Erik Otton von Hohenburg
Komentarze
Myślę, że można byłoby również wprowadzić przyznawanie punktów aktywności za ilość znaków pojawiających się w danej wypowiedzi.
Ten temat nigdy nie straci na popularności.
kanclerz się dowiedział i się sprawa rypła :D

Jak na ten moment doradzalbym Szanownemu Panu Ministrowi @AlbertJanMaat pilnować oficjalnych przelewów rządowych :)
Kanclerz i Rada Ministrów życzą powodzenia nowemu Królowi Baridasu!
Dziękuję :)
Sarmowie przybyli z kosmosu?
Zaiste doskonały wybór, życzę powodzenia!
Jestem dogłębnie wzruszony tym zacny gestem i chociaż świadom jestem, że i być może nie jest to najlepsze do tego miejsce, to mimo wszystko pragnę złożyć podziękowania Konsulowi Sclavinii oraz Wszystkim Sclavińczykom

Niech trwa ostateczna Krucjata!

Z poważaniem
i wyrazami należnego szacunku szacunku

(—) Erik Otto von Hohenburg
W imieniu własnym i mojego gabinetu również dziękuję za okazanie poparcie i zaufanie.
Przy takim układzie sił, to co najwyżej JKM Daniel von Witt może wylądować na grillu...
Cytuję:
[...] jej prowadzenie…

@Helwetyk swego czasu byłem aktywnym redaktorem wikipedii i myślę, że na tym polu mógłbym się wykazać :)
Urocze miejsce z historią. Gratuluję :)
Aż mi się łza w oku kręci — ja żadnego z własnych dziadków nigdy nie miałem okazji poznać. Jeden zmarł na długo przed moimi narodzinami, zaś drugi zmarł wówczas gdy miałem zaledwie 2 lata.
@Albert ostatnia odpowiedź na wykresie to "brak odpowiedzi".
2.295 w przybliżeniu średnia ocen.
Przyznam, że nieco się zapędziłem z publikacją wyników. Udzielę krótkiego sprostowania z podaniem średniej arytmetycznej ocen.
Cóż.. Bynajmniej mam zwyczaj zachowywać oryginalną pisownię w cytowanych wypowiedziach.
@Enoq z całą pewnością jest to skok na głęboką wodę, jednak jak narazie nie obawiam się ryzyka i myślę, że z pomocą dobrze zorganizowanego gabinetu uda nam się sprostać zadaniu.
@Enoq poza Sarmacją pełniłem kilka funkcji np. W NUPIA pełniłem funkcje Prezydenta jednego z PIA (części składowych tego państwa), natomiast w Królestwie Athos pełniłem funkcje ambasadora na Pustkowiach Winków.

Czyli jak widać nie pełniłem żadnej funkcji publicznej w żadnym z uznawanych przez Sarmację państw, ani nie byłem nawet ich obywatelem.
@suchy dziękuję za życzenia i za zwrócenie uwagi na tą niedoskonalosc:)
@RCA Dziękuję Wasza Książeca Mość :)
@RemigiuszL
Z przyjemnością postaram się ustosunkować do Pańskich Pytań;
Cytuję:
Jak się kandydat zapatruje na możliwość uczynienia "Suwerena" oficjalnym System Gospodarczym Księstwa?

Na ten moment nie posiadam wystarczającej wiedzy w tym zakresie i nadal w niewielkim stopniu orientuję się działaniu tego systemu. Jednakże przyzam, że system ten jest dla mnie interesujący że względu na możliwość rozwinięcia dotychczas zaniedbanych dziedzin gospodarki jak chociażby przemysł i nie wykluczam, że jest on potencjalnie "lepszy" od obecnej symulacji gospodarki.
Cytuję:
Czy może kandydat zagwarantować, że jeśli zostanie kanclerzem, zdoła uzyskać poparcie w Sejmie wystarczające do przeforsowania planowanych zmian (oczywiście jeśli te zmiany będą wymagać zgody Sejmu)?

Bardzo dobre pytanie,
Choć z całą pewnoscią nie jestem w stanie tego zagwarantować, to jednak uważam, że we wielu kwestiach znajdę wspólny język z Parlamentarzystami, gdyż naszym działaniom przyświeca ten sam cel, jaki jest Nasze wspólne dobro jakim jest Księstwo Sarmacji.

Z tego miejsca również chciałbym podziękować za Pańskie życzenia.
Mam nadzieje, że wejście ustawy w życie przyniesie zamierzony efekt.
@RCA bynajmniej sobie nie przypominam :D
I co? to może jeszcze powiecie mi, że Sarmacja jest monarchią? Albo, że nieistniejący real istnieje naprawdę? - nie ma głupich! Od dawna wiadomo o tym, ze wszechświat to tak naprawdę obwarzanek niesiony przez słonia z serem zamiast głowy!
Tak z ciekawości; dlaczego artykuły p. Jarosława są publikowane przez Piotra Pawła I?