Sarmacka Liga Piłkarska, Leszek de Ruth, 10.06.2019 r. o 09:55
MKS Sailor Fer wraca do SLP!

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Koniec Wielkiej Flauty! Futbolowa bryza wróciła do Feru!

Po niespełna czterech sezonach nieobecności (kalendarzowo to ponad rok) do SLP powraca MKS Sailor Fer, jeden z najstarszych klubów w sarmackiej piłce - obecny w niej od samego początku. Mistrz kraju w trzecim sezonie rozgrywek, w kolejnym wicemistrz, drużyna może nie najbardziej utytułowana, ale jednak z tradycją.

Długo czaiłem się do objęcia Marynarzy i ciągle się mijaliśmy - gdy akurat grałem w SLP, to zespół miał trenera, a gdy był do wzięcia, to mnie akurat nie było. Tym razem jednak postanowiłem zadziałać, zamiast czekać. Dzięki uprzejmości poprzedniego trenera (pod nazwą klubu Hippogriffy Almera), Januszka von Hippogriff-Pałasza, klub powrócił do pierwotnej marki i swojego macierzystego miejsca.

Mimo wczorajszej przegranej z FC Angstrem (0:4) ferscy stoczniowcy, rybacy i mieszkańcy dzielnicy portowej świętowali odzyskanie ukochanego klubu. Murawa zapełniła się fanami ściskającymi swoich idoli. Nawet prezes nie wyszedł bez szwanku - do domu wrócił jedynie w gaciach i butach. Krawat prezesa już znalazł się na aukcji na Sarm-Bayu.

Z okazji odnowienia klubu zaprezentował nowy herb (dopuszczamy lifting w przyszłości, wiecie, minimal viable product itd.):

9o1g089E.png


Wkrótce też zaprezentujemy stroje.

Jednocześnie Marynarze będą obecni też w Lidze Królewskiej oraz Lidze Orientyki, a relacje z meczów we wszystkich trzech ligach będą publikowane w tym wątku Forum (gry Prefekt go odblokuje :P).
Serduszka
12 549,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr III Łukasz, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Filip I Gryf, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Piotr vel Bocian, Henryk Leszczyński, Ludwik Tomović, Januš Allan von Hippogriff, Timan Demollari, Michał Michaelus, Laurẽt Gedeon I, Albert Felimi-Liderski, Mateusz von Thorn-Chojnacki.
Komentarze
Filip I Gryf
Powodzenia. :-)
Odpowiedz Permalink
Piotr III Łukasz
Brawo! Do przodu, tradycjo :)
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
Akurat nie jestem zwolennikiem, żeby jeden klub wystawiał trzy druzyny w roznych ligach, jest to dziwaczne narracyjnie.

No, ale poza tym bardzo sie ciesze, ze MKS i, zwlaszcza, Leszek wracaja do SLP. Wytrwałości i sukcesów!
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Fakt, po czasie też myślałem o tym cudownym rozmnożeniu zespołu, więc może coś zmienię za jakiś czas, ale na razie zostają :P
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Powodzenia :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Gratuluję braciszku, jak cię znam. To poprowadzisz drużynę, do szeregu sukcesów. A grafika jest super
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.