Alex Joe
Komentarze
Panie Jarosławie,
Nie przypisuję sobie treści merytorycznej.
Moja nominacja przez Pana Westa była raczej wynikiem negocjacji i rozmów. Uważam, że rozmawiając można osiągnąć bardzo wiele - nawet zostać nominowanym na ministra w drugim dniu swojej obecności w Sarmacji.
Stanowisko było połączone z promocją. Czy bycie ministrem jest odpowiedzialnością? Oczywiście, ale zawsze najlepiej takie osoby obsadzać po warunkach i umiejętnościach.
Gdybym teraz miał być członkiem rządu zgodziłbym się, ale tylko na swoich warunkach. Może jak na v-świat przystało Ministerstwo Grafiki, czy kartografiii. To spora część naszego życia, łączy się z promocją. Prawdopodobnie to tylko pieśń przyszłości.

Co do Awary, proszę mnie z tym nie łączyć. Trudno być kandydatem 3 dni i mieć jakikolwiek wpływ na kształtowanie polityki.

P. S. Dziękuję za ocenę szaty graficznej.
Artykuł poerwsza klasa
Dziękuję za sugestię - oczywiście to rozważę :-)
@AFvTD Nie koszulka, to coś innego :-) jest sporo rozwiązań
Ok, ale jakbyśmy mieli 110 firm na ryku, które w jakikolwiek sposób by działały, to inne instrumenty byłyby potrzebne. Pierwsze koty za płoty, nie uda się to nie. Trzeba sięgnąć do bardziej pierwotnych narzędzi. @Zombiakov
@Vanderlei dość pokrętna logika. Nie zgodzę się z tym. Kapitalizm to zarobek, nie zabawa. Każdy może kalkulować swoje ryzyko i je przeliczyć.
Skoro chcemy rozwijać system gospodarczy, to trzeba. Tam się nie robi za frajer.
Trzeba testować
Wtopi Pan 80 koła. Nie ma co naciągać. Trzeba mówić o realiach.
Mówi się, że niektórzy lubią ryzyko. Jeżeli je Pan lubi, bardzo proszę.
Ale, trzeba się też liczyć z tym, że zyski mogą być duże.

Sam Pan może reklamować. Kwestia zakładu. Pan się zakłada ze mną, ja z Panem.
Typowej straty nie ma.
Sarmatem zarabia mniej, ale zyskuje reklamę.
Mogę liczyć się z tym, ze zamówienia będą na 50 000 lt, a ja zarobię tylko 1 000 lt, bo będzie jeden udziałowiec.
Ryzyk przedsiębiorca
Dziekuje, Panie Kanclerzu :-)
Wszystkie pomysły i analizy będą przedstawiane w kolejnym wpisie.
Dziś chciałem tylko się przywitać i troszkę "pohałasować" :-)
Ja nie przedstawiłem programu, tylko pomysły i to z czym się zgadzam, ogólniki.
Nie muszę z Panem dyskutować, Pan nie musi ze mną. bardzo łatwo się pisze "nie odpowiedziałeś na moje zarzuty", zatkać uszy i krzyczeć "blablabla nie słyszę cię, już przegrałeś".

Ja uważam, że jak wiesz, jakie błędy zrobią inni, to warto ich przestrzec, a nie obrażać się na cały świat.
Delikatnie rozpocząłem kampanię, a do sejmu i tak trafi ktoś z tych "20 osób", więc spokojnie, wielkiej dyskusji nie będzie.
Dziękuję za życzenia powidzenia.
Pytanie, dlaczego z takim doświadczeniem nie chce Pan zdziałać czegoś dobrego?
Może ktoś nie popełni drugi raz tego samego błędu?

Co do zjadania mnie, szczerze wątpię.
Panie Otto, właśnie pisałem o kimś takim, jak Pan
Dziękuję Albercie!
Panie Thomasie von Lisendorff, wszystkiego dobrego.
Ściskam Pana, Panie Januszku :-)
Wolę taką nomenklaturę :D
Kapitalizm :-)
W drugiej kolekcji :-)
Dla miasta to promocja.
Chociaż z różnymi miastami są różne układy.
Cytuję:
Uwaga, następny przystanek - Towarzysza Wandy!

iUzluODi.png

Przystanek nr 8 wykupił ponownie Pan Defloriusz Dyman Wander @defloriusz
Każdego chętnego zapraszamy do kontaktu przez PK.
Wszystkich przesiadających się informujemy:
Cytuję:
Wysiadając na rogu ulicy Bezimiennej i Wojciecha Kaczmarczyka znajdziecie się Państwo na przystanku Poroże Wandera. Prosimy nie przegapić swojego tramwaju.

ii3ovCyr.png

@defloriusz Dziękujemy i gratulujemy patronatu :-)
@Langer na tę chwilę nie ma planów budowy w Wolnogradzie, jednak jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o kontakt przez PK, może dojdziemy do porozumienia :-)
Niezwykle miło nam poinformować, iż pierwszym właścicielem został Książę Sarmacji, Jego Książęca Mość Piotr III Łukasz @LukaszN

Poniżej prezentujemy wiatę przystankową usponsorowaną przez JKM

S311GbmD.png

Dodatkowo, przypominamy, iż każdy może być posiadaczem takiego cuda.