Bialeńska Agencja Prasowa, Franz Langer, 24.01.2019 r. o 23:49
Orędzie nowowybranego Prezydenta Republiki Bialeńskiej

1lV91g3K.jpg


Szanowni obywatele i mieszkańcy Bialenii,
Drodzy obywatele i mieszkańcy Księstwa Sarmacji!


W dniu dzisiejszym objąłem urząd Prezydenta Republiki Bialeńskiej. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, zaszczyt ale także i zobowiązanie. Zobowiązanie, które zdecydowałem się podjąć w obliczu trudnej sytuacji w Bialenii. Wewnętrzne spory poróżniły nas ze sobą, sprawiły, że jedni oskarżają drugich. Odmawia się współpracy dla dobra naszego kraju. Czy na pewno tak się różnimy, że nie możemy dojść do konsensusu? Czy chcemy aby tak wyglądała nasza ojczyzna? Myślę, że odpowiedź na to pytanie u każdego wygląda tak samo. Jestem jednak realistą i wiem, że jednym czy nawet setką orędzi ta sytuacja nie ulegnie poprawie. Dlatego poza apelem, pragnę również zadeklarować chęć współpracy z każdym komu zależy na Bialenii oraz na rozwijaniu przyjaznych relacji między Księstwem a Republiką. Chcę podjąć realne działania w celu zaktywizowania Bialenii. Wprowadzić narrację, rozwinąć Uniwersytet Bialeński, zaktywizować Wolnograd i Bialeńską Agencję Prasową, jednak sam tego nie dokonam. Potrzebne jest Wasze zaangażowanie i Wasze wsparcie. Możemy tego dokonać razem, mimo naszych różnić w poglądach. Prowadźmy spory i dyskusje ale miejmy z tyłu głowy dobro Bialenii w tym wszystkim. Szanujmy się wzajemnie i szanujmy naszą Bialenię. Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych, razem możemy wiele zdziałać i wiele zmienić. Będzie to okres ciężkiej i wytężonej pracy, ale liczę, że jej owoce wynagrodzą nam ten trud.

Szanowni Państwo, korzystając z okazji pragnę zaprosić wszystkich Sarmatów, Sarmatki i Bialeńćzyków na skromny Bal Inauguracyjny, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Pałacu Prezydenckim w Sali Kryształowej. Zapewniamy jadło i trunki najróżniejszego i najprzedniejszego rodzaju, oprawę muzyczną oraz dobrą zabawę! Nie może Was tam zabraknąć!
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Jan Sapieha.
Serduszka
4 441,00 lt
Ten artykuł lubią: Antoni Kacper Burbon-Conti, Michaś Elżbieta II, Król Patryk I Labacki, Filip I Gryf, Severin Verwaltung-Esteladio, Rihanna Aureliuš-Sedrovski.
Komentarze
Prokrustes
To jest przerazajace jak niewiele osob potrzeba zeby zbudowac tak wiele konfliktow. To musi byc jakis rys charakterologiczny osob dla ktorych mikronacja jest hobby - taka niezdolnosc do ugody, kompromisu i wspolnego dzialania.

Pamietam, ze dawno temu gdy wiecej czytalem skonsumowalem cos takiego:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/71871/klany-ksiezyca-alfy
Nasz swiat jest zamieszkiwany przez analogiczny klan ... Konfliktonow ?
Odpowiedz Permalink
Antoni Kacper Burbon-Conti
Niech żyje Bialenia!
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
YOU ARE ENTITLED TO NOTHING!
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Może sytuacja w Balenii się ustabilizuje.
Odpowiedz Permalink
Thomas von Lisendorff
@JanuszekPalasz jak tylko burboniści ustąpią.
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Wszystko w waszych rękach.
Odpowiedz Permalink
Michelangelo Piccolomini
@Zombiakov Krasny i Burbon mają do tego wyjątkowe predyspozycje. Raz Bialenię rozwalili. Rozwalają po raz drugi.
Odpowiedz Permalink
Franz Langer
@Piccolomini - ja, w przeciwieństwie do Pana, występuję w mikroświecie pod jednym nazwiskiem - Langer i nie muszę się go wstydzić, bo wolałem wziąć sprawy w swoje ręce niż uciekać i obwiniać innych za kryzys w Bialenii.
Odpowiedz Permalink
Michelangelo Piccolomini
@Langer Nie będę się spierał, bo nie mam twardych dowodów. Ale przypuszczenia posiadam i owszem.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluję wyboru :)
Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Nie znam :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.