Gotfryd Slavik de Ruth
Komentarze
miało być internetowej :P
Staram się, jak mogę uzupełniać - te białe plamy. Z historii intranetowej :(
Czołem panie Marszałku. Powodzenia w życiu codziennym. Służba z Tobą, była zaszczytem.
To się porobiło, wcale się nie dziwię. Że jesteś skołowany, i wkurzony. Bo czujesz, że twoja praca poszła w cholerę...Oby to tylko, przejściowe i wszystko wróci do normy.
Takiego opracowania, i to jeszcze o Stanie Wyjątkowym. Konkretnie i rzetelnie opisane.
Gratuluje, odwagi i pomysłu. Na tak osobiste i szczere wyznanie. Brawo :)
Ciekawe, zestawienie ubioru. A grafika, jest na wysokim poziomie :)
Podziwiam, tych którzy. Opracowują te wszystkie, tabelki...ile to czasu i wkładu pracy by to stworzyć.
Zawsze miło, mi czytać co tam. Się po waszej, stronie muru dzieje :)
Spodobał mi się, fajnie i z pomysłem opisane.
Co raz, bardziej podobają mi się. Te wasze sprawozdania, dobra robota :)
I DMG- jak zawsze sprawie, ofiarnie i iście precyzyjnie. Wykonała, trudne przed nią zadanie. Ci świetni komandosi, sprawie dowodzeni, pokazują jak zabójcza są maszyną i na co ich stać. Mówi się nawet, że im trudniejsze zadanie, tym lepiej sobie radzą. Jestem pod wrażeniem, jak sprawie w tak krótkim czasie- dokonali wspomnianego czynu.
Oddaję honorowy salut, bo w pełni na niego zasługujecie.
<salut>
Siły Zbrojne Księstwa Sarmacji, jak widać z pełnym profesjonalnym. Podejściem i kompleksowo, realizują zadania związane, z zaistniałą sytuacją. Zwarci i gotowi, odeprzemy wroga, od naszych granic.
Zapewniam obywateli, że KSZ- są gotowe do odparcia; wszelkich prób pogwałcenia naszej suwerenności.
Skoro mój pomysł z Fontaną. Był początkiem inspiracji, to teraz trzeba się pokazać :)
Bardzo dobre i konkretne zaproszenie :) Uroczystości, zapowiadają się na prawdę Bogato.
Są jeszcze- takie kluby jak : Krasnoludy, Margońskie Konie i Lwy Ruhnhoff ")
Uwielbiam ten, wojskowy humor :) zasłużone serce
Jak zawsze, IDM idzie na szpicy. Ustawia porzeczkę, wysoko dla pozostałych Jednostek. Dobrze i konkretnie, napisane...Brawo
W Ruhnhoff, kibice i mieszkańcy; o niczym innym nie rozmawiają :) to jest coś Ekstra, coś o czy długo będzie się mówić.
Oj jak znam, trenera to raczej nie przegracie :) tych ostatnich meczów
Brawo, to jest coś Mega. Na naszych, oczach dokonuje się Historia. Brawo dla Trenera, wygrać ligę i to beż, przegranego meczu - sukces. :)
Takich, atrakcji to jeszcze nie było. Odpowiednie służby, pracuję aby. Odnaleźć Królową i sprowadzić ja do Domu :)
Smutne miny, kibiców Teutonii. Oddają najlepiej stan emocji, cóż wygrali lepsi od NAS. Gratulujemy
Z doświadczenia, wiem że zawsze się dzieje :)
Bradze trafne, podsumowanie tekstu przez autora. Trudno jest być fer, kiedy gra się do dwóch bramek... Oczywiście pojawiają się, wybitnie zdolni i to się udaje. Ale jest to garstka- i nie ma co ukrywać; niesmak i tak pozostanie.
Ładnie i zgrabnie, opisane- podoba mi się :) Brawo
Czekam kolejnej odsłony
Dla osoby, z poza KH- poziom trudności jest spory...
ale jeśli, jeszcze można to tak:
1c, 2c, 3b, 4d, 5a, 6a, 7b, 8a, 9d, 10b, 11d, 12b, 13a, 14c, 15a