Alfred Fabian von Tehen-Dżek
Komentarze
Cóż, wątpię iż następny numer w ogóle się ukaże.

Gdzie jest Prefekt?
@RemigiuszL proponowaliśmy udział również osobom ze Starosarmacji, ale nie uzyskaliśmy jakiejkolwiek odpowiedzi :D oczywiście, będziemy dążyć do poszukiwania różnych osób, z różnych regionów. Pozostało jeszcze 2 bądź 3 etapy ;)
@Vann Bardzo dziękuję za wsparcie, mam nadzieję, że uda się Wedlę wznieść na wyżyny

@AJCartonwhisky Czekoladek - nie wiem. Za to jedno jest pewne - będzie orzechówka :D

@Tutmozis Aby zostać mieszkańcem Wedli trzeba złożyć deklarację woli zamieszkania w tym "lennie". Możliwe będzie również złożenie podania o zatrudnienie w instytucji lennej, gdy już zapisany zostanie szanowny na liście mieszkańców Wedli.
@Tytus zdaję sobie z tego sprawę i bynajmniej nie oczekuje odpowiedzi :D
A to, że tak publicznie mówimy o misji wywiadowczej nie jest przydatną informacją dla wywiadu dreamlandzkiego? :D Czy może jest to celowe działanie kontrwywiadu, mające na celu zdezorientowanie przeciwnika, który spodziewać się będzie sił innych, aniżeli tych, z którymi faktycznie przyjdzie im się zmierzyć? :D
@SantiVilarte jest przewidziane utworzenie mikronacyjnej księgi kucharskiej z przepisów uczestników
Cóż, mi się Gryf kojarzy z Heroesami, ale IV w którą kiedyś się zagrywałem w trybie hotseat z kolegami :D
@RemigiuszL no właśnie. do dnia wejścia w życie (...) traktatu . Natomiast większy problem jest z tytułami nadawanymi po wejściu Hasselandu do Księstwa.
@Kong jestem ciekawy, cóż to za artykuł :D można poprosić o link?
Hmmmmm.... No ale JO Radca NIA to o Czarnolas jak najbardziej dba :D
@Rihanna no nie wiem jak twoim zdaniem, ale linia nr 3 kończy kurs o 22:53 :D
Nawet sobie nie wyobrażasz jak czekałem na to - dokładnie to wydanie!
@OvS filmik specjalnie jest przygotowany nieprofesjonalnie i beznadziejnie :D
Można było lepiej usunąć tą Unię Europejską i zastąpić Księstwem Sarmacji, ale się nie czepiam :D
Artykuł bardzo dobry :D ale jak już wszyscy składają uwagi, to i ja sobie pozwolę. Projekt został wycofany jedynie ze względu na opinie NIA i można spodziewać się jego powrotu ;) opinie Jaśnie Oświeconych Diuczess nie miały wpływu na tę decyzję :)
@RemigiuszL

Serdecznie informuję, że bojówki nie będą miały co robić. Na tejże ulicy jest tylko jeden sklep, zamknięty, który i tak na już wybite witryny :D

A tak na poważnie, to dziękuję za uwagę, poprawie jak już będę umieszczał mapy na podstronach Wedli.
Why not w Pulsie Sarmatów, a Parku Stołecznym? @Rihanna
W Baridasie wcale nie jest tak smętnie :D Królowa jest cała i zdrowa (chyba) bo odkąd weszła do zamku Królewskiego, tak jeszcze nie widziałem, aby wychodziła :D
@Albert postaram się zatem, aby było lepiej.

Ta niewątpliwie czarna robota to dla mnie czysta przyjemność :D
Wspaniały wywiad, czekam na kolejne (bo są zdecydowanie zbyt rzadko!)

No i WM Wedla jest ciekawa, czego się spodziewać na meczu z Unią Bordonia. Co ciekawe, trener WM Wedla nieszczególnie przykłada się do swoich zadań :D
@AlbertJanMaat właśnie o tym mówił OvS. Pisanie dwóch komentarzy do jednej osoby

Kiedy można oddzielne myśli przeciąć podwójnym enterem :D

Natomiast jeżeli szanowny uważa, że to będzie najgorszy rząd od kilku lat, to niech popatrzy na kontrkandydata Konrada Jakuba...
@AlbertJanMaat UTN-u już nie ma ;) jak już to do Federacji Nordyckiej :D
To skoro kryzys został zażegnany, to co z tą sprawą? ? :D
@Piccolomini to chyba nawet nie jest dziennikarstwo :D
Tak przy okazji, to przypominam, że istnieje coś takiego jak komentarz bez tantiemy :D @HochErik
Panie Bartłomieju, może pan wykaże się własną twórczością? :D