Smutny Krasnolud

5316677400_1326980696.jpg
To jest krasnolud Grzegorz. Grzegorz jest smutny, popatrz na niego! Miast porządnej zbroi nosi jakieś tałatajstwo, nie ma oka które stracił podczas pamiętnej(trwającej trzy lata) imprezy pod górą grzmotów, za paskiem nosi Stielhandgranate i pali jakieś tanie papierosy z Dreamlandu... czy dostrzegasz u Andrzeja brak czegoś co powinien posiadać każdy! Ale to każdy krasnolud?... nie?

A topór to co? Kim jest Krasnolud bez swego topora? Oczywiście że krasnoludem bez topora! bo czym on posieka cebulkę lub swych wrogów?

Grzegorz jak każdy krasnolud jest cholernie dumny, duma go wręcz rozpiera w końcu jest krasnoludem... ale smutnym. Duma Grzegorza nie pozwala mu prosić o pomoc, dlatego proszę was w jego imieniu i bez jego wiedzy, pomóżcie Grzegorzowi!

Niech nosi porządny pancerz, wykuje sobie topór, sprawi szklane oko, a za pasem niech zagości piersiówka, niech na tej właśnie twarzy pojawi się uśmiech! Razem możemy to zrobić! Wyślij SMS, paczkę z kotami, karton papierosów, papierowe listki luksusu itp. Wspomóż Grzegorza! Wspomóż mu podobnych! Samotnych, biednych, wymiętych przez życie i wyplutych jak stara guma.

Jedynym plusem jest to że Grzegorz ma brodę, każdy krasnolud ma brodę która świadczy o jego bojowym duchu, daje +10 do pancerza i +5 do epickości, a także służy do przechowywania resztek jedzenia. Ale to niewiele to tyle co nic. Duma i Broda nie wystarczą by Grzegorz stał się szczęśliwym krasnoludem.

Wspomóżmy Grzegorza i otwórzmy serca, niech Grzegorz dostanie swój topór i niech będzie szczęśliwy, bo szczęśliwy krasnolud to... szczęśliwy krasnolud.
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Kuba Hogh-Sedrovski, Tomasz Ivo Hugo, Wielki Imperator Żeluś z Bożej Łaski.
Serduszka
7 626,00 lt
Ten artykuł lubią: Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Kuba Hogh-Sedrovski, Laurẽt Gedeon I, Arcadio Norbert dal Deliart-Wissener, Jan Grimknur, Michał Pséftis, Tomasz Ivo Hugo, Bartłomiej Czapka, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Nie rozumiem o co cho, ale daję serce i komentarz co by Grzegorz nie był smutny. Choć niekrasnoludzkie imię daje mu -50 do epickości :P
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Wspomogłem dotacją :)
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
Przecież FKK Rantiochskie Krasnoludy nie cieniują!
Odpowiedz Permalink
Siergiusz Asketil
Cytuję:
pali jakieś tanie papierosy z Dreamlandu
Tanie i dobre!
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
Nie wiem o co chodzi, ale podoba mi się to. :)
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
A i właśnie, jakoś nie widzę krasnoluda co pije sobie trunek z piersiówki... Jak krasnolud i piersiówka?! To przecież nie pasuje do siebie... Każdy szanujący się krasnolud jakiego znam zawsze ma przy sobie kufel piwa (taki zamykany, by się nie wylewało podczas żłopania).
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Ale to jest krasnolud mający problem z alko... przez co jest smutny.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Serce, dotacja i tantiema dla Krasnoluda.

P.S.
To Grzegorz czy Andrzej?
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Na drugie ma Andrzej xp
Odpowiedz Permalink
Wielki Imperator Żeluś z Bożej Łaski
Lubię takie rzeczy... idzie dotacja!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.