Ville de L'amour, Yennefer von Witcher, 11.12.2017 r. o 12:00
Yennefer von Witcher – porozumienie i dobro ojczyzny, dobrem NAJ

ipsNy2pt.jpg

Mili moi, jak już każdy wie, w dniu wczorajszym Księstwo Sarmacji obiegła smutna i szokująca wieść, która każdego zapewne wprawiła w zdumienie. Nasz ukochany, wspaniały Książę odstąpił korony. Jego abdykacja, przez jednych upragniona i wyczekiwana, przez innych niechciana, w końcu musiała nastąpić. Ktoś, kto na urzędzie tak ważnym, znamienitym dla kraju spędził niemalże pięć lat ma prawo do tego by czuć się zmęczonym. Każdy z nas rozumie, ile Jego Książęca Wysokość wytrzymał z nami, ile złego zniósł i ile dobrego mu przynieśliśmy.

Dziś, w ten trudny dla nas okres, proszę Was o to, byście zastanowili się jakiego Księstwa chcecie, kogo na ten urząd wybierzecie. Mili moi, nie mogę zagwarantować Wam, że stworzę system, czy też wywrócę prawną stronę Księstwa do góry nogami. Mogę Wam obiecać, że jeśli wybierzecie mnie, tematów do rozmowy, matczynej miłości i wsparcia w Waszych drogach mikronacyjnych, czy też zwykłej życzliwości Wam nie zabraknie. Obiecuję, że będę sprawiedliwą Księżną, Nie zniszczę stosunków między nami a innymi mikronacjami, Wasze problemy, będą moimi problemami, a ja sama, będę Księżną otwartą na każdego. Obiecuję, że to smutne dziś, za mojego panowania przeistoczy się w coś naprawdę pięknego, Księstwo Sarmacji odżyje, mam już pomysł, jak od nowa rozreklamować Sarmację, tak by było nas w Księstwie coraz więcej, a tendencja spadkowa w ilości obywateli zmieniła się w tendencję wzrostową. Promowanie Księstwa Sarmacji na początku moich rządów będzie dla mnie priorytetem. W każdym z was zagrzeję znów ten ogień aktywności a w sercach ponownie rozpalę ogień miłości do pracy. Nie mogę obiecać, że będę z Wami codziennie, od rana do wieczora, że będę od razu górowała aktywnościowo w SISS, ale mogę obiecać dwie ręce gotowe do pracy, serce otwarte na pomysł każdego, szczere rozmowy i dostępność dla obywateli i mieszkańców w każdej wolnej chwili mojego życia za czasu panowania.

W Księstwie Sarmacji mieszkam od niespełna trzech lat, aktywnościowo zaliczam wzloty i upadki jak niemal każdy, pomysłowość i różnego rodzaju zadania animacyjne życia w społeczeństwie sarmackim sądzę, że udaje mi się z pasją tworzyć jak i wykonywać. Byłam w przeszłości Kanclerzem, więc z pracą administracyjną także miałam także do czynienia. Dzięki mojej konsekwencji w dążeniu do celu mamy dziś takie aplikacje wewnętrzne jak Karczma, nad którą nadzorowałam, konsultowałam a także testowałam przy jej powstawaniu, mamy stronę z grami, która nadal cieszy się powodzeniem wśród sarmatów, mamy Odolanisa, przy którym pomagałam głównie wsparciem ale także i testowałam działanie systemu nim pojawił się on ogólnodostępny dla Sarmatów. Obiecać dziś Wam mogę świetną zabawę razem i wspólnie spędzony czas. Jestem osobą, która wybacza choć nie zapomina, dąży do wcześniej obranych przez siebie celów, stara się rozwijać i wspierać różne akcje animacji życia. Jeśli jesteś gotowy, by Twoim krajem rządziła Kobieta, kobieta z pomysłem na Sarmację wybierz mnie. Obiecuję, że nie pożałujesz.

