Park Stołeczny, Cudzoziemiec, 12.12.2017 r. o 15:29
Robert von Thorn — stawiam na dialog

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
VKs1DBU4.png
Kandydat na Księcia Sarmacji

Kampania elekcyjna dopiero się rozpoczyna, zapewne każdego dnia będzie nabierała rumieńców. Ze swojej strony w kolejnych dniach będę przedstawiał ważne dla mnie sprawy i pomysły, o których chciałbym z Wami rozmawiać, i na których chcę się skoncentrować, jeśli dzięki Waszej dobrej woli i głosom wybierzecie mnie na książęcy tron.

Dziś jednak, dopiero rozpoczynając, chcę zaprezentować postawę, która jest dla mnie szalenie ważna. Kiedy myślę o tym jak powinno wyglądać sprawowanie książęcej władzy to jedno przychodzi mi do głowy przede wszystkim — dialog.

Jest dla mnie kluczowe byśmy na nowo nauczyli się ze sobą rozmawiać. Dialog, który proponuję, to przede wszystkim wymiana doświadczeń, punktów widzenia, swoista burza mózgów, która przynosi ożywienie, ale i tak potrzebny dla rozwoju konsensus w sprawach kluczowych. Chcę oprzeć się na współpracy między Tronem i Społeczeństwem. Tronem i Samorządami. Tronem i Rządem. Chcę by dialog inicjowany na różnych poziomach, oparty o jasno określone zasady i mający określone cele, stał się podstawą odnowy naszego kraju. Zderzenie idei, zderzenie postaw, zderzenie przemyśleń — ubrane w cywilizowany sposób komunikacji w mym sercu stanowi podstawę wzmocnienia Sarmacji wewnętrznie, ale także zewnętrznie.

Nigdy nie będzie tak, że wszyscy ze wszystkimi będziemy się zgadzać. Nawet nie dążę do tego by tak było. Konsensus to bardzo trudna sztuka. Wymaga od każdej ze stron pokory, doskonale weryfikuje prawdziwe intencje, ale gdy zostaje osiągnięty pokazuje jak silni jesteśmy działając razem. Na tym mi zależy, do tego w swych działaniach będę dążył.

Chcę słuchać, chcę rozmawiać. Każdy mieszkaniec Księstwa Sarmacji, każdy zagraniczny gość, każdy zainteresowany Sarmacją znajdzie we mnie wdzięcznego słuchacza. Potrafię spoglądać na różne sprawy oczami innych osób. Nie zawsze się z nimi zgadzam, ale ich argumenty zawsze rozpatruję z pełną powagą, na którą zasługują.

Stawiam na dialog. Porozmawiamy?
D8qJ2C1v.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Piotr de Zaym.
Serduszka
11 789,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Torped, Henryk Leszczyński, Marceli z Ossolińskich Bordoński, Król Patryk I Labacki, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Guedes de Lima, Daniel Chojnacki, Konrad Jakub Arped-Friedman, Gniewosz Sforski, Daniel January von Tauer-Krak, Peter West, Viktor Toghon at Atera, Adam Jerzy Piastowski, Bartłomiej Czapka, David de Hoenhaim, Piotr de Zaym, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Hewret von Thorn, Tomasz Ivo Hugo, Albert Jan Maat von Hippogriff.
Komentarze
Yennefer von Witcher
Jaką politykę promocyjną KS proponuje pan swoim wyborcom? Co zrobić, gdy mamy znaczącą tendencje spadku demograficznego?
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Jaka wizja dla samorządów? Centralizacja w jeden silny i zwarty kraj czy wspieranie autonomii i odmienności każdego z zakątków Księstwa Sarmacji?
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Na wszelkie pytania dotyczące szczegółów będę odpowiadał w kolejnych wypowiedziach. Nie chcę Was zasypać jedną wielką TL;DR ;)
Odpowiedz Permalink
Konrad Jakub Arped-Friedman
Robert von Thorn — stawiam na klatę
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@KonradFriedman oj ti ti ti, fetyszysto!
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
A potem będzie znowu płacz o używanie realnych danych...
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@anglov moje zdjęcie było także w mediach elektronicznych i akurat nigdy o zdjęcie nie było płaczu. Prosiłem jedynie, wielokrotnie, o nieużywanie nazwiska. I nic tu się nie zmieniło. Natomiast zachęcam do refleksji czemu takie prośby mogą służyć, i czy wałkowanie ich ma sens :)
Odpowiedz Permalink
Kristian Arped
tE048zxR.png

Z bananem na mordzie i porządkami w prawie 50%, polecam!
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Dziękuję @KriVersen
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
@RCA dobrze. Zapamiętam gdzie padła ta wypowiedź ;)
Odpowiedz Permalink
Kristian Arped
@RCA nie dziękuj mi tak publicznie, bo jeszcze pomyślą (słusznie), że Cię finansuję. Nie możesz pozwolić sobie na utratę wizerunku przez jakieś nic niewarte hucpiarstwo!
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
@KriVersen przyjacielu! przede wszystkim jest dla mnie ważne by nie wstydzić się przyjaciół, kolegów, kulegów i znajomych! Jesteśmy w tym razem, Twoja hucpa jest moją hucpą, moja hucpa Twoją hucpą. Na wieki wieków. Rectum.
Odpowiedz Permalink
David de Hoenhaim
Na Chwilę obecną jedyny poważny kandydat. W kampanii pada wiele propozycji zmian, niemniej jednak wiemy ze nie zawsze uda się, niezależnie od siły wiary i starań kandydata zrealizować wszystko. Najsilniejsza Sarmacja to zjednoczona Sarmacja, a żeby ją zjednoczyć (po ludzku, a nie terenowo) potrzebny jest dialog.
Każdy ma swoich przeciwników jak i sojuszników. Niestety nie każdy jest godzien być nazywany przeciwnikiem- w większości są to zwykłe trolle. Prawdziwych przeciwników na poziomie widzę jedynie garstkę, a szkoda bo poziom robi się żenująco słaby i zamiast iść ku zmianom jest bezsensowne użeranie się.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Drodzy, popełniłem GAFĘ!

Przepraszam @ZdrajcaNarodu @GuedesDeLima @MarcelideBO i wszystkich Sclavińczyków. Zasugerowałem się złym załącznikiem w ustawie o symbolach i... bam. Gafa. Wybrałem zły wzór flagi. Wziąłem flagę reprezentującą barwy Konsulatu. Przepraszam. Na infografice powinna prawidłowo widnieć flaga ta:
8p19LkD3.png

PRZEPRASZAM. Głupio mi jak diabli.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.