Filip I Gryf
Komentarze
Dokładnie jak JO Przedmówca. Panie Pośle, proszę uprzejmie o zaprzestanie goszczenia się w pałacu Gubernatora i wszczynaniu "prywatnej wojenki". Wszyscy doskonale wiedzą, że ziemie M-N-S są sarmackie - koniec i kropka. Nie ma obecnie żadnej umowy, która jasno wskazuje na inny stan rzeczy.
Tym bardziej ze strony UNP...
Fajna inicjatywa, dlatego szkoda mi, że wcześniej zakoňczyłem. No ale cóż, może następnym razem? :)
Naprawdę kolejny świetny wywiad! ;-)
W jednym miejscu najważniejsze wydarzenia mikroświata. Dziękuję. ;-)
Dzięki relacji można wyciągnąć z debaty to, co najciekawsze. ;-)
Trzeba być na wszystko naszykowany.
To będzie widowisko. ;-)
Już miałem zawał. ;-)
Tylko nie pamiętam przyczyny.
Jedna część programu już pełniona, bo uśmiech zawitał na mojej twarzy od razu. ;-)
Najbardziej podoba mi się ostatnie pytanie. ;-)
Sport to zdrowie, więc nie pozostanę bezczynny. ;-)
Świetna robota! Dawno nie spotkałem się z tak dobrym podsumowaniem wydarzeń w mikroświecie. ;-)
Będzie ciekawie to na pewno. ;-)
Dokładnie tak jak powiedział JO Przedmówca.
Uwielbiam sondaże, gdyż dają dużo do myślenia.
Cytuję:
czy też hipotetycznie przyszłego Marszałka Dworu w przypadku wygranej Piotra II Grzegorza, Filipa I Gryfa.

Bardzo bym się cieszył, ale według mojej najlepszej wiedzy nie jestem właściwą osobą, jeśli chodzi o przyszłego Marszałka Dworu (chyba, że coś się zmieniło, o czym nie wiem).
Wiem, że się czepiam, ale no. ;-)
Jest to ciekawie zarysowująca się inicjatywa międzymikronacyjna i nie mogę się doczekać na dodanie wielu różnych funkcji.
Trudno się z Autorką nie zgodzić. Dopóki sarmacka gwiazda śmierci świeci to nic nie jest stracone.
@MaHi będziemy cieszyć się z Waszej obecności. ;-)

Balety, baletami, kantyne sobie na szybko sklecimy i będzie bez zakazów. ;-)
@MaHi dzięki wielkie ;-)

Rzeczywiście, teraz trzeba robić swoje i zająć się taką "produkcją" sarmackich dóbr.
Gratuluję! Świetny artykuł, a krótki. Takie mogę czytać. ;-)
Dawno już pracy Ekscelencji nie czytałem - biorę się do lektury. ;-)
@SantiVilarte wiadomo, nawet z grobu bym Cię wyniósł. ;-)
@BvTJ z wielką chęcią możemy połączyć siły. ;-)
Witamy z powrotem. ;-)