Dominik Vulpis
Komentarze
Według mnie ostra polityka powinna wrócić (jest to urokiem demokracji) a kto ma słabe nerwy to niech zajmuje się innymi sprawami ;)
@kaxiu nie że zła, ale że jej brak albo jest bardzo skromna. I właśnie trzeba stworzyć lokalne systemy gospodarcze oraz rozwinąć te istniejące.
Wiedziałem że trzeba było jeszcze raz sprawdzić czy błędów nie zrobiłem... Niech ktoś wyłączy ten piec, bo mózg mi przestaje prawidłowo pracować.
@Salvadore ale nie musisz ogłaszać całemu światu że dałeś tantiemę. To jest już obłuda.
Aleś ty miłosierny @Salvadore.
@KrzysztofHans więc pozostaje tylko czekać na pytania
@Jihymed telefon telefonem, bardziej zmęczenie i temperatura w świecie realnym (mózg też ma prawo się przegrzać) oraz to, że pisałem na szybko, bo wcześniej przygotowana kopia poszła z dymem w czasie walki ze smokiem.
Dziękuję za rady.
@RCA ja uważam że zło to tylko z tym bojkotem,a reszta Ciebie na plus jak dlamnie.
Slawomirze i po to trzeba zwiększyć liczbę posłów w 7 szybciej dojdziesz do konsesusu niż w np. 12 osób. A gdy jeszcze powstaną dwa obozy... i tu z planów w bardzo wczesnej fazie mogę wymienić stałe partie polityczne.
Bo tutaj informacje o Sarmacji są na codzień i czasami przydaje się mała odmiana;)
Smok powoli odpuszcza grodzisku, ciekawe gdzie teraz się uda...
Ja bym jednak nie zmniejszał do 0lt ale jeśli już to do 1000lt (z samego artykułu ponadto przybędzie) co do instytucji zmniejszenie ceny nie jest złe ale podpisy są bez sensu
6 miesięcy to tutaj jak 25 lat w realu, nie uważa pan że to za dużo?
@RCA czemu mamy w Sarmacji sejm? Przecież to wytwór realnej polityki.

Nie możliwe jest całkowite odcięcie się od świata realnego.
My kandydaci z listy Nowych jesteśmy traktowani gorzej i spychani na margines kandydujących. Czyż demokracja nie jest tylko wtedy gdy każdy ma równe prawa?
A będą jakieś pytania dla startujących z Listy Nowych?
Bo jak narazie program wyborczy przedstawiło dwóch kandydatów a reszta liczy tylko na popularność...
@Zombiakov takie Sarmackie Trój miasto
Jsli vombi mają być na równi z innymi to też będą musiały płacić składkę zdrowotną, chociaż wam opieka lekarska nie jest potrzebna ;)
podobno 0rh- jest tą tak zwaną Błękitną krwią (lecz nie wydaje mi się abym miał królewskie pochodzenie)
@Nthiefs w razie braku 0rh- pasuje dla każdego ale dlamnie tylko 0rh-
Jak mniewam ballady o wojownikach którzy ze smokiem walczyli też pan ma w planach?
Ten pomysł o jednym labiryncie i żeby go przemierzała drużyna gdzie każdy ma jedną postać mi się bardzo podoba.
@Juarez jak nie potrzebujesz to z chęcią bym przyjął ;)
To ja już idę oddać krew. 0rh- dla innych błogosławieństwo, dla mnie przekleństwo...
Gratuluję wszystkim
a może wogóle zrobimy Unię Mikronacyjną?
@Zombiakov spokojnie jam lisem i mnie nie grozi zostanie zombie ;) a jak dobrze zapłacicie to mogę ubić każdą kreaturę. Nawet sejmową :D