Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski
Komentarze
Dziękujemy za wszystko, niestety teraz Sarmacja będzie miała ciężki orzech do zgryzienia.
O proszę, Brama Sarmacka w wersji Książęcej :D. Zawsze miło coś poczytać
Ze swojej strony chciałbym tylko podziękować JKM (Joannie Izabeli) za współpracę, i pogratulować @Seweryn
Dziękuję za możliwość udziału w tak przepięknej uroczystości.
nie chciałbym być wścibski, ale Poczta to jest tylko Konna ;D, a w sumie to tylko drobnostka i kto by się tym przejmował (w sumie tylko ja)
Skoro wszyscy, to i ja też - Wiwat Książę! ;-)
Mogę Wam pomóc, oczywiście na miarę czasu i swoich możliwości :-)
@GuedesDeLima Trzeba się od kogoś uczyć :D
Pod scenę to dopiero teraz mogłem przyjść, ponieważ długo mi zajęło rozegranie literaków :D, ale jest faza
Nie chciałbym być niemiły, ale takie rzeczy to możemy sobie na Forum Centralnym przedyskutować, ewentualnie Pocztą Konną :)
Również gratuluję pozyskanego wyniku :)
Wystarczy obejrzeć Przegląd Polityczny, i już v-życie staje się szczęśliwsze. Przy okazji mam inspiracje na materiały do swojego Tygodnika, jeśli nie problem z waszej strony ;-)
Arcydzieło. Widać, że Guedes nadal chce działać na scenie prasowej, i wychodzi mu świetnie.
@BrunonKrasnodebski jak historyczne to tylko Monarchia Austro-Wegierska i Rzeczpospolita Obojga Narodów :-)
@MaHi Sorry, trochę mi zajmie dojście do profesjonalizmu ;-D Początki bywają trudne
@Orjon słuszna uwaga, dzięki ;-)
Tylko szkoda, że kogoś zabraklo w pierwszej tabeli zaufania :D Ale dobrze wiedzieć, że SOBOS nadal działa
@kaxiu a szkoda że nie o e-lekcje :-D
Ja myślę, że jedyną radą jest przetrwać wspólnie tenże ciężki okres dla nas wszystkich - niezależnie, czy ktoś jest po stronie Księcia, czy obywateli.
Bardzo dobrze postąpiłeś, że zdałeś sobie sprawę, że zawaliłeś (a konkretniej my zawaliliśmy - niemal cały ród w to bagno wszedł), teraz tylko wyciągnąć wnioski nam pozostało i możemy dalej żyć w v-świecie. Trzymaj się stary :-)
@Zombiakov Oj tam już od razu wzór, po prostu napisałem co serce i rozum podpowiedziały :-)
@GFvH Byłeś dobrym v-ojcem i niczym sobie nie zasłużyłeś, żebyś swojego syna właśnie stracił. Mam nadzieję na dalszy kontakt.
Fakt, to był mój błąd, że nie zareagowałem, być może nie rozróżniłem, czy to robi żeby nas pocieszyć, nie wiem... cholera wiem.
Jedyne, co teraz mogę to dać sobie czas na przekalkulowanie całej tej sytuacji, bo teraz emocji jest we mnie zbyt wiele
@kaxiu proszę mi wierzyć, że zeznanie nie było dla mnie łatwym momentem (i myślę, że dla wielu innych członków rodu również), ale kto może mi już po tym wszystkim zaufać. Nie chcę się żalić. I wiem, oskarżeni powinni ponieść konsekwencje, ale z drugiej strony to moja v-rodzina, bliska rodzina.
Proszę nie generalizować, że cały ród Gryfów za tym miał stać, owszem oskarżeni należą do tego rodu, jednakże nie należy z drugiej strony obarczać winą wszystkich jej członków, nieważne czy stałaby za tym większośc, czy nie, ponieważ byłoby to bardzo niesprawiedliwe dla tych, którzy nie brali w tym procederze żadnego udziału
Serdeczne Dziękuję pragnę złożyć na Wasze ręce za tę mijającą kadencję.