Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 17.06.2019 r. o 15:06
Podziękowania wyborcze

Dzień dobry!
Coś się popsuło i nie było mnie słychać, więc opublikuję jeszcze raz.

Wynik wyborczy komitetu Unia Wolności i Odpowiedzialności to jest jakaś, róża, porażka. Jeśli całe to zaangażowanie, że postawiliśmy z von Ribertopem swoje rodziny, swoje życie prywatne, ja postawiłem Trybunał, róża, Koronny, jeśli to wszystko dla was znaczyło tych trzynaście głosów, to was się powinno głaskać. Konrad Jakub was tak nie wygłaskał, jak was będzie głaskać Helwetyk.

A mówiąc poważnie, serdecznie gratuluję zwycięzcom ze Stronnictwa Konserwatywnego, gratuluję też innym komitetom, które uzyskały reprezentację sejmową i zapowiadam, że będziemy starali się zbudować taką parlamentarną koalicję, która zabezpieczy rządy prawa i wolności, oraz zapewni, że niezbędne reformy nie zdemontują bezpieczników te wolności gwarantujących.

Mam wrażenie, że będzie to ciekawa kadencja.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 301,00 lt
Ten artykuł lubią: Helwetyk Romański, Tomasz Ivo Hugo, Wojciech Hergemon, Leszek de Ruth, Timan Demollari, Albert Jan Maat von Hippogriff, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Joahim von Ribertrop von Sarm, ramael.
Komentarze
Tomasz Ivo Hugo
To jest, róża, dramat. Ja mam to w róży
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@Hugo Wytulipaniam za granicę, bilet już kupiony.
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Czy "ciekawa" kadencja miała oznaczać "różaną"?
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Uważam, że poseł Wander perfidnie wykorzystał swego kolegę Ribertropa. Włączając pana Joahima do swego komitetu przyciągnął tym samym młodzieżowy elektorat. Jednak, jako że nie grzeszy on (znaczy ten elektorat) zbytnią inteligencją, więc jego większość głosowała po prostu na pierwsze miejsce na liście. W ten sposób poseł Wander, mając mniejsze rzeczywiste poparcie, na plecach pana Ribertropa dostał się do Sejmu, niszcząc tym samym karierę bardzo obiecującego, młodego polityka.

Całe szczęście, że mój kandydat, Filip Powietrzny, również znalazł się w Sejmie i z pewnością udaremni dalsze machinacje posła Wandera!
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
@RemigiuszL zamierzam machinowac, poki mi nadgarstki, jak ta róża, nie zwiędną!
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Machinacje??? O co tu chodzi?,
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.