Realioza - opis przypadku

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Bardzo lubiłam chodzić po ogrodach Srebrnego Rogu. Piękny dźwięk ptaszków w ogrodach pośród betonowych budowli - cud i miód dla ucha. Marzec tegoż roku wydawał się równie przyjemnym miesiącem dla mnie co pozostałe. Jednak nie tym razem. Kiedy spacerowałam po chodnikach w parku nagle zobaczyłam ciemność.

Ciemność kojarzyła mi się zazwyczaj z końcem pewnego etapu. Rozpoczęciem nowej drogi. Niestety to nie był początek, a jedynie koszmar z którego się nie mogłam wydostać. Wiele przypadków realiozy opowiadała o świecie zwanym "Realem". Mój przypadek pokazał coś znacznie gorszego. Era zepsucia i zniesmaczenia mieszała mi się w myślach. Widziałam różne dziwne obrazki nie powiązane ze sobą. To świnia na krowie, a to dokarmianie pozostałego bydła libertami. Wando co to był za sen!
Kolejny sen jaki mnie zastał dotyczył ludzi, którzy do siebie strzelali. Nie byłoby to dziwne, gdyby nie to, że strzelali do siebie literami. Słowa składające się z liter zabijały kolejnych, a ja próbowałam się schronić.

Potem nastąpił chwilowy odpoczynek. Obudziłam się w prywatnej grodziskiej klinice, gdzie określano mój przypadek jako ciężki. Gdy już byłam zadowolona z wybudzenia znów nastała ciemność.

Była tym razem wypełniona ogniem i wodą, która nie gasiła ognia. Ludzie przechodzili przez płomienie i nie płonęli. Obserwowałam to wszystko z boku. Zależało mi na powrocie do v-życia. I wróciłam - dzisiaj.

Rihanna powróciła z realiozy. Póki co biorę dawkę informacji w żyły tak aby móc normalnie funkcjonować w świecie sarmackim. Jednak to co zobaczyłam podczas snu traktuję jako przestrogę. Co ona we mnie zmieniła, dowiecie się niebawem
.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 465,00 lt
Ten artykuł lubią: Januš Allan von Hippogriff, Albert Jan Maat von Hippogriff, Helwetyk Romański, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Leszek de Ruth, Julian Fer at Atera, Apolinary Montserrat, Adam Jerzy Piastowski, Erik Otton von Hohenburg, GdL, Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek, ramael.
Komentarze
Leszek de Ruth
Przypomniało mi to o pewnej staaaarej stronie, którą kiedyś gdzieś na Sarmacji widziałem. Chodzi o szpital (bodajże im. św. Jakuba, ale ręki sobie nie dam za to uciąć) i na tejże stronie szpitala była opisana między innymi realioza (i kilka innych v-schorzeń. Kojarzy to ktoś? Coś mi świta, że to było w Baridasie, ale ponownie, też nie mam pewności.
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Powrotu do v-zdrowia. :-)
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
@Helwetyk Ha! Czyli prawie dobrze pamiętałem :) Dzięki!

@Orjon - jeśli jakimś cudem to widzisz: tej stronki nie ma w Galerii von Thorn, może warto dodać?

Szkoda w ogóle, że inicjatywa upadła :(
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
@Helwetyk WKW,

ja to nawet bym reaktywował ten baridajski przybytek, bo jak widać temat cały czas jest aktualny :)
Odpowiedz Permalink
Apolinary Montserrat
Czekam wieczorem ze smogówką... :)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
@Rihanna - Może to wszystko przez wyprowadzkę z KT? ;)
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
@AJCartonwhisky może mieć rację. Może warto wrócić? Już nie rządzi tam ten stary... Ciul. Na tron wstąpiła młoda Królowa.
Odpowiedz Permalink
GdL
Realioza to choroba nieuleczalna. Trzyma każdego Sarmatę w szachu i prędzej czy później się objawia. To taki (nie wiem...) nowotwór trapiący duży odsetek mikronautów.
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
realioza to po prostu świat równoległy.
Odpowiedz Permalink
Orjon Surma
@LCdR, nie dodawałem jej, bo nie chciałem duplikować zawartości tego co leży na ftp Baridasu bez zgody osób odpowiedzialnych za niego ;) aczkolwiek - mam tą stronę, więc dodać mogę... tylko czasu brak... tak samo zresztą jak i na galerię.

Ale jesli ktos ma jakas strone ktorej nie ma to pisac prosze :) czy tu (ale szansa nieco mniejsza że odczytam), czy na maila, ewentualnie na discordzie - powiadomienia dostaję na telefon więc nie ma problemu, zagladam na discorda w miare regularnie :)
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Moi kochani, ja wracam do v-życia.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.