Filip I Gryf
Komentarze
Już wcześniej zablokowałem możliwość wielu głosowań. Powinno działać. ;-)
@demollari dziękuje, gdzieś mi uciekło.
@AFvTD zablokowałem możliwość
A co do SOBOS-u to nie ogarniam, więc wybrałem to...
Dobry początek - od najciekawszej (według mnie) sprawy. Czekam na więcej a przy okazji zapewniam, że po ogłoszeniu oficjalnym elekcji postaram się również stanąć na polu elekcyjnym. ;-)
Dobre exposé! Lepsze niż poprzednika. ;-)

Co do konkordatu to będę mieć zawsze takie podejście że jest to umowa międzypaństwowa - potrzebna do prowadzenia polityki zagr. Element religijny jest po prostu dodatkiem, który Sarmaci mogą, acz nie muszà przyjąć. Jest w końcu wolność religijna.
@Bocian pozwoliłem sobie poprawić to nieszczęsne "Fer" ;-)
Mnie tam zbytnio w oczy nie kłuje, ale jak ma już być jak czytelnicy...
Ale ten papierek SLP na górze! ;-)
Cud miód.
Fajnie opracowane - w końcu wiem, co się dzieje w sarmackiej piłce. ;-)
Hmm, przysmak z jeża? Czemu nie - trzeba w v-życiu wszystkiego spróbować. ;-)
@AJPiastowski może tak być - ale może się podkradnie dziwnych-Sarmatów-z-kosmosu? ;-)

Poza tym podpisy są już zebrane.
Ja dorzucę po 5000 lt (ale to sie jeszcze zobaczy, może więcej? ;-D )
V-kosmos... ciekawe. :-)
Oby misje były udane. Może coś ciekawego się dowiemy.
@CarmenLaurent oj, będzie się działo ;-)
@MaHi dziękować serdecznie i pozdrawiam z rodzinką ;-) Oby at Aterowie również przybywało, dużo was w sumie
@AJPiastowski to bardzo dziękuje - odezwę się jeszcze w tej sprawie ;-)

@defloriusz w sumie nie trudno mi zrozumieć, WKW stał po dziwnej stronie, gdyż naginać prawa też nie można, jednak z drogami zgodzić się muszę, niezależnie co się dzieje trzeba robić swoje. ;-)
Bardzo fajnie czyta się tą gazetę! ;-)
Sarmackie barany ... ;-)
@kaxiu zawsze przepisy można zmienić ;-)
Zatrważające dane w porównaniu z wcześniejszymi laty, ale cóż... może od tego roku trzeba zacząć nabierać tempa r rozmachem.

Bardzo fajne zestawienie - mam nadzieję, że nie będzie pierwsze i ostatnie. ;-)
@Seweryn ja również
@GFvH z chęcią
@joahimvonribertrop dziękuje i nawzajem
@SantiVilarte jaki komentarz? ;-)
Cytuję:
Artykuł wyraża poglądy autora jako Sarmaty. Proszę się nie czepiać tego za granicą (tu można).

Cóż, myślę, że to słabe czary, gdyż wszyscy widzą ten artykuł i może im się nie podobać taki obrót spraw - u nas piszesz ładnie na temat innej mikronacji, w tamtej piszesz na odwrót i tak w kółko.

Nie żebym się czepiał - wcale. :-)
Cytuję:
Jeśli nowo wybrany marszałek będzie chciał, aby kwestie wydawnicze były pozostawione w rękach MI, to ministerstwo chętnie podejmie się kontynuowania tej serii.
Jednocześnie proszę uprawnione osoby o przeniesienie artykułu pod kategorię Sejmu.

Co do 1 to z chęcią poproszę Poważanego o kontynuację tej pięknej serii! ;-)
Co do 2 to trzeba do NIA pukać.
Brak słów... cudowne! ;-)
@BvTJ w wolnym czasie na pewno pokuszę się o prozę narracji. ;-)
Vox Populi ustala poziom i nadaje biegu sarmackiej prasie! ;-)
Zbrójmy się, zbrójmy! Przeciwko zimie. ;-)
Aż mi się zachciało obserwować tą wyprawę. ;-)
Piękna grafika - no i oczywiście treść. :-)
Pomysł dobry - tylko przekuć to w ogólnosarmacką aktywność... Sam również mam pomysł na to zagadnienie, jedynie czas wygospodarować na to. :-)