Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
Komentarze
@JulianF Zgadzam się z tym. Jednak może z powodu że nie angażuję się jak powinienem, to dlatego może nie spostrzegam tego jadu o którym często jest mowa. Jednak spostrzegam nieco małe wywyższanie się nad innych.
@RCA zgadzam się w zupełności. Nawet gdy akurat dotknęło to mnie jako wicemarszałka i posła. Są funkcje gdzie trzeba przynajmniej wchodzić i patrzeć co jest na rzeczy. Jednak też są funkcje, gdzie jednak nie trzeba i tak samo jak utrata obywatelstwa.
@anglov Od uprzedzeń wolałbym raczej np. pomoc i podpowiedzi jak tutaj ktoś może poprawić się w danej czynności, niż odpowiedzi typu że ktoś się nie nadaje, nie umie czy jest w czymś beznadziejny. To raczej nie spowoduje że ten ktoś zostanie u nas na stałe.
Ciekawe pomysły i rozważania. Ja już wiem co to oznacza mieć mniej czasu, którego mam teraz bardzo mało.

Jestem ciekawy czy chcemy zbudować Sarmację dla kilku osób bardzo aktywnych czy dla wszystkich. Nawet dla tych co mogą wejść powiedzmy te dwa, trzy razy w tygodniu? Może zacznijmy od zmiany prawa dotyczącego aktywności, by nie było tak restrykcyjne:)
Gratuluję wszystkim. Trzeba przyznać że JKM przyznaje i odznacza w sposób sprawiedliwy:)
Dzięki JKM chyba rzucę realne życie dla Sarmacji:)

Gratuluję wyróżnionym:)
@RCA Raczej nie. Wszystkie pomysły które do tej pory słyszałem, to spotkały się niejako z nieuznaniem. Niektórym pasuje taki stan rzeczy, brak odpowiedzialności za cokolwiek i to że nie muszą się starać. Traktują to raczej jak portal do pogaduszek:)
Fakt. Z aktywnością u mnie ostatnio krucho. Nie dosyć że dużo pracuję to jeszcze zwariowałem i zacząłem chodzić do szkoły, przez co i weekendy mam zajęte. Na następną kadencję sejmu nie będę kandydował. Gdybym wiedział że tak będzie to i na tą bym nie kandydował.
@MaHi Gotów jeszcze pomyśleć że szykujemy się na wojnę:)
Nasze wszystkie pytania i odpowiedzi oraz wyniki są widoczne w gazetach pisanych dla SOBOS
Dziękuję serdecznie. Postaram się nie zawieść na przyszłość. Aczkolwiek Real mnie bardzo ciągnie, co widać ostatnio po minimalnej aktywności. Aczkolwiek staram się chociaż wykonywać polecenia, prośby, rozkazy. Przynajmniej przez najbliższy czas tak będzie ciężko.
Coraz młodsi uczą się tego zawodu:)
A niech JKM rządzi wiecznie. Nie śpieszy mi się do tronu:)
Pracuję 16 godz. Na dobę. To cud że jeszcze mogę zajrzeć, ale staram się chociaż w minimalny sposób wykonywać swoje obowiązki. Też czuję się winny:/
Gratuluję i pozdrawiam:)
@ArcadioDeliart Mam taką płytę o wszechświecie. Na prawdę fajna,tylko że stara i dawno jewj nie używałem. Nie wiem czy będzie chodzić a i nie wszystko może być aktualne, bowiem badania i nowa technologia często wykluczają to co było zaobserwowane wcześniej.
@Grimknur A no tak. Zapomniałem:)
Lubię kosmos i związane z nią artykuły, filmy i technologie. Dla mnie wielki plus:)
@demollari Może pan nie wie, ale Smoki we wszelkiego rodzaju baśniach mają chrapkę na złoto i zawsze praktycznie śpią zakopani w złocie. Złoto jest zazwyczaj farbowane, przywłaszczanie.

Zawsze w legowiskach smoków znajdowały się skarby.
Trzeba przeszukać jaskinię w której zamieszkiwał smok w celu znalezienia bogactw skradzionych przez smoka.
@kaxiu Niestety nie mogę nigdzie znaleźć zasad dodawania firmy na giełdę. A nie ma na niej firm z resortu informacyjnego jak agencje prasowe. Chętnie bym na nią wstąpił:) Aczkolwiek właśnie brak wpływów i bycie na giełdzie dla samego bycia to mija się z celem.
@Zombiakov Do tego dobra osoba by była do kreowania rzeczywistości o czym wcześniej wspominałem z kolegą Gmochem:)