Herold, Artur Kardacz von Hohenburg , 26.08.2018 r. o 14:00
Kurier Kolejowy 4/2018

ZKbL039U.png

Szanowni!

Przez wiele lat było cicho o kolejach, po odejściu zasłużonego dla baridajskiego kolejnictwa Pierwszego Prezesa Królewskich Kolei Baridajskich (KKB) Mariana Krzywonosa firma popadła w głęboki sen, ale dziś budzi się na nowo.

Jako nowy prezes firmy Królewskie Koleje Baridajskie S.K mam bardzo dużo zadań i obowiązków które mam nadzieję że przywrócą dawną świetność firmie.

Pierwszym takim zadaniem jest dokończenie linii kolejowych, a jak będzie taka potrzeba to również ich modernizacja. Ponadto planuję remont wszystkich stacji, zakupienia nowych pociągów, odnowienie działalności wewnętrznej kolejowej spółki transportowej KKB S.K Cargo.

Zamierzam przebudować linię LK nr. 4 i dostosować obecną prędkość poruszania się po torach z 120 km do 160 km. Budowa linii dużych prędkości zakończy się prawdopodobnie w 2020 roku. Zastanawiam się nad podpisaniem kontraktu z inną firmą budowlaną, a wtedy rozbudowa trakcji kolejowej oraz torów być może zostać zakończona wcześniej.

W dalszej kolejności będziemy modernizować linię LK nr.5, LK nr.6 i LK nr. 501 oraz mosty i tunele.

Rozważam też otwarcie szkoły dla kolejarzy w Almerze i Cracofii no i oczywiście kontynuował będę "Dni Kolejnictwa w Almerze", by baridajskie koleje oraz informacje o nich jeszcze bardziej popularyzować.

Powyższe zadania wymagają dużego nakładu czasu, ale jestem pewien że dzięki nim mieszkańcy Baridasu znów będą chętnie jeździć naszymi pociągami.

Na zakończenie chciałbym przedstawić Państwu nową lokomotywę, która już niedługo trafić może na baridajskie tory. Szerzej na ten temat pisał będę w kolejnym artykule.
5jSd165L.png


(-)Artur Kardacz

Prezes
Królewskich Kolei Baridajskich
footer.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 701,00 lt
Ten artykuł lubią: Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Eustachy Playstation, Severin Verwaltung-Esteladio, Konrad Jakub Arped-Friedman, Laurẽt Gedeon I, Henryk Wespucci, Ignacy Urban de Ruth, Aaron Nerling, Julian Fer at Atera, Stanisław Mostowicki.
Komentarze
Kamiljan de Harlin von Wespucci
Oszukali Henia Wespucziego!
Permalink
Henryk Wespucci
Panie Prezesie! To jest kłamstwo! Obrażacie mnie, obrażacie cały zarząd tymi słowami! Obrażacie każdego pracownika, który wtedy pracował w Królewskich Kolejach Baridajskich! Królewskie Koleje Baridajskie, wybudzone zostały z głębokiego snu za sprawą JO Laurencjusza Ma Hi at Atery i Henryka Wespucciego (taki jeden, strasznie mało aktywny ostatnio).
Odpowiedz Permalink
Mateusz von Thorn-Chojnacki
Ciekawe :)
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Wracają czasy Mariana Krzywonosa, istotnie był to niezwykły pasjonat kolei. Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Życzę powodzenia i weny do pracy :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.