Niezależna Agencja Mediów, Peter West, 18.01.2018 r. o 14:48
Peter West w Baridasie

8817379_NAMpolitykakrajowaPNG.png

09P8l3S3.png

W czwartek (18 stycznia 2018 roku) kandydat na kanclerza Księstwa Sarmacji - Peter West, spotkał się z mieszkańcami Baridasu.

Poniżej prezentujemy tekst wystąpienia:
Cytuję:
Witajcie drodzy obywatele Baridasu!
Baridas to kolejna stacja na drodze do kanclerstwa. To kolejne miejsce w którym chcę prosić obywateli o pomoc! Każdego z Was. Tylko słuchając społeczeństwa będziemy w stanie dokonać zmian potrzebnych dla dalszego rozwoju Sarmacji.
Wielu mówi o konieczności poprawy aktywności. Ale jak można tego dokonać nie prosząc o pomoc społeczeństwa? To przecież społeczeństwo wie najlepiej czego mu potrzeba. Czego potrzeba do pobudzenia aktywności. Tylko słuchając i debatując ze społeczeństwem możemy wypracować konkretne i dobre rozwiązania. Dlatego spotykam się z Wami w regionach, w miejscach których mieszkacie by zapewnić Was o rządzie słuchającym obywateli. Ale zapewnień może być wiele. Ja przyjeżdżam by już dzisiaj prosić Was o pomoc, o aktywny udział w debatach, propozycjach oraz decyzjach rządu.
W jednym ze swoich propozycji podałem debatę na temat roli i przyszłości samorządów. Przedstawiając taką propozycję muszę spotykać się z Wami i prosić o pomoc. Bo nikt, tak jak Wy nie wie jaką rolę pełnią samorządy, jaka jest dla nich przyszłość. Nikt tak jak Wy nie co jest ich mocnymi stronami, a co tymi słabszymi. Debata ma właśnie pokazać czy jest coś do zmiany, a jeśli jest to jak zrobić to najlepiej.
Drodzy Baridajczycy! Proszę o głos każdego z Was, bo każdy głos ma znaczenie. Zachęcam też do spełnienia obywatelskiego obowiązku uczestnictwa w wyborach. Pokażmy światu, ze Sarmacja ma aktywne społeczeństwo obywatelskie.
Chciałbym jeszcze poinformować, ze moja partia zmienia się. Z Chadecji powstała Sarmacka Partia Ludowa. Chce poprzez to podkreślić, ze społeczeństwo jest dla mnie najważniejsze. Niezależnie od wyznania i innych przekonać powinno nas łączyć jedno wspólne dobro.
Nas wszystkich mieszkających w różnych regionach Sarmacji powinno zjednoczyć jedno - silny rząd, słuchający obywateli.
Na koniec już chciałbym podziękować za wspaniałe przyjęcie. Baridas to wspaniały region i wyrażam głęboką nadzieję, ze wybierze siebie, a więc społeczeństwo; że odda głos na mnie - Petera West - Kanclerza skupiającego obywateli.
Liczę na głos każdego z Was!
Do zobaczenia przy urnach w dniu wyborów!
Twój głos ma znaczenie!

Peter West jest jednym z najaktywniejszym jak dotąd kandydatów na Kanclerza. Zapewnia, że nie zamierza zwalniać tempa i dalej odwiedzać dalsze regiony Sarmacji.

8817542_NAM2018PNG.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 578,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Jan Maat von Hippogriff, Julian Fer at Atera, Konrad Jakub Arped-Friedman, Bartłomiej Czapka.
Komentarze
Julian Fer at Atera
Cytuję:
Przedstawiając taką propozycję muszę spotykać się z Wami i prosić o pomoc. Bo nikt, tak jak Wy nie wie jaką rolę pełnią samorządy, jaka jest dla nich przyszłość. Nikt tak jak Wy nie co jest ich mocnymi stronami, a co tymi słabszymi. Debata ma właśnie pokazać czy jest coś do zmiany, a jeśli jest to jak zrobić to najlepiej.
To może chociaż jedną nogą. Wcześniejsza trójka pretendentów do tronu w Baridasie spędziła kilka ze swoich dni w ramach kampanii wyborczej, a ja z chęcią powitam ;)
Odpowiedz Permalink
Peter West
@JulianF chętnie zostałbym dłużej, ale niestety inne regiony Sarmacji też czekają.
Ale zapewniam, że jako Kanclerz jeszcze nie raz powrócę do Baridasu!
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Szkoda, że tak szybko. Nawet się nie zdążyłem przywitać :(
Odpowiedz Permalink
Peter West
Witam @MaHi :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
@peterwest Witaj. Byłem akurat w pobliżu NAM w Auterze, więc nie mogłem sobie odmówić tej wizyty skoro nie było tyle czasu na spotkanie w Baridasie.

Przyznam, że trochę jesteśmy zawiedzeni :(
Odpowiedz Permalink
Peter West
@MaHi
Jeszcze na pewno nie raz będzie okazja do spotkania.
Liczę na Twój głos! :)
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
To juz nie Chadecja? :)
Odpowiedz Permalink
Peter West
@defloriusz
Już nie ;)
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Oczywiście odwiedziłam swojego kontrkandydata i znalazłam swoje fanki:

giphy.gif
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
To był fascynujący zlot. Jednak ja lubię rozmawiać ze zwykłymi ludźmi. Rihanna bliżej ludzi. Rihanna bliżej Waszych spraw!

giphy.gif
Odpowiedz Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
@defloriusz V-prawica czy v-lewica, co to tam :D? Czy onomastyka jest ważna w polityce :D?
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
@Zhao No ale tutaj ni ema żadnego przeskoku z prawicy do lewicy przeciez.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.