Gerald Klemens
Komentarze
Czekam na dalsze losy :)
Witamy :)
Powiedzenia!
Nie dawno byłem bezdomny... Nie mogłem kupić zupy :(
A tak na powaznie- ciekawy artykuł :)
Fałsz,wszędzie fałsz, brak szczerości i obłuda. Taki mamy świat i światy... Cóż poradzić... No i oczywiście; Vivat Książę- bezkrólewia być nie może...
Świetna historia. Masz głowę do takich historii. Poczerpie id niej inspirację :)
Ciekawy i treściwy artykuł. [img][/img]
Jesteś biedna, bo nie pracujesz :D
Praca wre, powstaje coś nowego. Brawo! :)
Jak zwykle pracochłonny, treściwy artykuł. No i postępy :)
Brawa za ten humanitarny gest!
Konsekwencje winien ponieść, a nie dalej prosić i żądać...
Ważne wydarzenie przed nami. Również będę :)
Hmmm...
A jakiś cudzysłów czy coś??
Nie wydaje mi się by to były słowa Rihanny.
Fajnie jest czytać artykuł bazujący na faktach...
Tutaj ich nie ma :(
Oj, działo się :)
Bardzo dobry artykuł i ciesze się że ktoś robi podsumowania, doda coś od siebie.
Widzę, że szanowna markiza zastosowała więcej obrazków, jak ją o to poproszono.
Jest to ciekawe, trzyma się całości- super!
Przepraszam za dubel. Wina telefonu...
I właśnie dzięki takim artykułom, historia staje się ciekawsza.
Daje do myślenia...
I właśnie dzięki takim artykułom, historia staje się ciekawsza.
Daje do myślenia...
Artykuł godny uznania. Szczególnie mi- nowemu obywatelowi.
Co racja, to racja. Na wszystko trzeba należycie zapracować :)
Historyczny moment, wzruszająca chwila...

VIVAT!
O tym, że istnieje ta strona wiedziałem od dawna. Przyglądałem się jej jako bierny obserwator czynnego mieszkańca Sarmacji. Na początku sceptycznie byłem do niej nastawiony. Widząc jak często ją przegląda zdarzało się że mówiłem iż ,,nobi" na jakiejś grze, lecz po czasie to odmieniło się kiedy zobaczyłem o co tak naprawdę chodzi.
Po czasie biernego obserwowania stwierdziłem, że może to być ciekawa przygoda,swojego rodzaju oderwanie od życia codziennego. Natknąłem się nie raz na ciekawe artykuły. Świetne też jest to, że wszytko mimo wirtualu wygląda dość realnie.
Pasjonuję się psychologią, lecz dopiero mogę przyznać że zaledwie raczkuje w jej rozległą tematykę. Na co dzień w świecie ,,mongoli" jestem studentem. Zwykłym szarym człowieczkiem, który jeszcze szuka swych pasji, zmaga się z trudami życia codziennego i na podstawie swych doświadczeń kreuje marzenia, pasje.
Z raji tego, że świat jest ogromny a ludzie różni- ciągle szukam swej ścieżki.
Kto wie... Może właśnie gdzieś tutaj ją odnajdę :)
Więcej opisałem w adnotacjach do własnego profilu.

Ciesze się, że tak miło przyjęto mnie tutaj :)

Pozdrawiam!

Gerald Klemens
Bardzo treściwy i pracochłonny artykuł.
Doceniam!