Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło
Komentarze
A czy gaz rozweselający jest lekarstwem? Może warto nie iść tak na łatwiznę i wysłuchać ludzi?
Gratulacje dla wszystkich:)
Tak. Założyli rajstopy i tańczą"jezioro łabędzie":)
Dziwny. Nie za bardzo rozumiem sens
Witam Panią serdecznie. Jeszcze się nie znamy. Jestem zwykłym przeciętnym mieszkańcem nie wyróżniającym się:)
Na prawdę tak ciężko się domyśleć? Już poprawione:)
Panie Grimknur. Może ma pan złą energię że drzwi raz się same otwierają a raz zamykają?
Opisuję to co aktywne.
Pa można było jakąś legendę dodać i wziąć udział w konkursie NAM:)
Szykują się nie zła zabawa:)
Tylko ostatnią aktywność opisujemy. Nie opisujemy wątków zaległych z przed kilku dni
Poprawione:)
Artykuł ma być jedynie informacyjny co dzieje się w różnych wątkach. Nie ma za zadanie omawiać danych problemów w tych że wątkach
W końcu bez parasola i mogę opalić się wiatrem:)
No wiem. To był błąd. Proszę publikować w czasopismach których chcecie. Źle to ująłem w punkcie 5
Oczywiście nie muszą tylko w parku stołecznym. Chodziło o wskazanie miejsca, jednak zapomniałem wspomnieć że mogą to być różne czasopisma:)
O nie. Zawsze sam na to pracuję. Zresztą nie pcham się, jeżeli wszystkiego nie rozumiem. A sporo jeszcze nie wiem:)
Chciałem Jaśnie Panującego Księcia potraktować delikatnie. Aczkolwiek wiele moich wywiadów w przeszłości budziło kontrowersje, więc spokojnie. Jeszcze z tej strony mnie poznacie. Niektórzy znienawidzą. Za złe wymienienie imienia przepraszam. Pierwszy raz się z nim spotykam.
Nic się nie stało. Może wtedy byłby za długi?
Liczyłem raczej na to że ujrzę jakieś specjały zrobione z tych kamieni. Same kamienie wiemy jak mniej więcej wyglądają:)
Już poprawiłem. Przepraszam za pomyłki. Zapominałem się czasami. To nie było zamierzone i bardzo przepraszam JKM za pomyłkę
A ok. Chciałem być pewny:)
To chyba ma ukryty przekaz. Nie mogę doczytać pierwszego obrazka.
Strajk sprzątaczek?
Masz talent:)