Vox Populi Baridas 3/2019

Witajcie wszyscy!

Pewnie już się trochę niepokoiliście, że dzisiaj Voxa nie będzie, albo nawet i cieszyliście się, że go nie będzie bo wam się tak strasznie nie spodobał, że nawet na tantiemowy komentarz nie zasługiwał, ale my ciągle z tą samą siłą i energią publikujemy kolejne wydanie. Co prawda, nie jest to wydanie najobszerniejsze, a w związku z tym, że przygotowanie każdej strony zajmuje pewien czas nie chciałem głęboko wchodzić w forum (może i JKW Helwetyk Romański miał rację w sprawie częściowego spłaszczenia forum), ale mam wrażenie, że i tak większość głośno (w większości) rozdmuchanych spraw i ważnych dla naszego społeczeństwa zostało poruszonych.

Wziąłem sobie do serca również rady JKW Andrzeja Fryderyka i zastosowałem w praktyce. Na okładce znajduje się obecnie inna grafika (jakkolwiek ta też ulegnie zmianie, mam nadzieję w przeciągu maksymalnie 2 tygodni), pomiędzy kolumnami tekstu jest większy odstęp, zwiększyłem też subtelnie odstęp od krawędzi. Zadbałem o to, aby nie było ani wdów, ani bękartów i mam nadzieję, że skutecznie. Tak samo zdecydowałem się na widok dwustronny, w związku z czym, numeracja stron (o to, aby się zgadzała też zadbałem), powinna być prawidłowa i schludna. Stopkę też zmniejszyłem.

No, ale resztę zmian zobaczycie już w praktyce. Tymczasem zachęcam do przeczytania najnowszego wydania Vox Populi!

Link do wydania

https://drive.google.com/file/d/1p5zYz3LaioX0i2c3Y6Wob632cpXiNhA6/view?usp=sharing <- Dla tych, którzy wolą skopiować i wkleić do paska przeglądarki :D
Serduszka
5 701,00 lt
Ten artykuł lubią: Apolinary Montserrat, Andronik, Joahim von Ribertrop von Sarm, Filip I Gryf, Laurẽt Gedeon I, Kamiljan de Harlin von Wespucci, Eustachy Playstation, Artur Kardacz von Hohenburg , Andrzej Fryderyk, Tomasz Liberi.
Komentarze
Joahim von Ribertrop von Sarm
Dobra robota. Oby tak dalej.
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Poprawa układu tekstu bardzo dobrze wpływa na ogólny wizerunek :)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Robota dobra, a i owszem. :-)
Odpowiedz Permalink
Kamiljan de Harlin von Wespucci
Świetne wykonanie. Cieszę się, że wspomniano również o CrashDayu.
Permalink
Eustachy Playstation
Bardzo świetny artykuł, CRASHday TV popiera rozwijanie się tego tygodnika!
Permalink
Andrzej Fryderyk
Serduszko dam bo znacznie lepiej!
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Oczywiście serduszko dałem :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.