Hans Media, Krzysztof Hans van der Ice, 06.08.2017 r. o 14:48
Ogniste 8-lecie Krzysztofa Hansa!
Seria wydawnicza: Polityka

iDWGh1R3.jpg
Drodzy Sarmaci, Sclavińczycy i Trizondalczycy!
Te 8-lecie mojej mikronacyjnej działalności jest nieco wyjątkowe z powodu który to, już jest widoczny na stronie głównej Księstwa Sarmacji. Otóż moja tegoroczna, ósma już sarmatnica która to jednocześnie jest także moimi mikronacyjnymi urodzinami wypada w czasie gdy KS zmaga sie ze smokiem. Stąd też moja tegoroczna rocznica nabrała mocnego ognistego charakteru!

Podczas najbliższego roku swojej działalności (i nie tylko) chciałbym być jak ten smok to znaczy chciałbym pustoszyć zamiast Księstwa Sarmacji, wszelkie złe układy w nim panujące, oraz spalić swoim ogniem wszelkie słabe i błędne akty prawne które to powodują niesprawiedliwość społeczną. O ile jednak smok prędzej czy później polegnie o tyle mnie raczej nie uda się zatrzymać gdyż będę konsekwentny w swoich działaniach na rzecz Księstwa Sarmacji i jego obywateli a to planuje robić w nowym Księstwie Sarmacji wraz z partnerami ze swojego ugrupowania Hans+.
Już wkrótce moja partia ujawni odświeżony plan swojego działania czyli to czym pójdzie do wyborów.
Oczywiście w ten ważny dla mnie dzień chciałbym podziękować wszystkim którzy przez minione 8 lat pomagali mi się rozwijać i aktywnie odpowiadali na moje pomysły.
Z perspektywy czasu myślę że to co zrobiłem do tej pory - zarówno od strony kulturalno-rozrywkowej, medialnej, politycznej czy społecznej może być dla mnie dobrym natchnieniem i wskazówką do postępowania w kolejmych latacg mojej egzystencji na polu mikronacyjnym z szczególnym uwzględnieniem Księstwa Sarmacji, Konsulatu Sclavinii jak równieź Republiki Trizondalu które to powiem wprost po równo są dla mnie domem (choc z racji większego skupienia się na sprawach KS'u wspomniany Trizondal zeszdł na drugi plan czyli do formy bardziej obserwacyjnej niż aktywnej) gdyż to właśnie w nich rozpoczynałem swoją wirtualną karierę. Rzecz jasna chylę także czoło przed przedstawicielami innych mikronacji - wizyty w waszych krajach pozwalały mi zrozumieć jak wielki (i oczywiście niepoznany i zbadany) jest nasz v-świat. To właśnie wam tak jak i mieszkańcom wspomnianych wcześniej "rodzinnych" mikronacji chciałbym też podziękować za wiele godzin rozmów i wymieniania uwag czy to za pośrednictwem czatów (w tym też tych prywatnych za pośrednictwem komunikatorów Gadu-Gadu; IRC, Skype a ostatnio także na Discordzie), e-maili czy też wreszcie v-państwowych oraz międzymikronacyjnych for i stron internetowych to właśnie wskazówki od was pozwoliły mi lepiej spojrzeć na dane zagadnienie i jak najlepiej sobie z nim poradzić.
Oczywiście zdarzaja też sie wpadki z mojej strony ale nikt nie jest doskonały, ja również więc ich pojawianie się jest w pewnym sensie usprawiedliwione.
Podsumowując w ten ważny dla siebie dzień życzę sobie abym wytrwał w aktywności bym dalej mógł razem z wami obserwować to co dzieje się w mikronacjach oraz działać dla ich dobra i ku ich chwale. Dobrze mi tutaj i nie zamierzam tego zmieniać. Przyznam że od was wszystkich wiele się nauczyłem i mam nadzieje że będę uczył się jeszcze dalej gdyż te kilka lat jakie mam za sobą to w moim odczuciu jeszcze za mało by mieć pewnego rodzaju doświadczenie.
Tak więc kończąc ten list przyznam że dołożę wszelkich starań by było wam ze mną dobrze w kolejnych dniach, miesiącach czy latach mojego v-światowego istnienia. W każdej chwili poznaje was i wasze mikronacje na nowo i mam nadzieje że tak samo wy macie w stosunku do mnie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich mieszkańców Księstwa Sarmacji, Republiki Trizondalu i innych mikronacji - wszyscy jesteście wspaniali i z tego powodu chylę przed wami wyrazy ogromnego docenienia i uznania z racji waszego znacznie większego ode mnie doświadczenia i wszystkiego tego co musieliście ze mną przeżywać podczas minionych 5 lat czyli rocznicy jaką obecnie przeżywam.
Z uszanowaniem
(-) Krzysztof Hans van der Ice
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
5 338,00 lt
Ten artykuł lubią: Timan Demollari, Dominik Vulpis, Karolina Aleksandra, Tomasz Ivo Hugo, Albert Felimi-Liderski, Konrad Jakub Arped-Friedman, David de Hoenhaim.
Komentarze
Timan Demollari
Wszystkiego dobrego!
Odpowiedz Permalink
Patryk Vindsor
Gratuluję i życzę kolejnych wspaniałych 8 lat działań.
Odpowiedz Permalink
Dominik Vulpis
przynajmiej ma kto zapalić świeczki (a przy okazji cały tort)
Odpowiedz Permalink
Jacek Gmoh
Gratulacje i wszystkiego dobrego w przyszłości. Oby jak najlepszej :-)
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Have a merry Sarmatnica! Wytrwałości!
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Spóźniony trochę.
Gratuluję 8. sarmatnicy i życzę wszystkiego najlepszego na kolejne lata!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.