Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 08.06.2017 r. o 13:58
Extra 1/2017: Wydawnictwo Nowy Dzień zmienia się w Hans Media
Seria wydawnicza: Extra

2s2VoNZC.jpg
Numer 1/2017 (1) z dnia 8 czerwca 2017 r.

1. Od redakcji: Stopka Redakcyjna
Szanowni Państwo. Witamy serdecznie w pierwszym numerze pisma Extra które to będzie okazywać się okazjonalnie z powodu ważnych wydarzeń. W tym numerze takim wydarzeniem są zmiany u wydawcy niniejszej gazety więc w tym numerze o nich powiemy. Gazeta "Extra" zastąpi dotychczas okazjonalnie wydawane notki m.in w sprawie Our Sound. Te zresztą trafią do osobnej sekcji w wydawnictwie. A więc zaczynamy.

2. Sarmacja: Nowy Dzień zmienia się... w Hans Media
Zapewne zauważyliście że przy kolorowych ramkach zamiast "Nowego Dnia" pojawiła się nowa nazwa. Teraz pora wyjaśnić wam, czytelnikom o czym w tym wszystkim chodzi. Otóż dotychczasowe wydawnictwo "Nowy Dzień" w związku z większą liczbą wydawanych pism przeszło proces rebrandingu czyli zmiany loga i nazwy firmy. Teraz całe wydawnictwo będzie się nazywać "Hans Media" a posługiwać się będzie niniejszym logiem:
dN4ckLj4.jpg
Nowe logo oddaje w pełni nowoczesność wydawcy i nawiązuje do różnorodności tytułów gazety poprzez człony skrótu i nazwy pisanne różnymi typami czcionki.
Pełna nazwa wspomnianej odświeżonej instytucji to: Wydawnictwo Hans Media. Posiada ona siedzibę w Eldoracie oraz redakcje w Grodzisku i Rotterze.
Nazwa wydawnictwa nawiązuje z jednej strony do nazwiska wydawcy a z drugiej strony do jednej z dawnych gazet - Hans+. Właścicielem Hans Media jest niezmiennie Krzysztof Hans van der Ice. W skład Hans Media wchodzić będą następujace tytuły:
C5t6t1K4.jpg
- Nowy Dzień - główna gazeta wydawnictwa Hans Media poświęcona wydarzeniom w Konsulacie Sclavinii, Księstwie Sarmacji oraz v-świecie.
W jej skład dawniej wchodziły następujące dodatki: Archiwum, Opisowy Mikroball i Rozmaitości a teraz Rozmaitości i Extra. Planowany jest też dodatek miejski dla Eldoratu.

fnH6GvTj.jpg
Kronika - druga pod względem wielkości gazeta od pewnego czasu nakierowana na wydarzenia z Trizondalu i miejscowości w nim się znajdujących.

nYZ95A6H.png
Fakty - to najmłodsze dziecko wydawnictwa Hans Media. Tytuł ma miejski charakter skupia się na wydarzeniach z trzech miast Jastrzębca, Nowego Kotwicza i Krasnegostoku.

Hans Media wydaje także serię:
2s2VoNZC.jpg
Extra - specjalne pismo poświęcine wydarzeniom specjalnym
Zmiana nazwy z "Nowy Dzień" została przeprowadzona 7 czerwca 2017 roku a operacje sfinansowało samo wydawnictwo korzystając ze swoich skromnych aktywów finansowych. Dotychczasowa nazwa wydawnictwa "Nowy Dzień" funkcjonowała od 31 lipca 2014 roku. Począwszy od teraz nazwę "Nowy Dzień" zyska tylko gazeta, dzięki czemu samo wydawnictwo zyska bardziej profesjonalną nazwę i jeszcze bardziej wyrazistą markę.
Przy okazji zmian wydawnictwo Hans Media odświeżyło loga swoich gazet oraz wydało dwa nowe tytuły - Extra i Fakty.
W planach wspomniana insytucja ma kilka projektów ale o nich będzie informować, dopiero gdy przyjdzie do tego odpowiedni moment.

3. Od redakcji: Kilka słów na koniec
Pora kończyć pierwsze wydanie nowego okazjonalnego magazynu "Extra" i tym samym podziękować wam za lekturę niniejszej gazety. Zapraszamy do komentowania gazety i przysyłania propozycji artykułów dla "Extra" i innych gazet Hans Media na skrzynkę prywatną redaktora prowadzącego. Magazyn "Extra" tak jak wspomnieliśmy jest magazynem okazjonalnym więc kolejny numer ukaże się w miarę potrzeb i możliwości.

Magazyn okazjonalny "Extra"
Wydawnictwo Hans Media
(-) 2017
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Laurẽt Gedeon I.
Serduszka
4 162,00 lt
Ten artykuł lubią: Yennefer von Witcher, Thimoteus ik Hohentsolern, Guedes de Lima, John Rasmusen, Torkan Ingawaar, Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło, Alfred Fabian von Tehen-Dżek.
Komentarze
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
No cóż. Mi się bardziej podobało Nowy Dzień
Odpowiedz Permalink
Mustafa Owski
W sumie art o niczym.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans van der Ice
Ale drogi Jihymed wspomniany przez ciebie "Nowy Dzień" zostanie, ale teraz bardziej jako gazeta a nie nazwa wydawnictwa.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.