Król Patryk I Labacki
Komentarze
Jak zawsze genialne :) Za to arcydzieło należy się wirtualny Nobel :)
Czekam już z nie cierpliwością na kolejny odcinek :)
Genialne i już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :)
To jest Arcydzieło :)
Szkoda że mnie nie ma w tym arcydziele ;) :D
Świetny artykuł.
Ciekawostką jest to że Prorok urodził się w tym samym dniu i miesiącu co ja ;)
Gratulacje od Dyskobolii Czarnolas :)
Gratuluje awansu :)
To już tyle lat minęło...
Chętnie pojawię się na obchodach rocznicy :)
Dyskobolia jak zwykle bez awansu.To jakaś klątwa czy jak?! :/ :(
Gratuluje wszystkim nagrodzonym :)
@Hugo
JKM ma rację że kiedyś więcej osób miało więcej czasu na tworzenie, ale zawsze byli "nowi" którzy zastępowali "tych wypalonych" i kontynuowali lub jeszcze rozbudowywali rozpoczęte dzieło.Oczywistą sprawą jest zmiana pokoleń tak jak w realu (który podobno nie istnieje).
W chwili obecnej nowi chcą mieć już teraz natychmiast jak w jakiś grach on line, a tak się po prostu nie da.
Pamiętajmy że historia zatacza koło czy to nam się podoba czy nie i na pewno będzie lepiej w v świecie :)
@JohnRasmusen
Ciekawe skojarzenie i cały tekst można dopasować do mikronacji :)
Wszystko się zmienia choć nie zawsze na lepsze.
Bardzo chętnie wróciłbym do tych czasów.
Ciekawe czy ja też się załapałem ;)
To już 10 lat na stanowisku managera jednego klubu.Jak ten czas leci...
@Michaelus sezon ogórkowy rozpoczęty, oby tylko szybko się zakończył
I pomyśleć że po raz pierwszy w świecie spotkałem się z Sarmacją 14 lat temu,ale ten czas szybko leci.
Świetny opis :)
Gratulacje dla zwyciężczyni :)
Pierwszy wyścig i dobry wynik gdyż myślałem że będę ostatni:)
Niestety Dyskobolia zemisowała z Piratami a Vikingowie pokonali lidera i KSD zostaje w III klasie.
Dyskobolia nie odpuści swego ostatniego meczu,do boju KSD :)
Genialne :) Czekam na ciąg dalszy.
Ja pamiętam doskonale :)
Ma ktoś jeszcze kontakt z Konradem Henningiem? Gdyby jego namówić do powrotu to byłoby nas 5 :)
Potwierdzam ja żyje i nawet mam się dobrze choć realioza ciągle mnie dopada ;]
Dyskobolia przyjmuje przeprosiny jednak kibice są zawiedzeni