Albert Jan Maat von Hippogriff
Komentarze
@PanOdSwastyk dobry człowiek. Już miałem tu interweniować :P
Ci piraci to przecież Dreamlandczycy byli. Patrzcie, jakie to oczy mają skośne.
Bardzo się cieszę, że inicjatywa ruszyła. Przyznam, że sam planuję zostać studentem :P
@Arsacjusz Dziękuję. Ponoć kończy mi się aktywność, ale aż tak zdesperowany nie jestem ;)
Oj, problemy z telefonem. Czy PG może pomóc?
Pomysły (poza art. 38, w którego formę muszę bardziej się zagłębić) bardzo mi się podobają. Za parę dni przedyskutuję te zmiany z RM.
@SantiVilarte Santi, pamiętaj, że na podium jest trzech ;)
@NvLH sądzę, że to dobry zamiennik kary więzienia, która się w tym przypadku definitywnie należy. Sądzi Pani, że JKM będzie wolał go ułaskawić?
@Powietrzny to by była obustronnie zawarta umowa, która uratowałaby Cię od banicji. Przysiągłbyś, a Książę dałby Ci ułaskawienie. Oczywiście nie muszę dodawać, że do dotrzymania obietnicy zobowiązywałby Cię honor, prawda?
Mimo że uważam, że kara banicji jest tu za wysoka, sądzę, że zastosowanie prawa łaski mija się tu z celem. Liczę, że Książę mógłby wymóc na Poważanym Panu von Sarm obietnicę, że przez następny miesiąc nie będzie odzywał się w Księstwie Sarmacji. Zdaje się, że to jest jedyna furtka, która może wyprowadzić nas z tej patowej sytuacji.
Dobre pióro. Pozdrawiam i czekam na wincyj ;)
Ciekawostka - kiedyś James Madison pisał korespondencję w imieniu Jerzego Waszyngtona i Kongresu USA. Skończyło się na tym, że przez miesiąc pisał listy sam do siebie i wyszedł na największego autonegocjatora w historii :P
Krótkie. Polecam bardziej się rozpisać.
Vivat Teutonia!
Z odkryciem mikronacji ja miałem tak samo. Szukałem Sealandu i jakoś tak wyszło.
@piotr3lukasz szkoda mówić. WKM też przepraszam, że postawiłem Was w złym świetle. W dodatku podwójnie.
@ZdrajcaNarodu Przepraszam. Przyznam, że zachowałem się niewłaściwie i grubiańsko. Czułem się zirytowany całą sytuacją, bo źle podszedłem do tworzenia RM i moje plany zaczęły sie sypać. Mam nadzieję, że wybaczy mi JW ten błąd.
Ja bym chciał tylko powiedzieć, że spytał mnie Jaśnie Wielmożny o zakres obowiązków. Tylko o zakres obowiązków. Cóż więc więcej mogłem poczynić, kiedy takowy zakres wysłałem?
@Yenn Panienka, jak widzę, też lubi ostre wejścia ;)
@JanushSundajski zastanawiam się, czy nie można podciągnąć tego pod dialekt.
Śmiesznie się złożyło, bo SUD w programie rozwoju sportu też chciała zorganizować igrzyska. Jestem gotów wspierać zarówno osobiście, jak też w roli polityka. Latem przygotujemy wszystko i na zimę będzie gotowe ;)
Co tu mówić... Takich prawników w Sarmacji nam potrzeba <3
@Seweryn 1. Tutaj pytanie do @SantiVilarte, który był pomysłodawcą.
2. Składa się z samych posłów, ponieważ ma to być komisja działająca w ramach Sejmu. Chodzi o zaangażowanie organu legislacyjnego, który ostatnio podupadł na zdrowiu.
@Tytus Sądzę, że warto jeszcze raz spróbować - w końcu minęło 5 lat, a skład w KS się pozmieniał..
@Tytus chodzi o to z 2014?
@joahimvonribertrop A po co w Zjednoczonym Królestwie demokracja, skoro jest to królestwo?
@joahimvonribertrop jeszcze nie ma. Czekam niecierpliwie ;)