Jarosław Wawrzyniak
Komentarze
Wander pisze " I czwarte: czy to się komu podoba, czy nie, priorytetem działania Trybunału za mojego Marszałkowania będzie ochrona praw, wolności i zasad konstytucyjnych" - ty jesteś chłopie sprawny intelektualnie od urodzenia czy takiego grasz w Sarmacji?

I po wtóre to niedługo para olimpiada z twoim udziałem więc artykuł na czasie.

I po trzecie to że pierdzisz w stołek to się nie dziwię jak ci Hergemon ją rozjeżdża.
Ponadto moją godność zniszczono przez te 4 osoby więc czemu na ich godność mam zwracać uwagę.
Ja się nie denerwuję Panie Januszku. Wręcz przeciwnie jestem pełen luzu
Ja odrazu nadmienię iż artykuł odnosi się do Sarmacji i stanu w jakim jest Sarmacja.

Ponadto nie odnosi się do środowiska LGBT jako całości.

Ponadto rzeczy trzeba nazywać po imieniu.
Ja odrazu nadmienię iż artykuł odnosi się do Sarmacji i stanu w jakim jest Sarmacja.

Ponadto nie odnosi się do środowiska LGBT jako całości.

Ponadto rzeczy trzeba nazywać po imieniu.
@SantiVilarte
No i super:)
@Kong
A jaki to cyrk? Od KD to odpierdolta się Pan
@AFvTD

Hehe
Widziś jakbyś miał funfla w TK przynajmniej o IQ=0 to nie musiałbyś teraz cherchać spermą
@Vann
Miło mi Pana powitać.
Ja bym był bardzo rad gdyby Panowie zaprzestali tego cyrku z Bialenią. Po pierwsze Bialenia jest już jakiś czas, funkcjonuje i nagle robi się z tego cyrk. Fakt że śledząc sprawę w TK ws. wykładni prawa mam niezły ubaw. Po wtóre blokujecie mi sprawę w TK przeciwko mojej osobie. Ponieważ mam zamiar wnieść o karę 15 lat więzienia dla siebie, chciałbym odbyć ją jeszcze w czasach swoich sił życiowych. Czy mogą Panowie zakończyć tą sprawę byśmy mogli przejść do kolejnego show?
No jeśli jest Pan specjalistą kk to nie będę się sprzeczał. Poprostu myślałem że te systemy są prawnie zabronione tak ich ideologia, znaki czy symbole pod groźbą odpowiedzialności z kk.
@Piccolomini
Ja nie przesądzam że nie ma Pan racji, natomiast tą ustawe i interpretacje prawne SN tak rozumiem. Weźmy np. znaki nazistowskie, których szerzenie bez względu czy to manifestacje uliczne czy ich propagowanie w internecie podlega odpowiedzialności karnej. I mimo że to system autorytarny to także tyczy się totalitaryzmu. Ponadto konstytucja RP także uznaje zakaz propagowania innych systemów niż demokratyczny bez określania miejsca czy czasu szerzenia ideologii nazistowskiej czy komunistycznej.
Ale jeśli prawnicy mają różne opinie, to cóż dopiero my.
@Piccolomini
Szerzenie ideologii totalitarnej jest zabronione i ustawowo nie ma mowy czy to świat realny czy tv czy gry. I jak pokazują orzeczenia SN, jeśli coś nie jest wyszczególnione w ustawie rozumie się to jako ogół.
Natomiast tutaj nie ma propagowania komunizmu i nie o to mi chodziło. Nawiązałem by nie szło to w tym kierunku bo jednak wiatr komuny zleciał nad ten artykuł.
Nie sądziłem że minister miłości zawieje nam komuną a miłość komunistycznego kierunku zawsze sprowadzała się do ograniczania swobód czy wyrażania poglądów. Jak sądzę komunistyczny rząd i osoba Kanclerza będzie takie odezwy wygłaszać niczym Bierut, Gierek czy Jaruzelski. Jednak radzę by szafowanie tym systemem nie szło w kierunku łamania prawa realnego odnosząc się do ustawy dotyczącej zakazu propagowania ideologii totalitarnej.

Jedno można śmiało powiedzieć. To rząd talk show w kiepskim wydaniu o. Rydzyka.
Też piszę z telefonu i u mnie się pojawiają. To ustrojstwo ma taki klimat:D
Ponadto Władimir Putin stanie się kandydatem na Prezydenta USA po Trumpie, Baridasu przyłącza się w koalicji 5 gwiazd by zespolić sojusz Syryjsko- Niemiecki a obecny Kanclerz wraz z Łukaszenką planuje wspólny urlop w Bardijskich górach wśród gadów, płazów i nowo odkrytych gatunków ssaków by kształtować Sarmację w mądrości i wszechstronność Jego eminencji Kanclerza Konrada Jakuba.

