Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
Komentarze
Dobrze że pan napisał. To przez grube palce. Działam na tablecie i zawsze muszę powiększyć ekran zanim coś zrobię. Przez przypadek nacisnąłem wstrzymanie od głosu. Później nie sprawdziłem jaki głos oddałem. Moje niedopatrzenie. Jednak skoro już jesteśmy to proszę powiedzieć dokładnie. Jaki punkt ustawy zasadniczej szkodził i dlaczego i w jaki sposób ten punkt nad którym głosujemy ma poprawić nasze życie w Sarmacji? Jakieś przykłady o których pan pisał?
Sprawami zagranicznymi zajmuje się Książe@Gmoh
Ludzie broniący się przed nowościami, większym zaangażowaniem i zwiększoną pracą zawsze ironizują na te tematy. Jednak pomysł dobry na rysunek:) Jak widać nie ma pan problemu z wyobraźnią:)

Duże przyzwyczajenie do flaków z olejem, bo tak teraz ciągnie się Sarmacja. Jednak bez reformacji to żadna reklama nam nie pomoże.
@Vladimir wielmożny Diuku. Wiem o tym. Problem w tym że zaraz się zapomina.

Owszem. Jestem przyzwyczajony do dynamicznego działania i do tego że jak już gdzieś jestem to staram się nie zawieść i być widoczny. Akurat teraz w SOBOS i w Armii. Może wyznajemy inne wartości. Jedni przesiedzenie na stołku, bo ja wolę działać, co widać mniej lub więcej w każdej dziedzinie w której działam. Nie zawsze wychodzi, ale liczą się chęci i starania:)
Proszę mi powiedzieć. Jakimś wysiłkiem kreatywnym posługują się teraz obecne osoby odpowiadające za nasz kraj? Nawet do końca nie wiadomo kto kim jest. Widoczni są jedynie książę, kanclerz i może Marszałek. A tak to kto kim jest? Czy według państwa danie np? Wypłat raz na miesiąc to wymaga intelektualności? Lub zajmowanie się aparatem personalnymi, gdzie raz na jakiś czas damy ogłoszenie o pracę wymaga intelektualności?

W ogóle osoby z grona Kanclerskiego i książęcego są niewidoczne i mało znane. To nie obywatele mają się doszukiwać i grzebać w setkach postów by znaleźć tego odpowiedzialnego za ministerstwo? To ministrowie sami muszą być widoczni.

Jak na razie nie widziałem nic intelektualnego z ich strony. Z całym szacunkiem jaki mam dla wszystkich osób zamieszkujących Sarmację.
@Nthiefs bardziej mnie martwi że czar powolności to fakt braku odpowiedzialności za swoje stanowisko, bowiem jak raz na miesiąc coś tam musi zrobić to wystarczająco dla niektórych osób. Byle nie oskarżano o to że nic nie robi.
@Salvadore świat wirtualny i mikronacji może współistnieć. Nigdzie nie trzeba się zamykać.
@Salvadore jako ambasador trzeba być w dwóch mikronacjach i dlatego ciągle są wakaty.

Nic nie dochodzi od innych mikronacji. Nie ma żadnych programów między mikronacjami.

Jak coś dojdzie to i tak nic nie rozumiemy bowiem ich polityka i nasza to jak dzień do nocy. Dlatego też nikt się nie odzywa i polityka zagraniczna jest martwa.
Mogę pójść na pierwszą linię frontu jako wojskowy szeregowy:)
Tutaj jest w Sarmacji przyzwyczajenie do rzeczy namacalnych tj. Polityka zagraniczna jest z innymi mikronacjami. Ciężko będzie się osobom przestawić do stworzenia wirtualnego świata.
@Gmoh z komunikatami jest taki problem że musiały by być tylko wewnętrzne Sarmacji. Brakuje rozwiniętej polityki zagranicznej. Dodatkowych wirtualnych krajów. Pracy ambasadorów w takich krajach. Wtedy komunikaty z innych krajów trochę by to rozruszały i powstała by dynamika.
Trybunał jest apolityczny i widać że chce się go mieszać w sprawy polityki i jako narzędzie polityczne. Przychylam się do prośby. Łapy precz od trybunału:/
@Vulpis zapewne mnie to też czeka:) w innej grze politycznej tak bywało
Ambicja to dobra rzecz. Ja akurat Pana polubiłem. A jak ktoś potrafi się przyznać do błędu i jest samokrytyczny to już w ogóle duży plus. Ważne by dostrzec że to zabawa i rozrywka i nie brać niektórych rzeczy do siebie i na poważnie. Odróżnić real od wirtualu.
@Hugo @demollari @Vindsor @Jihymed Dziękuję serdecznie za komentarze. Pomoże to nam rozwijać SOBOS, by był jeszcze lepszy. Wszystkie uwagi zostaną wzięte pod uwagę. Jeszcze raz dziękuję:)
Komentarz byłby uważany za subiektywny. Nie wiem czy to dobry pomysł.
Przypuszczam że wszyscy o tym wiedzą:)
Gratulacje dla pana Barona, nowego Kanclerza. Gratulacje także należą się także konkurentowi za dobry wynik.
To chyba wizyta Brytyjskiego księcia w Polsce była inspiracją
To teraz nierówności wyrównane
@Jihymed Artykuł był przygotowywany dwa dni temu. Zapomniałem:)
Tego mi brakowało w komentarzach
To że będzie walka w sejmie to nawet dobrze. Po to on jest i może się ożywi. Pomyślał bym tylko nad powodami kiedy takiego kanclerza można odwołać. Bowiem odwołanie kogoś bo ten ktoś realizuje swój program który nam się nie podoba, to mija się z celem. No i zwiększyć procentowo ilość posłów którzy muszą zagłosować za odwołaniem a nie zwykłą większością głosów. Bowiem różnica jednego głosu raczej nie przemawia do mnie że Kanclerz źle działał czy coś.
Właśnie. I,dlatego nic się nie dzieje. Byłbym za zmianą:)
Dla mnie trochę populistyczny program. Trochę pod publikę. A mało rozwiązań technicznie rozbudowujących Sarmację. Szkoda że mało jest tutaj polityki zagranicznej a w Sarmacji nie ma jej prawie wcale:/

Są podane punkty, ale nie ma napisane powodu tych zmian.
Normalnie podstępni. W ten sposób można do wszystkiego namówić mieszkańców. To jak pranie mózgów.
Chyba że tak. Aczkolwiek nie wiem czy będą gadać z sensem:)