Erik Otton von Hohenburg
Komentarze
Jestem zaprawdę zniesmaczony tym haniebnym czynem!
@peterwest to będzie jeden z moich głównych postulatów w kampanii wyborczej.
@RCA nie wykluczam, że pojawi się w najbliższym czasie :)
Zdecydowałem się usunąć dwie najbardziej wulgrane z wypowiedzi - mają Państwo rację, że nie powinny się w tym artykule pojawić.
Dziękuję za wyróżnienie :)
@RCA @Stanisław Mostowicki pisząc ten artykuł nie miałem zamiaru szerzenia szeroko pojętej islamofobii, ani tym bardziej szerzyć uprzedzenia do tego zacnego państwa.
Raz Obywatela zwykłego
Natchnela idea rozmiaru niebanalnego;
Chwycil on za pióro i za kajet stary
Ale Prezydent zagarnął atrament caly.
Cieszę się z przybycia kolejnego wybitnego poety do Księstwa Sarmacji! :)
Czyli de facto reżim ustanowiony w wyniku zamachu stanu został poparty przez Księstwo.
Ja również :)
Gratuluję pomyslu ;+=)
Butelki wyslane

Miasto Angemont informuję o chęci udzielenia pomocy mieszkancom Nowego Kotowicza i okolic.
Nie potrafię sobie wyobrazic Sarmacji w roli republiki. Ostatecznosci rozpatrywalbym wprowadzenie monarchii elekcyjnej.

Ograniczenie roli samorządu? Samorząd jest jak, dla mnie podstawą funkcjonowania panstwa demokratycznego, a w szczególności republik o ustroju demokratycznym.
Wyborne!
Długość artykułu nie ma tak wielkiego znaczenia. Najważniejsza moim zdaniem jest jego merytorycznosc :)
Wie ktoś może; kto zgłosił Ciprofloksję na konkurs?
@Albert z tego co mi wiadomo to menadzer jest zarządcą miasta powoływany odgórnie przez władze prowincji (Hasselandu). Co ciekawe istnieje również urząd mera miasta - który jest powoływany w drodze wyborów samorządowych.
Stanowczo protestuję przeciwko temu procederowi.
Może Pan liczyć na moje wsparcie :D
Dziękuję za zaufanie do mojej skromnej osoby
@Salvadore Ja również popieram ten pomysł, warto wspierać tutejszych wykonawców.
@AFvTD ale nie od dzis wiadomo wszystko co złe na świecie jest moją winą i zapewne będą się skarżyć, że nie takiej pieśni na konkusie oczekiwali :)
@AFvTD przykro mi, ale już zgłosiłem piosenkę "Lekcja historii sarmackiej" autorstwa Incisive - proszę nie mieć mi tego za złe. Dokonując wyboru kierowałem się sugestiami możliwie jak największej liczby użytkowników, proszę także wziąć pod uwagę ograniczoną ilość środków i czasu jakim dysponowałem.
Raczej nikt wyborem piosenki się przejmie, a na organizację plebiscytu jest już zdecydowanie za poźno :c
Interesujące!