Narazie na tyle sarmackiej motyle:)
A jak definiujemy inflację w Sarmacji? Tak jak Pan Marszałek powiedział że podaż pieniądza powinna być mniej więcej stała, no ale byśmy mogli obronić i to twierdzenie trzeba określić poziom podaży. Mówienie o inflacji bez rozumienia znaczenia tego słowa to zwykły frazes na potrzebę chwili by nie powiedzieć arogancja wobec ekonomii.
No ok. Sądziłem że tytuł królewski i Książęcą się różni na co niejednokrotnie zwracano mi uwagę. Alo spoko i warto wiedzieć na przyszłość.
Czy Konrad Jakub nie jest Królem Baridasu a więc Jego Królewska Wysokość?
Muszę Panie Alexie powiedzieć że poza kwestią informatyczną, to z resztą wiedzy Pan się pokłócił. Ale uczy się Pan i jest wytrwały, a to już plus.
A to Pan robił grafikę? Nie wiedziałem. W sumie kto to mniej ważne, ale jak dla mnie super.
Szanowny Panie Józefie

Nie pytałem o program a zarys prawotwórczy realizacji programu, a to dość znaczna różnica. Brak ich oznacza rzucanie hasłami na potrzeby kampanii.

Co do Awary i Pana Alexa to owszem nie był jej głównym bohaterem ale bronił ministra i Jego "genialnego pomysłu".

Co do Senatora Hasselandu to myli się Pan bo w myśl prawa a dokładniej KH jest Pan Senatorem i nikt nie oczekuje listu zatwierdzającego chęć lub niechęć do bycia nim. I móże Pan nie brać udziału w pracach Senatu, ale nawiązywanie w tym przypadku do współpracy z samorządami jest zwykłym frazesem bo może mówić o takiej współpracy osoba aktywna na polu samorządowym, w tym aktywna w tworzeniu w nim prawa.

Jako osobę cenię Pana, tylko nie rozumiem czemu przedstawiacie baśń Tom II a nie program możliwe do realizacji i wychodzący naprzeciw Sarmatom?
Grafika i oprawa świetna i to autorowi trzeba oddać. Natomiast treść kampanijna artykułu jest okupiona cynizmem i hipokryzją.
Moje pytania:
1. Czy poza hasłami można choćby poznać zarys pomysłów zmian prawa jakie partia przewiduje?
2. Mówicie o prawie i promocji. Ci, którzy są Senatorami KH nie biorą, poza Panem Alfredem, czynnego udziału w pracach samorządy poza wątkiem partyjnym. Jak zamierzacie działać z Sejmu KS i współpracować z samorządami, gdy własny samorząd nie widział Was w działaniach i tworzonym prawie?
3. Wspieranie inicjatów Sarmatów--dobrze wiecie żeto zwykła ściema. Jeśli tak nie jest proszę choć o zarys tego programu ( sposób przeprowadzenia czy zmiany prawne) by mi uświadomić że się mylę?
4. Macie w swoich szeregach Pana, jako kandydata na Posła, który nie tylko błysną Dreamlandem w poprzedniej kadencji Sejmu, ale i zebrał niezłe żniwo krytyki oraz wątpliwości co do Jego osoby jako ministra. Rozumiem że z ramienia Parti by nim byłby nadal. Czy Panowie kupiliście sobie Jego osobę by zdobyć głos, sam przyszedł czy poprostu się pogubiliście w Sarmacji? Przypomnę że min. o 2 ministrach rządy Pana Petera Westa mieliście dość nie pochlebne opinie w tym o Panu Alexie. Co więc się stało że Pan Alex Joe nagle stał się dobry?
Tak nagła decyzja rezygnacji trochę komplikuje sprawy. Ponadto mamy sylwestra i to nie na miejscu czas. Ale cóż, szanuję.
@JulianF
Ja jestem optymistą stąd zamierzam wziąść udział w wyborach. Tylko hmm co ma Pan na myśli z tym pesymizmem? Fakty z przeszłości ( gdy chodzi o kolegów partyjnych Pana Janusza) czy mity przyszłości ( z tym epatowaniem aktywnością, która u nie jednego była w kampanii)? Przecież pisałem w tym względzie o Parti z racji że z tej listy Pan Januszek startuje. Oj rozpisałem się.
Czy mogę prosić o wykładnię słowa "pesymizm"?