Wylosowano grupy V-mundialu w Teutonii i Baridasie

LMZ3WP55.jpg

Dziś punktualnie o 11:12 w Srebrnym Rogu odbyło się wyczekiwane losowanie grup XVIII V-mundialu Teutonia Baridas 2018. Losy szesnastu drużyn, które już wkrótce rozpoczną zmagania w fazie grupowej wyglądają następująco:

- W grupie A będziemy świadkami hitowych starć broniącego tytułu Baridasu z głównym pretendentem do tytułu czyli Dreamlandem. A że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, to możemy będziemy świadkami sensacji i odpadnięcia jednej z tych drużyn już w grupie? O to postarają się płynnie przechodząca ze stanu aktywności do głębokiego letargu Scholandia oraz reprezentacja Tropicany, beniaminek rozgrywek międzypaństwowych.

- grupa B dostarczy nam emocjonujących starć aktualnych wicemistrzów 1. Ligi Mikroświatowej Sclavinii oraz zwycięzców 2. Ligi ze Starosarmacji. Kij w szprychy faworytów spróbuje włożyć debiutująca na tym turnieju reprezentacja Loardii. Za to nikogo nie zaskoczy zupełnie nieaktywny Elderland.

- bardzo szczęśliwa dla dwóch drużyn jest grupa C. Wicemistrzowie świata z Hasselandu i Trizondal nie powinni mieć najmniejszego problemu z zapuszczoną reprezentacją Bialenii i opuszczonym Suderlandem. Emocjonować będziemy się zatem bezpośrednimi pojedynkami o pierwsze miejsce w grupie.

- w grupie D znajdziemy ex-hegemonów z Wandystanu, współgospodarzy z Teutonii i slawońskich weteranów i to między tymi trzema drużynami rozstrzygnie się bój o awans. Stawkę uzupełnia reprezentacja Brodrii.

Rozgrwyki ruszają w środę 17 października - meczem otwarcia będzie hit Teutonia-Wandystan. Finał 14 listopada w Almerze. Wkrótce opublikujemy bardziej szczegółowe informacje.
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Ludwik Tomović.
Serduszka
7 955,00 lt
Ten artykuł lubią: Kuba Hogh-Sedrovski, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Guedes de Lima, Elżbieta Kaczmarek, Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Krzysztof von Thorn-Macak, Michał Michaelus, Laurẽt Gedeon I, Henryk Leszczyński, Konrad Jakub Arped-Friedman.
Komentarze
Kuba Hogh-Sedrovski
Sclavinia-Loardia na rozgrzewkę. Pysznie, bez względu na wynik. :)
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Co to jest za drużyna!
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Powodzenia wszystkim! Trzymam kciuki za naszych :D (Wszystkich 7-miu :D)
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
¡Tropicana!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
Byleby nie dostać dwa razy od Sclavinii a będzie dobrze :) Zadowolą mnie dwa remisy bądź podział po 3 punktów. Ale oczywiście powalczymy o 6pkt ;)
na początek Elderland, co będzie racej spacerkiem...
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Czy trenerem ludowym Wandystanu jest wciąż tow. Sosnowiecki? Oraz jakim cudem w polskim mikroswiecie jest jeszcze miejsce na 16 druzyn? :)
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
@defloriusz tow. Sosnowiecki trenuje Drimland, Wandejczycy od wielu lat są pod pieczą tow. Walterycza. Niespecjalnie z tymi 16, 4 są chronicznie nieaktywne. Za to w SLP ciągle 38 drużyn, braki uzupełniane na bieżąco. Mikronacyjna piłka przeżyje mikronacje.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@demollari tez mi sie tak wydaje. Walterycz tez znakomity trener ludowy, wiążę zatem nadzieje. I sznurowadla. I wiązkę czosnku na plecy.
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
tak będzie.
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Baridas wchodzi i wychodzi tyle, buja!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Oj będzie się działo, oj będzie- piłka ma tą moc przyciągania.
Ciekawe jak poradzą sobie drużyny gospodarzy...
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.