Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
Dobry wywiad, widać wzajemny szacunek i pomysł na przekazanie ciekawych informacji :)
Bardzo dobrze i sprawnie prowadziliście tą kampanie, byłyście trudnym i wymagającym przeciwnikiem dla P2G. Zwyciężyło w dużym stopniu, przekonanie do wyboru przez Sarmatów tego co znają w trudnych czasach. Ale i tak duży szacunek za walkę i pomysł na ciekawą kapanie. Życzę teraz dużo powodzenia i dalszej werwy do działania.
I to są wiadomości z pierwszej reki, serce i dotacja za czas i rzetelne dziennikarstwo.
Ciekawa propozycja,ale mój talent redaktorski jest za słaby na tak zacne pismo.
Super podsumowania, szybko, konkretnie i treściwie o wszystkim co najważniejsze.
No no mi się to podoba, wyobraźnia podpowiada mi ciekawe scenariusze.
Bardzo dobra debata i fajnie że takie podsumowanie się pojawiło :)
Powiem tak, jestem zawsze pod wrażeniem ilości danych i super przejrzystej formy tego opracowania wyników. Noże to naiwne, ale sam jestem ciekaw na ile, główne wyniki co do wyboru Księcia staną się prawdziwe...
Nie mogłem być na Debacie, ale zapoznałem się z jej przebiegiem. Tylko potwierdziłem swoje przekonanie co do Kandydata na którego oddam swój głos. Na pewno jest to wyjątkowy rok w historii KS, rok 4 Książąt- taka to jeszcze nie było :)
Od lat KSZ a w szczególności saperzy, prowadzą akcje rozbrajanie niewybuchów. Czy to z pozostałości Wielkiej Wojny, czy to w ramach misji stabilizacyjnych w których KSZ bierze udział. Zdumiewające jest jak wile tego typu niebezpieczeństw czyha w obecnej sytuacji na cywilów i żołnierzy.
Zmiany jakie przejdą KSZ jest obrany, teraz tylko zostanie zapoznać z tym Sarmatów.
Bardzo mnie cieszy wygrana Hrabiów, przyzwyczajony jestem do skórnego 1-0 a tu aż tyle bramek; czyżby nowa jakoś w drużynie :)
Nie sposób, przejść obojętnie obok tak konkretnego programu :)
Widzę pozytywny odzew, czuję że pozostali kandydaci zyskali poważnego konkurenta :) Brawo za odwagę i fajny program.
Fajne posumowanie :) lubię takie zawsze skraca to pracę wywiadu.
W tych trudnych czasach, sprawie działająca administracja państwowa to podstawa. Pragnę pogratulować i podziękować za wkład pracy :)
No i co mam powiedzieć, skoro zostałem wywołany do tablicy...Zanotuję sobie i poszukam co tam w TIH jest w tym temacie. A tak poza tym to fajnie napisane.
Sam miałem kilka razy do czynienia z minami, i wiem jakie szkody potrafią wyrządzić takiemu pancernemu kolosowi. Dobry krótki i konkretny artykuł, zasłużone serduszko :)
Bardzo ciekawy i w mojej ocenie ambitny program. W sumie nie moja to działka ale proszę o rozbudowę pomysłu na kierowanie polityką międzynarodową ? oraz jak kandydat widzi w nowej sytuacji rolę KSZ w KS ?
Chyba w obecnej sytuacji skupienie się na tzw "produkcji" jest dobrym pomysłem.
Fajny balet się zapowiada :) w kilku barach macie, w sumie zakaz wstępu, tak samo jak do kantyn haha ale i tak jest fajnie.
Byłem na meczu Hrabiów i to co przeszedłem prze całe 80 minut było strasznym przeżyciem...ale potem ten gol i radość do białego poranka :)
No aż mnie poraziło, w pozytywnym słowa znaczeniu :)
Te śmieszne stworzonka mnie rozbawiły i są takie słodkie :)
To miasto zawsze mnie zachwyca, kto wie może w obecnych okolicznościach KSZ zawita tam na dłużej :)
No no zawsze się przyda taki spec :)
Konkretnie i z pomysłem napisane; jest tu sporo ciekawych koncepcji na najbliższy czas.
Błękitny październik na lata wyryje się głęboką raną. Na wzajemnych relacjach z dawnymi krajami wspólnoty Sarmackiej.