Rafał Sokołowicz
Komentarze
To ja dla zaostrzenia sytuacji przyznam się, że jestem członkiem ONRu :)
To zwykłe przyciąganie czytelników. Ja się pytam gdzie te bikini?
Na spadkach też da się zarabiać :)
Życzę Trizondalowi jak najlepiej, gdyż to jest moja ojczyzna ale wiesz Krzysiu że trudno może być Ci wygrać, zwłaszcza teraz gdy aktywność w Trizondalu jest tak nikła, że tam jedna świta rządzi i ma głos.
Co do zmian w konstytucji, to jest potrzebna zwłaszcza jeśli chodzi o szukanie tego zastępcy, ale: - obecnie populacja Trizondalu jest tak mała, że prawdziwa debata na ten temat jest nierealna, tz. odbyć się może i odbędzie, ale nie macie poglądu na prawo tak jak nowo przybyły obywatel czy mieszkaniec, albo i kompletny laik jeśli chodzi o mikronacje. Wobec tego moim zdaniem póki co powinniście zminimalizować biurokrację.
Zmiana formy wyboru Prezydenta przede wszystkim,
Ograniczenie głównej funkcji zarządczej w regionach także bardzo dobre w obecnym czasie.
Co do sił zbrojnych to służba w dwóch państwach jest niemożliwa, wspólne akcje ok, ale być w obu formacjach to nie poważne..

Ponadto Krzysiu ja bym się zastanowił czy niektóre osoby nie chcą Cie zniechęcić i zdyskredytować jeśli chodzi o twój start. Ponadto gdybyś już był zarejestrowanym kandydatem to moim zdaniem to:
http://trizondal.pl/www/forum/viewtopic.php?f=18&t=1703#p16351
świadczy o nieczystej i brudnej rywalizacji ze strony tamtego kandydata. Ponadto można pokusić się o stwierdzenie, że to zwykłe pomówienia i oszczerstwa, gdyż Pan Adam nie zadał sobie najmniejszego trudu aby wejść i zapoznać się z inicjatywą Ostatecznej Krucjaty, sensem twojej wypowiedzi ani formy aktywności w Księstwie Sarmacji. Ba, on oskarża Cie o to, że tu jesteś bardziej aktywny niż tam, no ale jak masz tam być aktywny jak tam nic się nie dzieje. No, ale może to też twoja wina. Zamiast takich zagrań powinna odbyć się debata.
Gdzie się podział dawny Trizondal...
Toż to talib !
@Krzysztof burza jest i bez tego z tego co widzę :)
U nas cieplutko :) Zapraszamy do Eldoratu !