Prośba o wsparcie - v-mundial!

Zakończyliśmy "dużą" ligę mikroświatową, która była długa i, nie ukrywajmy, w drugiej częsci mało emocjonująca. Baridas finiszował z ogromną przewagą przed Wandystatem za co byłemu już selekcjonerowi Demollariemu należą się ogromne gratulacje. Królem strzelców został Moisés Brandão z Bialenii z kolei MVP sezonu został Stewart Cussack z Dreamlandu.
Wszystko oczywiście selekcjonerzy podporządkowali przygotowaniom do v-mundialu, i mają jeszcze jeden sezon "małej" ligi mikroświatowej, żeby się do niego przygotować. Mamy wiele drużyn i choć zapowiada się na starcie Baridasu z resztą v-świata to reszta v-świata nie jest bez szans i będzie ciekawie
Aby tento v-mundial się odbył potrzebna jest mobilizacja kolegów selekcjonerów. Brakuje nam jeszcze jednej drużyny (albo i dwóch, jeżeli Elderland się nie przebudzi), brakuje nam aktywności prasowej, wreszcie brakuje nam ewentualnego organizatora (ja, i pewnie również cały LWZPN, nie jesteśmy tym razem w stanie zapewnić zaplecza). Proszę kogoś o kontakt z menago z Austro-Węgier, Rotrii czy innych kandydatów do. Wszelkie sugestie mile widziane - uruchomiłem wątek na forum.
Start małej ligi - ok. 24-25 uruchomienie sezonu, zobaczymy czy się uda na 30.03 start. Dwa mecze w tygodniu - to będzie dla odmiany szybki sezon.
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Gustaw Fryderyk von Hippogriff.
Serduszka
7 402,00 lt
Ten artykuł lubią: Laurẽt Gedeon I, Albert Felimi-Liderski, Filip I Gryf, Henryk Leszczyński, Król Patryk I Labacki, Gustaw Fryderyk von Hippogriff, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Vanderlei àla Triste v. H. dela Sparasan, Santiago Vilarte von Hippogriff.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Jeśli mogę w czymś pomóc to proszę pisać na PW ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.