Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
Komentarze
można wprowadzać własne firmy na giełdę? Jak nie to by można było dodawać.

Ja mam tam z 30 000 na giełdzie tak na oko. Aczkolwiek nie śledzę tak jej bardzo i nie znam się na tyk za bardzo.
Taa. Chciałem tylko by pan przeczytał:)
Państwo są strasznie szczegółowi:) A prosiłbym o to by państwo nie było tak bardzo ostrzy z racji że to nowa osoba:)@RCA @KonradFriedman @Grimknur
@JulianF Smoczy pępek świata bardziej pasuje
Brama zwycięstwa nad Azalothem

Brama walczących nad smokiem

Brama bohaterów w walce nad Azalothem
To wolałbym wyspę.To brzmiało tak wyspiarsko.
Jakieś biuro turystyczne organizuje wyprawy na tą wyspę? Czy na własną rękę łódką, kłodą czy dmuchanym bananem trzeba dopłynąć?
Mi właśnie brakuje tej walki politycznej, sporów politycznych o których już mówiłem i dawałem pomysł jak do nich wrócić. Bo spory polityczne są jedynie za obroną ideologii. tutaj Sarmacja raczej nigdy takich sporów w polityce nie miała patrząc na ustawy. No może wtedy gdy po raz pierwszy była budowana konstytucja, to jakieś tam spory były. Jednak czy w tych ustawach co są jest coś ideologicznego?

Konkursy są dobre dla podniesienia aktywności społeczeństwa. Tutaj akurat w panelu redaktorskim i dla pismaków oraz ewentualnie z predyspozycjami graficznymi. A ja to akurat bardzo cenię
Witaj Jarku w Sarmacji:)
Napisałem wcześniej JKM na rybach w kurorcie, to może teraz napiszę. Z tym że bardziej trzeba się postarać:)
Na początku nie chciałem słuchać, ale teraz nie żałuję że przesłuchałem:)
Jako meritum można dodać. Zawsze jest coś do poprawy i zawsze może być lepiej. Nie ważne jak, ale warto próbować. Bowiem kto nie próbuje ten nic nie zyskuje. A sejm nie zyska gdy usiądziemy i nic nie będziemy robić. To tak jak z totolotkiem. Ludzie mają pretensje że nie wygrali. Jednak ani razu nie wysłali kuponu. Nie dali szansy szczęściu. Więc jak mieli wygrać?
Problemem sejmu i rządu brak obecnie tematów dla ustaw. Bowiem wszystko było robione dla obywateli namacalnych. Jakby zapewnić tylko to że w sejmie przyjmie się zasady iż obywateli mamy wirtualnych powiedzmy kilka milionów, czy kilkadziesiąt tysięcy i pisać ustawy dla nich, jakieś światopoglądowe to sejm by się ożywił bo jest ich nieskończona ilość.

W końcu w sejmie i polityce chodzi o to by spierać się ideologicznie i próbować innych przekonać do swoich idei. Teraz to są postanowienia bardziej techniczne niż ideologiczne a to mija się z celem polityki.
@RCA Dla pana może stare, dla mnie nowe. To co było kiedyś nie musi być teraz. Nie zawsze historia musi się powtarzać, bowiem w sejmie jest zapewne wiele osób które czują tą nową werwę i da kopa nowemu sejmowi.

Pana słowa to odczytuję jako kogoś, kto czuje się zrezygnowany i zmęczony Sarmacją. Każdy kiedyś opada z sił a ma pan prawo, bowiem wiele pań przeżył już w Sarmacji.

To dobrze że jest to zapisane w ustawie. To oznacza że myślę podobnie nawet gdy danego zapisu nie czytałem. Nie mam zbyt dobrej pamięci, więc nawet nie wiem czy nie czytałem, ale mam smykałkę, skoro myślę podobnie:)
@Zombiakov Lubię ostrą rywalizację, ale na argumenty i z szacunkiem dla rozmówców. Polityka nigdy nie była czysta i spokojna. Ofiary były by tylko wśród posłów i ewentualnie partii, ale tylko gdy ktoś się nie nadaje ma polityką. Eliminowanie słabszych co mają tak zwaną miękką d... Jest normalne i powoduje że w sejmie zasiadają osoby kompetentne i waleczne. Polityka to jak prawo dżungli.
Myślę że się rozkręci i nie kładźmy krzyża na czymś co jeszcze nie wiadomo jak będzie wyglądać. Co prawda 7 posłów także uważam że to za mało. Zwłaszcza na walkę polityczną. Jednak możną popracować nad tym by liczba posłów zwiększała się wraz z przyrostem aktywnych obywateli.
Mnie bardziej interesuje Rywalizacja w polityce niż między regionami. Jakiś pomysł na to by w sejmie było więcej emocji i rywalizacji?

Nie wydaje mi się by ciągłe poprawki do ustaw wywoływały emocje:)
Cegły gotowe. niech tylko pokaże się w Baridasie:)
Dziękuję za odznaczenia i gratulacje:)
Jak będzie jakiś mózg do przeszczepu to ja wezmę. Nikt nie chce zostać dawcą?
A jaka pomoc będzie w przypadku zwęglenia bądź wypatroszenia?:)
Gratuluję wszystkim serdecznie. To zawsze miłe chwile gdy się jest wyróżnionym. A jeszcze od samego JKM to już zaszczyt ponad miarę:)
Bawiłem się nieźle. Ciężko by,było teraz. Chociaż za tydzień będę miał przez dwa tygodnie mnóstwo czasu.
@Vulpis jak pan widzi. Ma pan szansę nie głosować na mnie w tych wyborach. Człowiek uczy się na błędach. Ważne by umieć się przyznać i nie zrażać się:)
Szybkie automatyczne ruchy dałem
Nie wiedziałem że można poprawiać, bo pojawia się strona o zagłosowaniu od razu. Nawet nie podejrzałem później jaki głos dałem. Byłem pewny że ZA
@RCA pan Rasmusen dobrze zauważył. Zamierzałem być ZA co powiedziałem w wątku to zagłosowanie było zwykłą pomyłką.