadzieję, że będzie to tylko i wyłącznie UZUPEŁNIENIE braków jak określił to Poważany Minister. Dodruki to tak jakby wpisać sobie motherlode w simsach i (nie)czerpać radości z gry.
Kurczę, należą się wielkie brawa, bo kto wie, co by było bez Was! Dodatkowo... mam nadzieję, że nowi/przyszli radcy zastąpią Was godnie, a system będzie nieprzerwanie się rozwijał.
Brawa! Z pewnością będą to dobre zmiany. Dużo osób się starało, ale nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że z WKW będzie inaczej!

NIECH TRWA OSTATECZNA KRUCJATA
Okupacja?! To ja się pytam, gdzie jest Hetman. A no tak zgubił porucznika w RSO.

kiedy-nie-sluchales-i-ktos-cie-o-cos-pyta-2-12461254.gif
(Dla osób bez poczucia humoru, post wyżej nie ma na celu nikogo obrazić.)
Czy mi się wydaję, czy Pan minister zrobił zdjęcie papierku urzędowego, zamiast go użyć?
Przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać. Doceniam RSO i faktycznie widać chęć współpracy, powody opublikowania poprzedniego komentarza zachowam dla siebie. :)
Cytuję:
Quote:
Samorządy niechętnie sięgają po pomoc mojego resortu i trudno mi podejmować jakiekolwiek działania.
Może dlatego, że wysłano wyłącznie 1-2 zaproszenia do współpracy, gdzieś na początku kadencji? Później się poddaliście, tak jak i w innych sytuacjach.
Nieprawda,były wysyłane wiadomości co 2-3 tygodnie. Niestety odzewu nie było.
Cytuję:
Quote:
Niestety żaden samorząd nie zechciał przysłać nawet odpowiedzi, że takiego pakietu nie posiada.
Czyżbyście nie mieli wpływu nawet na swojego partyjnego kolegę, diuka Arpeda?
Przypominałem Markusowi innymi kanałami, nie mam zamiaru błagać na kolanach. Teraz podczas regencji JKW Arsacjusza Baridas się odezwał i pozałatwialiśmy resortowe sprawy.
Świetne! Na końcu the best ^-^
No i Panie Alexandrze tutaj odpowiedź brzmi NIE. Rada Ministrów nie powinna w żadnym stopniu narzucać niczego samorządom, bo to zmniejszyłoby tylko autonomię, o którą tak walczymy. Narzucam pewne rzeczy, ale są to tylko sprawy regulowane ustawami i uchwałami.