Park Stołeczny, Józef Sowiński, 02.12.2018 r. o 12:40
Pora na politykę- pora na rozwój! Partia Rozwoju Hasselandu.

Już wcześniej mówiono o tym, że jednym z aspektów, potrzebnych do rozwoju Hasselandu jest polityka. W wątku właśnie dotyczącym polityki pojawiło się wiele odpowiedzi przytoczę (nie dosłownie) parę z nich:
Cytuję:
...Hasseland jest za mały na prowadzenie wielkiej polityki...
Cytuję:
... Zajmijmy się najpierw prawem, potem się bawmy...
Cytuję:
... Polityka w KH? A po co to? A na co to komu...

slJN0MwI.jpg

Otóż tak wygląda sytuacja obecnie w Hasselandzie... Po prawdzie powstała partia Monarchistyczno Demokratyczna z inicjatywy Lorda Szambelana Piotra de Zayma lecz efektów działalności partii nie widać... A Hasseland, pomimo że władza pozostaje póki co w rękach MD-ecji pogrąża się w maraźmie, atmosfera dodatkowo gęstnieje. Tak być nie może!

Mówi się, że jest nas za mało do prowadzenia polityki. Ale czym ona właściwie jest? Gdzie dwóch Sarmatów tam trzy opinie- dlaczego więc nie spróbować stworzyć chociażby jednej, ale silnej partii o ugruntowanych, przemyślanych celach jednoczących większość obywateli? Tak, wiem że istnieją ustroje jednopartyje gdzie władza skupia się w rękach oligarchów ale przecież to nie powód by wykluczać ten scenariusz. Może to stać się impulsem dla innych, rozbudzi politykę krajową, a także wpłynie pozytywnie na politykę państwową Księstwa Sarmacji.

P
artia
R
ozwoju
H
asselandu

W samym Hasselandzie polityka zawsze była niechcianą córką dla jej mieszkańców. Powód był prosty- w większości spraw panowała jednomyślność, a każdemu zależało na rozwoju państwa. Dzisiaj jest podobnie, lecz czemu mamy odtrącać sferę polityczną Królestwa Hasselandu gdy widzimy, że władza działać działa lecz w sposób mierny, a na dodatek jest skłucona wewnętrznie? Może właśnie potrzebne jest powstanie opozycyjnego ugrupowania, które wskaże błędy
a przez samą obecność wywrze wpływ na szybsze działania władz?

Partia Rozwoju Hasselandu powinno stać się ugrupowaniem społeczno-politycznym: nie na odwrót. PRH Powinno wspierać przede wszystkim nowych mieszkańców i ich poczynania- przykładowo potrzeba wesprzeć te najgłupsze pomysły, nawet jeśli wymagają wsparcia finansowo-logistycznego. Aspekt polityczny raczej nie wymaga tłumaczenia... Inne aspekty związane z działalnością partii zostaną przedstawione na I Kongresie Założycielskim PRH, który dzięki gościnności mieszkańców Hasselandu odbędzie się w sali plenarnej miasta Luczeng.

F3NLV75j.png

Oczywiście jako założyciel partii zapraszam wszystkich chętnych do uczestnictwa w Kongresie. Wstęp wolny. Miejsca starczy dla wszystkich!
kt7slf1y.png
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Erik Otton von Hohenburg.
Serduszka
5 824,00 lt
Ten artykuł lubią: Erik Otton von Hohenburg, Krzysztof Czuguł-Chan, Filip I Gryf, Laurẽt Gedeon I, Severin Verwaltung-Esteladio, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Andrzej Swarzewski, Jan Sapieha.
Komentarze
Krzysztof Czuguł-Chan
Rok 2020, na I Międzymikronacyjnym Kongresie Rozwoju książę Piotr III Łukasz został zapytany przez dziennikarza z Dreamlandu:
- Wasza Książęca Mość, jak to możlwie, że Sarmacja w dobie zapaści idei mikronacji, nadal ma się tak wyśmienicie?
- Panie Redaktorze, to proste, po prostu mamy PaRcHa.
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Powodzenia w rozkwicie partii.
Odpowiedz Permalink
Józef Sowiński
@piwniczak Cieszy mnie, że pomimo politycznej ignorancji, o której sami piszecie w swoim opisie jednak wypowiedzieliście się na temat. Cieszy również fakt pozytywnego podejścia, iż partia może istnieć 2 lata... Daje to mi impuls do rozwoju.

@JanuszekPalasz Dziękuje i zachęcam do śledzenia naszych poczynań!
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
@Sowinski
Na pewno będę się przyglądać pańskiej partii.
Odpowiedz Permalink
Severin Verwaltung-Esteladio
Partia skupiona wokół samorządu. Dawno takiej nie było.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Każdy pomysł na stworzenie partii jest jak najbardziej pożądany. Jednak czy idea skupienia partii wobec konkretnej nacji/samorządu nie jest podstawą do jej rychłego upadku? Zobaczymy w najbliższej przyszłości.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.