Wieści ze stadionów 2/2018

2PefZ.png

Radość w Wolnogardzie, gorycz porażki w Lisendorffie po pierwszej kolejce I rundy Pucharu

O
dmienne nastroje panowały po wczorajszych meczach pucharowych w dwóch bialeńskich miastach. W Wolnogradzie kibice cieszyli się ze skromnego zwycięstwa Unii 1-0 nad drużyną FC. Angstrem. Strzelcem jedynego gola w 24 minucie był pomocnik Kejstut Bielkevich. To skromna zaliczka przed meczem rewanżowym, ale i tak można uznać ją za sukces - wszak FC. Angstrem do drużyna drugoligowa. Mecz nie był pasjonujący, lecz liczy się przede wszystkim wynik.

P
owodów do radości nie mieli niestety fani Legii Lisendorff. Drużyna przegrała 0-3 z FC Almerą, również drugoligowcem, po emocjonującym spotkaniu. Do przerwy Legioniści tracili tylko jednego gola, po przerwie ich gra nie była dużo lepsza i stracili następne dwa. Znajdują się w dużo gorszej sytuacji przed rewanżem, aczkolwiek nic jeszcze nie jest stracone.

W
najbliższą sobotę obie drużyny spotkają się ze sobą w derbach Bialenii na stadionie im. Tomasza I w Lisendorffie. Lepsze nastroje przed derbami panują w stołecznej ekipie, której forma rośnie z meczu na mecz. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 210,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Thomas von Lisendorff, Andrzej Swarzewski, Piotr III Łukasz, Jan Sapieha, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser.
Komentarze
Filip I Gryf
Się sport rozwija...
Odpowiedz Permalink
Thomas von Lisendorff
Gratuluję Unii zwycięstwa. Niestety nasz przeciwnik okazał się dużo silniejszy.
Sam Puchar traktuje jedyne jako trening młodych piłkarzy.
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Raz na wozie, raz pod wozem.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.