20fO1K09.jpg


Podpisy pod moją kandydaturą składać można tutaj. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za zainteresowanie artykułem, a także za każdy podpis pod moją kandydaturą.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
6 254,00 lt
Ten artykuł lubią: Viktor Toghon at Atera, Król Patryk I Labacki, Gniewosz Sforski, Sorcha Raven, Adam Jerzy Piastowski, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Albert Jan Maat von Hippogriff
Nie spodziewałem się tej kandydatury. Wreszcie coś wartego mojego pióra :-p
Odpowiedz Permalink
Otto von Spee-Asketil
Śmiechłem.
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Niestety, ale to ja mam 20(+) lat i 5 lat stażu w Sarmacji. ;)

Tak na serio, to złoże podpis pod kandydaturą. ;)
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@Nthiefs będę wdzięczna :)
Odpowiedz Permalink
Kristian Arped
0wTPO55A.jpg

Polecam tę kandydaturę!
Odpowiedz Permalink
Viktor Toghon at Atera
Ja też jestem zaskoczony. Jest to kandydatura niewątpliwie ciekawa.
Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Ciekawa kandydatura. Zapewne jedyna damska.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@Rihanna zapewne jedyna :D
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Pytanie do Kandydatki: Czy jeśli zostałaby Pani księżną, dążyłaby Pani do wydalenia RCA?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@Vladimir z funkcji wydalić mnie chciała, mimo, że pełniłem ją dobrze, więc pewnie tak.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
Nigdy. W moim mniemaniu osoby pokroju Roberta von Thorna, mimo że nie każdy ich lubi, są bardzo potrzebne dla Państwa.

Robert niejednokrotnie wykazał się ogromną wiarą w ludzi, często dawał nadzieję na przyszłość całej Sarmacji, gdy byłam Kanclerzem wspierał i pomagał. Nie mam mu za złe jego postaw w różnych sytuacjach, choć wiadomo jak bywa w rzeczywistości, ludzie się kłócą, potem się godzą. Chciałabym osobiście dążyć do zgody między mną a Robertem, mimo toczącej się właśnie przeciwko mnie w TK sprawie. Myślę, że jeśli wspólnie usiedli byśmy do jednego stołu przy herbatce z cytryną, moglibyśmy dojść do porozumienia a nawet zacząć ze sobą współpracować. Wystarczy chcieć zgody. Ktoś kiedyś mi powiedział, żebym zawsze wykrzykiwała to co mi leży na sercu, dlatego też powiedziałam co powiedziałam, nie żałuję tego, bo nie powinniśmy żałować swoich czynów. Powinniśmy żałować jedynie tego, czego nie zrobiliśmy. Jeśli Robert wyrazi chęć, tak jak ja w tym momencie ją wyrażam, z radością podejmę rozmowę na temat tego, co w jego zachowaniu boli mnie najbardziej, a co w moim zachowaniu najbardziej jemu przeszkadza.

Robert, wiem, jest postacią dość kontrowersyjną, ale pracowitości, starań o lepsze jutro, czy też zwyczajnych ludzkich odruchów w pewnych sprawach odmówić mu nie można.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@RCA co było to było, czas nauczył mnie, by najpierw rozmawiać, dużo rozmawiać, wzajemnie przedstawiać swój punkt widzenia. Czas biegnie, a człowiek się zmienia ;)
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Quo vadis Powago?
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Z całym szacunkiem dla konsyliacyjnego tonu wypowiedzi to "W moim mniemaniu osoby pokroju Roberta von Thorna, mimo że nie każdy ich lubi" brzmi wrecz przeciwnie. Uzycie slowa "nigdy" tez jest pochopne - bo sa sytuacje w ktorych nie ma innego wyjscia :)

Nigdy nie mow nigdy.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Właśnie. @Zombiakov by mnie wyjebał :D
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@Zombiakov te sytuacje, które wymagają takich a nie innych decyzji pomijam. W końcu każdy z nas może dopuścić się różnych czynów, ale nie zakładam z góry by do takich rzeczy dochodziło.
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Ciekawa kandydatura, chyba trzeba przemyśleć tę elekcję :D
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
@RCA
W bajce "Psi patrol" mówią "Nie wyrzucaj, wykorzystaj".
Dobre motto dla polityka.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Po co rządzić skoro i tak wszyscy jesteśmy *** *** i ***. A dodatkowo ***?

