Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 06.11.2017 r. o 11:51
Odznaczenia Orderu Liry - III kwartał 2017 r.

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Moi Drodzy.

D
zisiaj kategoria z dwóch stricte dotyczących słowa pisanego. Odznaczenia orderu Liry, które można otrzymać za publikację własnej twórczości literackiej, takiej jak: epika, liryka i dramat. Uważam, że taką twórczość trzeba nagradzać nie tylko sercami, dotacjami. Jest to twórczość z pewnością trudna do wykreowania, o czym świadczy choćby mała, czasem znikoma liczba tego typu utworów. Nie chodzi o to, żeby przyznawać medal za każdy jej przejaw, ale dostrzegać i nagradzać to, co jest dobre w czyjejś twórczości, a nie niweczyć czyjś wysiłek czy to za ortografię czy gramatykę. Pochwała miernoty? No nie ucieknę od takich opinii. Ale tak naprawdę, to kim my jesteśmy, żeby stawiać się w roli wytyczających jakość, co jest dobre, co jest złe? Nie uważam się za nie wiadomo kogo w żadnej dziedzinie. Uważam jedynie, że moją rolą jest docenianie. Warto też, żebyście dostrzegli, że drabinka odznaczeń składa się z aż 6 stopni i brązowy medal to nie order. Tym bardziej, że order jest jeszcze ponad tym, ale nie jest kolejnym stopniem, tylko czymś ekstra.

MY, TOMASZ IVO HUGO,
książę Sarmacji, król Baridasu, pan w Grodzisku i Sclavinii, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,

W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w III kwartale AD 2017 (lipiec-wrzesień):

Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:

Brązowy Medal Orderu Liry
LI7.png
  1. Roland Heach-Romański
  2. Rihanna Aureliuš-Sedrovski


Srebrny Medal Orderu Liry
LI6.png
  1. Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
  2. Salvadore van der Saar
  3. Viktor von Vihren
  4. Arcadio Norbert Deliart von Witcher
  5. Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski
9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 219,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Vladimir ik Lihtenštán, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Julian Fer at Atera, Jan Grimknur, Paviel Gustolúpulo, Kuba Hogh-Sedrovski, Wojciech Hergemon, Król Patryk I Labacki, Laurẽt Gedeon I, David de Hoenhaim, Sorcha Raven, Albert Felimi-Liderski.
Komentarze
Julian Fer at Atera
Gratuluję odznaczonym :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Gratuluje :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Gratuluję wszystkim :)
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Gratuluję :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.