Erik Otton von Hohenburg
Komentarze
Artykuł poza drobnymi błędami jest bardzo dobry. A propos odrzucenia wniosku o przekierowanie rozporządzenia Kanclerza, to zostało ono odrzucone ze względu na brak upoważnienia zawartego w ustawie (jedynie Rada Ministrów może wydać rozporządzenie bez upoważnienia zawartego w ustawie za zgodą Sejmu) — na co z resztą zwracał uwagę JKW Marszałek Andrzej Fryderyk. Tak więc podana w artykule przyczyna odrzucenia jest delikatnie mówiąc niepoprawna :/ niemniej jednak gratuluję napisania tej zgrabnej ściany tekstu, oby tak dalej :D
Bardzo ciekawe, życzę powodzenia :)
Cieszę się, że szkolnictwo wyższe w Hasselandzie nareszcie zaczęło istnieć (nie tylko na papierze) :D
Interesująca pozycja i na dodatek zmuszająca czytelnika do głębszych refleksji.
Również nie popieram tworzenia instytucji, które "rozwiązują" czysto narracyjne problemy i działają czysto narracyjnie. Narracja nie jest rozwiązaniem naszych problemów aktywnościowych.
Aż przypomniały mi się moje pierwsze wrażenia zaraz po przybyciu do KS w zeszlym roku :D. Z tego co mi wiadomo, to były już w mikronacjach próby stworzenia radia i telewizji internetowej.

W każdym bądź razie cieszę się, że do KS napływają nowe osoby, chętne do jakiegokolwiek działania :)
(Przepraszam, musiałem)

Oczywiście gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego jeszcze raz :)
Już za 4 lata, juz za 4 lata...
@MarcelideBO dziękuję przypomnienie, ostatnio również mam nieco mniej czasu na działanie w KS i o niektórych rzeczach zdarza mi się zapomnieć :)
Oczywiście, że plnujemy, jednak będzie, to niezwykle trudne że względu na skromne zasoby czasowe i niedawną dymisję Alfreda Fabiana von Tehen-Dżeka z funkcji Ministra Spraw Wewnętrznych. Proszę wszystkie Osoby zainteresowane obieciem tej zaszczytnej funkcji oraz wszystkich zainteresowanych organizacją uroczystości o kontakt ze mną w korespondencji prywatnej.
Mi natomiast inicjatywa bardzo się podoba i z chęcią wezmę w niej udział, oraz oczywiście zachęcam wszystkich czytających niniejszy komentarz do wzięcia udziału w konkursie.
Cieszę się, że zainteresowali się Państwo tą ankietą i podzielili się spostrzeżeniami co do kierunku w jakim powinna zmierzać Rada Ministrów pod moim zwierzchnictwem. W niedługim czasie na ręce regenta złożę wnioski dotyczące zmian personalnych w rządzie oraz podejmę się poważniejszych działań w ramach inicjatywy ustawodawczej. Czeka mnie w tym tygodniu bardzo dużo pracy zważywszy na fakt, że na ujrzenie światła dziennego czekają dwa, a nawet trzy projekty nowelizacji ustaw o finansach publicznych i prefektach, w zasadzie wystarczy przygotować już tylko opis skutków wejścia projektów w życie. Co zaś tyczy się PR wszystko to zostawiam Ministrowi Promocji i Informacji. Niebawem również wydam rozporządzenie dot. Kosztów uzupełnienia Kantyn i industrializacji miejscowości.
Przyznaję, że nie jestem zaskoczony wynikiem ankiety. Zdaje się, że niezadowolenie społeczeństwa z działania rządu nie wynika bezpośrednio z braku jego działalności jako organu, ale z powodu brak działań propagandowych i informacyjnych (co niestety bardzo zaniedbaliśmy).

Dziękuję Redakcji SOBOS za przygotowanie tej ankiety, napewno będzie miała wpływ na dalsze posunięcia moje jako Kanclerza i Rady Ministrów.
Cytuję:
a może jakieś inne elementy gier (tylko jak je stworzyć i zaimplementować)

To już kiedyś proponowałem, w szczególności rozbudowanie systemu gospodarczego, pewna liberalizacja gospodarki, wprowadzenie gospodarki rynkowej lub też mieszanej, tylko gdyby to było takie proste jak napisanie tego komentarza :)
Piękna grafika.
Pomysł ciekawy, jednak ja sam nie pomogę, gdyż nigdy nie umiałem wymyślać i opisywać wydarzeń fabularnych.
Jedyne co mi pozostaje, to życzyć powodzenia wszystkim pretendentom do książecego tronu :)
Oznajmiam, iż opróżnienie tronu książecego zostało uznane.
Wielka Szyszka Chaosu, Ladaiondzy potfur spaketti <3
A dlaczego nie Thorn? :P
Poraz kolejny gratuluję Prześwietnemu powołania na stanowisko regenta i życzę powodzenia w pełnieniu tej zaszczytnej funkcji. Życzę również powodzenia WKM w nadchodzących wyborach samorządowych.
Dla Chwały sarmackiej edukacji :)
Ode mnie dotacja, tantiemowy komentarz i serduszko, ale doradzam jeszcze trochę popracować nad stylistyką :)
Nawet pomimo faktu, że zostałem oskarżony przez Szanowną Redakcję o przestępstwo i destrukcyjny wpływ na państwo, to mimo wszystko nadal jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu prezentowanych w niniejszym wydaniu materiałów, a w szczególności formatu graficznego :)
Życzę powodzenia :)
@RCA Była to tylko luźna propozycja :)

Poza tym wycofuję się z pomysłu naliczania punktów aktywności za ilość znaków pojawiających się w danej wypowiedzi. Ponieważ po dłuższym namyśle uznałem, że jest to wątpliwy wyznacznik merytoryczności oraz obawiam się również, że część mieszkańców, szczególnie nowych bez dostatecznego rozeznania w istotych sprawach polityczno-społecznych Sarmacji i umiejętności artystycznych, zaczęłaby powielać przypadkowe teksty z internetu, pozbawione sensu i jakiegokolwiek odniesienia do realiów mikronacyjnych.
Jeżeli nie możemy nikogo zmusić do pisania ścian tekstu, to może powinniśmy się zastanowić czy problem tzw. klikactwa nie mozna byłoby spożytkować w inny sposób np. W życiu gospodarczym przez wdrożenie systemu gospodarczego na podstawie zmodyfikowanego Suwerena oraz innych mini gier na podstawie, których mozna byloby mierzyć i doliczać punkty aktywności (?).