Filip I Gryf
Komentarze
Muszę przyznać, że o "Spacerniaku" nie wiedziałem - ale moja wiedza juž uzupełniona. ;-)
Muszę częściej periodyki czytać. ;-)
@leszcz jaka skarbnica. ;-)
I tu sie z JKM Joanną Izabelą musze zgodzić. ;-)
Jaki to jest kawał historii. I to wszystko tylko w lutym. To czekamy na marzec. ;-)
Z Hetmanem to przyjemnością będzie - oglądać swoje wierzchowce w boju. ;-)
Dobry wiersz. ;-)

Boże, pamiętam swoje wytwory i aż sie bać zacząłem. Xd
@joahimvonribertrop nie może być! Tak krótko panuję. ;-)
@EugeniuszMaat musi być! Jak w Baridasie. ;-)
Bardzo ciekawy trunek. Chyba będę musiał załatwić sobie kartę stałego klienta. ;-)
No widać, że JKM trzyma jedynie ładne koniki. ;-)
Podoba mi się postulat JKW Adriana. ;-)
Coś się zaczyna dziać. ;-)
@defloriusz może są bez publiczności? ;-)
Jak dla mnie superowo, że v-mundial jest na naszym terenie. Może gospodarze wygrają? ;-)
Jak trunek na taką okazję ... ;-)
@AlbertJanMaat tak, tak, bodajże w czerwcu 2018
W sumie, jakby na to nie patrzeć to @TadeuszBrus ma troszkę racji. ;-)
@AlbertJanMaat błąd w druku ;-) Chyba nie stać mnie na taki przywilej.
@Ramael w zasadzie jest to lansowany przeze mnie (ostatnio w wyborach do sejmu, exposé kanclerskim i elekcji). Mogę, póżniej, podesłać artykuły. ;-)
Nasze muszą wygrać. :-)
@defloriusz o tak, prosto na koronacje z wirusikiem :-)
Bardzo dziękuję za słowa uznania i gotowość do pomocy. Pokazuje to, że Sarmacja jest w stanie się odrodzić i ma siłę, aby być najważniejszą częścią mikroświata. :-)
W zasadzie do urzędu skarbowego lecą podatki - którymi dysponuje RM (jak dobrze wiem).
@anglov czy na serio WKW? Myślę, że tak tylko nie wykorzystywany jest pełen potencjał KSZ czy zwykłych organizacji paramilitarnych. Nikt nie musi nas przekonywać, źe zarówno Sarmacja jest największa, ale również i wojsko. Problem leży tylko w "nietworzeniu" narracji wojskowej (ściąć SD i ostatnie 2 manewry, z czego 1 niezakończone jak dobrze pamiętam).
@BvTJ czy międzymikronacyjnej? Zobaczy się. ;-) Ale sarmackiej owszem.
@SantiVilarte według mnie konkordat musi być zawarty - jednak na poziomie międzymikronacyjnym, bez elementów "religijnych", gdyż sama nasza konstytucja gwarantuje równość i wolność religii - ale konkordat jak najbardziej należy podpisać, o czym wspomnę w artykule elekcyjnym poświęconym polityce zagranicznej ;-)
I oczywiście czekając na wyłonienie nowego Patriarchy.
@anglov jakieś to kijowe, teraz już działa ;-)