Jakie plany wobec tego kandydatka ma?
Odpowiedz Permalink
Ludwik Tomović
A kiedy zostaną zamknięte konkursy z balu? :D
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@AF plany przedstawię na dniach. Proszę o cierpliwość, przez wzgląd na ograniczoną ilość wolnego czasu artykuł spisuję partiami.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Ależ ja jestem wulkanem cierpliwości :)
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
Tylko nie baba na księcia (no chyba, że wybierzemy chłopa na księcia, to wtedy mu na niego wszystkie baby!)!

Niestety baby mają to do siebie, że przychodzą im gorsze dni (średnio co drugi dzień) i strzelają fochy i nic już nie jest takie same.

Podumowując i jednocześnie motto:
Baba na księcia, tylko gdy księciem jest już chłop!
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@Grimknur masz coś do kobiet na urzędzie? Może chcesz pomówić z JKM Karoliną Aleksandrą?
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
@Grimknur Drogi Janie do Wielkanocy jeszcze trochę czasu, a Ty łakomczuchu już o babach prawisz :)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Cytuję:
...mogę obiecać dwie ręce gotowe do pracy, serce otwarte na pomysł każdego, szczere rozmowy i dostępność dla obywateli i mieszkańców w każdej wolnej chwili mojego życia za czasu panowania.

Dla mnie to zbyt mało, gołębie serce nie wystarczy. Jest takie powiedzenie kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę. Brak konkretnej wizji na KS.
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@AJCartonwhisky moją wizje mam zamiar dopiero przedstawić. W tym momencie jest to tylko przybliżenie mojej osoby.
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
@Yenn Mam coś do kobiet na urzędzie, kobiet w pracy itp., z JKM Karoliną Aleksandrą mogę pomówić, tylko czy ona będzie chciała ze mną? :)
Odpowiedz Permalink
Jan Grimknur
@Sorcha, każdy dzień jest do tego dobry, nie trzeba czekać do świąt. :)
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
A co z realną trójką dzieci i wiecznym brakiem czasu?
Odpowiedz Permalink
Yennefer von Witcher
@Hoenhaim starszy syn realnie chodzi obecnie do przedszkola, no chyba że jak teraz jest chory, więc pozostaje w łóżku, młodszy jest ze mną w domu, za dnia, gdy syn śpi mogę poświęcić do 3 godzin czasu realnego na KS, następny czas wolniejszy mam między 18 a 21. Sądzę, że powinno zapewnić mi to wystarczająco dużo czasu. Poza tym, gdy nie jestem w danej chwili dostępna na KS zawsze można poinformować mnie o różnych rzeczach, czy to za pomocą SMS, część sarmatów ma mój numer telefonu, czy też przez FB. Wtedy w miarę możliwości mogę oderwać się od realnego życia i zająć się Księstwem. Pamiętajmy, że real zawsze jest najważniejszy.
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
Dobrze.
Proszę spróbować mi odpowiedzieć na możliwy zarzut:
-co w przypadku jeśli Hrabina zostanie JKM, natomiast za tym stanowiskiem będzie się kryć właśnie Hrabina (bez jakiegokolwiek doświadczenia w rządzeniu) oraz jej realny partner Roland, który także bierze udział w wyborach. Możemy wtedy mówić, że mamy dwóch JKM- gdzie tak naprawdę władzę sprawowałby Roland z racji braku doświadczenia Hrabiny?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.