Kilka słów podsumowań

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Wybory zakończone, mamy zwycięzcę, więc wypad ami jako aktywnemu obywatelowi i przede wszystkim jednemu z kandydatów napisać kilka słów.

Na wstępie gratuluję wszystkim kontrkandydatom startu. Niewątpliwie była to odważna decyzja, a sama kampania ożywiła Księstwo. Wypuszczono trochę zatęchłego powietrza, wpuszczono w zamian nowe. Każdy z nas otrzymał pewną ilość głosów poparcia, co tylko dowodzi, że robimy coś dobrego.

Co oczywiste w szczególności gratuluję Robertowi Fryderykowi. Wyniki są wprawdzie jeszcze nieoficjalne, a sprawa w Trybunale w toku – jednak przewaga była na tyle miażdżąca, że nawet powtórzenie wyborów nie powinno nic zmienić. Wynik zresztą nie jest zaskoczeniem – stoi za nim kilkanaście lat ciężkiej pracy.

Głęboko wierzę, że czeka nas ciekawy okres w dziejach Sarmacji. Nijakości elektowi chyba nikt o zdrowych zmysłach nie zarzuci. Jednocześnie mam nadzieję, że mimo wszystkich różnic dzielących naszą małą społeczność możemy się w najbliższym czasie spodziewać nie tylko ciekawej, ale po prostu i dobrej zabawy.

Pora przejść także do mojej skromnej osoby. Mimo ograniczonej kampanii, a także teutońskiego pochodzenia (trzeba to wprost powiedzieć) uzyskałem całkiem niezły wynik. Do podium zabrakło mi pewnie zaledwie kilku drobnych obietnic. Dziękuję za wszystkie głosy pierwszej preferencji oraz za wszystkie głosy preferencji dalszych (nawet jeżeli nie zdążyły się doliczyć do mojego wyniku). Utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię (mimo, iż nie jest widowiskowe) jest przez Was doceniane.

I wreszcie, jako że i takie pytania padają – kilka słów o planach na najbliższy czas. Mam nadzieję, że w nadchodzących wyborach parlamentarnych wystartuje KW Narodowego Odrodzenia Teutonii. Zarys programu był już kilkukrotnie prezentowany, w tej chwili trwają (czy też raczej się zaczynają) rozmowy z potencjalnymi kandydatami. Również ja planuje start w wyborach do Izby Poselskiej i zapewne nie będzie to jedyne kojarzone nazwisko na naszej liście (jeżeli projekt się powiedzie – zmuszony będę rozstać się z Trybunałem – ale też urzęduję już z półtorej roku).

Narodowe Odrodzenie Teutonii, jak nazwa wskazuje, ma rodowód silnie teutoński. Niewątpliwie jednak wątki teutońskie nie będą dominować w naszym programie. Główny nurt naszych działań stanowić będzie gospodarka. Teutonia zawsze bawiła się w gospodarkę, dodatkowo jesteśmy teraz ubogaceni o doświadczenia z elementem systemu gospodarczego – Giełdą. Naszym celem będzie więc zapewnienie prawnych fundamentów dla oddolnego tworzenia składników systemów gospodarczych.

Oczywiście dążyć będziemy także do rozruszania i urozmaicenia naszego życia społecznego. Z uwagi na elekcję nowego Księcia pora jest na to teraz najlepsza. Także, jak to się mówi w biznesie, pozostajemy w kontakcie i mam nadzieję, że ponownie spotkamy się przy urnach.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
8 200,00 lt
Ten artykuł lubią: Yupeng Beijin-Zhao, Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Cudzoziemiec, Andrzej Fryderyk, GdL, Albert Felimi-Liderski, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Oriel Korniwal, Król Patryk I Labacki, Viktor Toghon at Atera, Tomasz Ivo Hugo, Adam Jerzy Piastowski, Jahn Dagobard ik Thórn-Mákovski, Peter West.
Komentarze
Cudzoziemiec
I ja dziękuję serdecznie, i gratuluję — jako się już wczoraj rzekło. Dziś dodam, że życzę powodzenia w wyborach sejmowych, start KW NOT to na pewno zapowiedź bardzo ciekawej kampanii i kadencji. I o to chodzi! O to właśnie chodzi!
Odpowiedz Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
Gratuluję wyniku i również życzę powodzenia w realizacji planów. Trybunał Koronny może na tym ucierpieć, ale mimo to, trzeba się rozwijać.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Wojciechu gratuluję wyniku. Czekam z niecierpliwością na NOT
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
#BicTeutona
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Start NOT to by było coś! Wreszcie jakaś partia z ideami, nawet jeśli teutońskimi.
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Bardzo się cieszę, że nie przyszło zniechęcenie po przegranych wyborach i padły deklaracje i pomysły na kreowanie słusznej idei Narodowego Odrodzenia Teutonii.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.