Gwar Grodziska, Prokrust Zombiakov, 26.12.2017 r. o 00:32
Zyriusz - stan 12'17 i 1/2

sjm23S5j.png

Przez ostatni tydzień trwały warsztaty ozdób świątecznych. W prowizorycznej manufakturze 6 osób pracowało w pocie czoła malując bombki, przyzdabiając stroiki i inne takie bibeloty. Na koniec każdy z artystów otrzymał na pamiątkę po jednej bombce (widocznej w panelu Zyriusza) a reszta ozdób została przekazana StaroSarmackim sierocińcom (94 sztuki !).

hJ3Dn28a.png

Trwa budowa gruntowej drogi T1 mającej połączyć Solę z Purpurowym Wichrem. Postęp prac osiągnął poziom 72% co od niedawna można sprawdzić w panelu nie czekając na komunikaty kierownika budowy. Dla każdego uczestnika robót czeka łopata gratis (do wyczerpania zapasów ... a potem trzeba będzie dorobić).

C2jwPhu0.png

Rozwiązany został problem wypłat. Automatyzacja i samoosbsługa to klucze do przetrwania dla każdego systemu. Teraz zarobione pieniądze można sobie samemu wypłacić czy też wytrząsnąć z zyriuszowej skarpety.

WZ0O7XyV.png

Mając baczenie na upublicznienie nowego systemu opartego o swobodną wędrówkę po mapie, podjęto decyzję, że Zyriusz obecnie nie będzie szedł w tym kierunku. Świadomy wybór prowadzi mnie w kierunku możliwości przemieszczania się pomiędzy konkretnymi lokalizacjami na mapie (np. miastami czy też lokacjami specjalnymi) z wykorzystaniem dróg i środków transportu o różnych właściwościach. Ale odkładam na bok koncepcję świata otwartego.

Aktualnym celem organizacyjnym Zyriusza jest dwutygodniowy cykl specjalnych wydarzeń oraz publikacji artykułów z zyriuszowymi nowinami. Prace techniczne cały czas idą bardzo małymi kroczkami do przodu.

* Te wszystkie inspirujące obrazki są efektem twórczości własnej zniekształconej zmaganiami z tabletem graficznym wacom.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Jan Magov-Zaorski, Tomasz Ivo Hugo.
Serduszka
6 634,00 lt
Ten artykuł lubią: Jan Magov-Zaorski, Henryk Wespucci, Guedes de Lima, Peter West, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Tomasz Habsburg, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Jan Magov-Zaorski
A czy łopaty zwiększają wydajność pracy. Czy to jeszcze nie ten etap?
Odpowiedz Permalink
Incisive
Mi pomagają na nocnej zmianie jak się od wilków odganiam.

Z wyrazami szacunku,
jedyny żebrak Księstwa Sarmacji:
Incisive
Permalink
Jan Grimknur
Łopaty zwiększają wydajność pracy jeśli są prawidłowo użytkowane. W przypadku nieprawidłowego użytkowania łopat wkurwiają kierownika.

Wiem z budowy...
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
Co to strony Zyriusz przydałby się powrót na główną stronie i jak powrót na sarmacje.
Odpowiedz Permalink
Peter West
Dobra robota
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
@Camel Jest link w profilu samorządu.
Odpowiedz Permalink
Jan Magov-Zaorski
Ja nie o tym...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.